Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

king kong...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

güzel filmdi ama bazı yerler çok sıkıyordu. Sona doğru gebersede gitsek king kong diye geçti içimden bi ara ama gende güzeldi. King kong un ann e küsmesi ve buz üstünde yaptıkları iyi düşünülmüş. T-rex lerle dövüşü ise müthişti. Daha önce hangi filmde 3 t-rex bir arada görüldü. Benim mildiğim max. 2 oda jurassic park 2 de. Sonuçta bence izlenilmesi gereken bir film...[signature][hline]May the force be with you, always!
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle bir olay var...Kendimi King Kong,bana saldıran 3 tane T-Rex'i 3 tane 12 yaşında tinerci olarak kişileştirirsem..Ann'de elimde ki bir yumurta olsun..Ben o çocuklarla kapışırken o yumurtanın elimde kırılmaması imkansız...[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

iğrenç bi filmdi gitmeyin...

ilk olarak adada okdar dinazor adam boyu sülükler fln var onlardan neden almıyolar sora bu adamlar 1 günde adanın öbür tarfına geçtiler sora yarım saatte geri döndüler hadi onuda bıraktım 100 tane yerli yapmışşın boyamaşsın onları bari biras daa kullansaydın 10 dkkada adamların sahneleri bitti zaten filmi uzatmak için kasmış peter abim o neydi öle buzda kayma sahnesi fln gereksiz bir film olmuş keşke eskisyle yaşasaydı...
Sosyal ağlarda paylaş

ALLAHIN BELALARI CUMARTESİMİ YEDİLER 3 SAAT 40 DAKKA SONRA CIKTIM FİLMDEN

öhm

Evet, ciddi diyorum 20.00 de girip 23.40'da ciktim. E yeter ama. Hayvan ölmek bilmedi abi 1 saatte öldü.

Ayrica, göt göbek baglamis spor yapmasi lazim kongun[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 21 Aralık 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
bu film zarar etmez.. :) yanilmiş bence arkadaş o kadar çok reklam yapildi yani bence en az 500 milyon $ bi hasilati olur

film ilk gün 9 milyon dolar hasilat yapabilmiş.Film eleştirmenlerine göre böyle giderse 200 milyon doları asla çıkaramaz :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir filmdi. Gerçi ikinci bölümde arka arkaya gelen kovalamaca sahneleri falan uzamış biraz ama olsun. Zincirleme dinozor kazasına koptuk biz :P[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatında bende ona gore gidem :D banda bayık dediler ama[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...