Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

V For Vendetta

Zegna

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Ayrı başlık açtım, konusu var dendi,kilitlendi. Farklı bir yönüyle tartışmak istemiştim aslında ama neyse, buraya yapıştırıyorum yazdıklarımı.

Az önce Türkiye'ye döndüm, uçakta V for Vendetta'yı izledim. Evet bu zamana kadar izlememiştim ve ne büyük salaklık yapmışım. Ama kardeşim bir arkadaşım da "izle lan, film sağlam" demedi ki? Son yıllarda izlediğim en güzel filmdi diyebilirm. Belki bu filmi 4 sene önce izleyen arkadaşlar şimdi izlerlerse daha da farklı bir tad alabilirler. Filmin senaryosunu yazan adam acaba Türkiye'de mi yaşıyordu ya da öngörüsü kuvvetli bir adam mı, bilmiyorum ama ben filmi izlerken pek çok olay doğrudan sultanımızı ve Türkiye'nin içinde bulunduğu durumu çağrıştırdı.
Sözün özü, benim gibi hala bu filmi izlememiş olan arkadaşlar varsa bence 2 saatlerini ayırıp izlesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Ayrı başlık açtım, konusu var dendi,kilitlendi. Farklı bir yönüyle tartışmak istemiştim aslında ama neyse, buraya yapıştırıyorum yazdıklarımı.

Az önce Türkiye'ye döndüm, uçakta V for Vendetta'yı izledim. Evet bu zamana kadar izlememiştim ve ne büyük salaklık yapmışım. Ama kardeşim bir arkadaşım da "izle lan, film sağlam" demedi ki? Son yıllarda izlediğim en güzel filmdi diyebilirm. Belki bu filmi 4 sene önce izleyen arkadaşlar şimdi izlerlerse daha da farklı bir tad alabilirler. Filmin senaryosunu yazan adam acaba Türkiye'de mi yaşıyordu ya da öngörüsü kuvvetli bir adam mı, bilmiyorum ama ben filmi izlerken pek çok olay doğrudan sultanımızı ve Türkiye'nin içinde bulunduğu durumu çağrıştırdı.
Sözün özü, benim gibi hala bu filmi izlememiş olan arkadaşlar varsa bence 2 saatlerini ayırıp izlesinler.

arkadaş çevreni değiştir hocam. biraz da anarşiklerle ahbap ol
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Millet yardım lazım :)
Bunun devamıymış güya Altı Hikaye diye bi filmden bahsediyolar ama ne ettiysem bulamadım hiçbir yerde. Hayır başka bi done de yok elimde sadece Türkçe ismi (saçma salak çevirmekte üstümüze yok ya hani) ve "V for Vendetta'nın devam filmiymiş işte" den başka bişe öğrenemedim.

Devam filmi olsa imdb vs gibi yerlerde bi ipucu yakalardım ama ondan da emin değilim yani konu olarak aynı konu üzerinden gidiyor diye böyle tanımlanmış da olabilir.

Birileri biliyodur işte yardım pls ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...