Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pop-up !

arcane

Öne çıkan mesajlar

paticikde herhangi bi banner (hele ki pop up banner öehh yani) yoktu, yok, olmıcak da.

belki ilerde ultratvden ayrılıp kendi ayaklarımız üzerinde durmaya karar verirsek ancak o zaman ticari reklam bannerı alırız, oda hosting giderlerini karsılamak amaçlı olur.

o zaman bile popup banner koymayız, popup'ın her türlüsünden nefret eden bi admin grubunuz var endişeniz olmasın o konuda :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
yav bende de basladı bu pop up sorunu ama verilen programlar hep trial oluyor bunun freeware ı yok mudur trial cekip süresiyle ugrasılmaz yav

ne program önerirsiniz? eski topiclere de baktim ama ayni yani parali seler genelde. search edince cıkıyor bikactane freeware ama ne kadar ise yarar. kullananlar ne kullandıklarını sölerse sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

off benim de evdeki bilgisayarda pop-up derdim var.
işyerinde bin türlü firewall, proxy hedehödö olduğu için bişey olmuyo ama ev bilgisayarından geçen gün bir arama tarama yapiim dedim, bin tane abidik gubidik programcık çıktı yok datefinder, bilmem ne diye.

nedir çaresi bi şeytsenize cicilerim, neyle temizlemek lazım?
elle yapılmıyor birer birer, denedim ama hangi dosya nedir bilemediğimden bi yerden sonra boku çıkıyo :/
Sosyal ağlarda paylaş

ad-aware i yukledim 118 tane buldu scan devam edio. simdi bana sorcak hangilerini siliim die herhalde ama silince zarar verecek birsey olur mu? su anda bilg. de kazaa dısında p2p programı yok yani en kötü ihtimal kazaa calısmaz diyebilir miyiz? yoksa bilg. e de zarar verme sansı var mı
Sosyal ağlarda paylaş

torunlarımızın beynine doğarken takacaklar adware'i, bakalım nasıl temizleyeceğiz onu.. :)

ekleme: software cahili sam yukarıda reklam programını kastetti, temizleme maksatlı olanı değil. siz anladınız ama nasılsa.. ;)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

[Bu mesaj Sam tarafından 21 August 2003 13:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ema senin bu mesajından sonra bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demek gerekmiyor mu. Ardından da imam gaz çıkarırsa cemaat ne eder denile bilir. Tabi bunların sonunda eceli gelen köpek cami avlusuna pisler de benim için söylene bilir sakıncası yoktur. Dün konu dışına açtığın sticky topiği kast ediyorum.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Kazaa lite veya emule kullancaksınız tercihinize göre.
Flashget, kazaa, imesh gibi şeylere bulaşmıycaksınız.

Norton Symantec Internet security ve ad-aware 6 (normal, plus veya pro indirin). Son güncellemelerini yapın bunların. Emule'de (sharereactor) var son versiyonları, ama yine de güncelleme yapmak gerekiyor.

ad-aware ile adwareleri siliyorsunuz. Ayrıca bu internet security ota boka karışıyor, bu sayede popupların da önüne geçebilirsiniz.

Pop-uplarla mücadele eden bazı programlar duymuştum. Belki ad-aware etki ediyordur (ad-watch olabilir mi?). Ad-watch + norton internet security combosu deneyin isterseniz.[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...