Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te ki Troy aşireti

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

Cherkes Geçmiş olsun..
Salla olm Oyundaki çoğu türk böle..
(Kendini sazan hissedenler balıklama atlayabilirler..)
Walla bana denk gelmio böle tipler..
Gelseler zaten direct iptal olurlar.. :)
Neyse Sen takma kafana..
Alırım 1 WP sana.. Uzatma artık...
:) :) :)
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 9xxx (up up up) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi konu farklı yerlere gelmiş ama, söylemek istediğim bir şey var, onu söyleyeyim o halde. Evet, oyunun içine biz Türkler ediyoruz, bu doğru. Ama genellemeyi doğru bulmuyorum. Bir partide kastığımız Brezilyalı bir civciv, işi bitince bizi raondan alıp bellua civarında cok ilgisiz bir yere cekti ve partiden cıktı. Şimdi bir topic açmalı ve tüm Brezilyalılar'a sövmeliyim sanırım. Delos'da dün gece yaşadığım şey ise daha bir ilginçti. SİLİCİ_15 nickli bir human, 5 katta ben yalnız takılırken yanıma geldi. Nova atığımı görünce pm atıp "aga, birbirimize dokunmayak, gel beraber kasak aga" gibilerinden birşey söyledi. Zaten durduk yere kimseye saldıran biri değilim. Kendi haline bıraktım. Yarım saat sonra bir alt kata indiğimde, içerisi tamamen human doluydu ve ilk saldırıyı SİLİCİ_15'den aldım. Genelden yazıp biraz laf soktum ama zaten karakteri müsait olduğu için iplemedi bile. Bu olaydan ötürü "Türkler şerefsizin allahıdır, adamı böyle satarlar, kökünü kurutun yavşakların" başlıklı bir topic açacaktım ki, bu olaydan kısa bir süre sonra da, farklı bir kata girip 5 humanın arsında tek kaldığımda yaşadığım şeyden sonra vazgeçtim. Ben içeri girince hepsi bir anda durdu. Sanırım tepkimi ölçmek istediler. Stafla tek kesmeye başladığımı görünce biri pm attı. "Kardeş, alan atabilirsen sana bu köşeyi bırkalım, rahat rahat takıl". Yo, ezik olduklarından değil, üçü novacıydı onların da. 5 human bir ben içerde novalar yağıyor ama kimse kimseye bulaşmıyordu. er iki olayın kahramanları hem Türk hemn Human. Şimdi buyur da bir genelleme yap.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Troylar da bu alışkanlık.heriler bir hafta once biz castle clanı ile H.Q kesioduk bizim 2 warrior epey azalttılar gucunu Troylardan bi priest ve bi archer H.Q yu aldılar Dm lerin oraya cekmeye başladılar sonra tum clan toplandılar.Ve Kestiler Ko daykende oyle boğazda harpy partye almıştım Troy_Gene die birini partyden 2 kişi çıktı ben towna gittim adam aramaya bu Troy amcam partyden çıktı hemen ve orada clan party kurup adamları Tp etmiş ben gelene kadar..Yorum sizin ne kadar Şerefli bu arkadaşlar?[signature][hline]LvL :61
Server:Ares
Irk :El Morad
Paper MAge
Np :np :)
CLan :Şimdilik Yok
Sosyal ağlarda paylaş

eet polifonik_osuruk musun nesın senın ne mal oldugunu herkes ıı bılıo tamammı.Senın trade attıgını soyluyorum bazı kişilere adammı olmuş 2 gun once party dıye yalvarıodu diolar bu arada yazmıssınkı polıyle bozi yı kım durdurur ıkınızınde np transfer yaptıgını adım gıbı bılıyorum gordum keske ss alsaydım neyse benım bılmem yeter.Ks ye gelelım.
Bı de dıosunkı ona buna ezıksın şu sun busun.Ezık olan sensın pk da ks olmaz bunu bılmeyen ezıktır.Sana sorsalar hiç ks yapmadınmı dıe Allah bilir dersınkı 'ben yapma herles benım attıgıma atıo 'emınım bunu dersın senın o krallık endamına da bu yakışır.Bı dahada kendı serefsızlıklerını ortmek için başka ınsanların serefıyle oynama.Boyle bır konuda senın bu sozlerı soylemeye hakkın yok!
Sosyal ağlarda paylaş

transfer allhım kim transfer işiyle uğraşırki hangi n00b banada çok demişlerdi herhalde o kadar çok adam almak öle transfer oluyor transferle uğraşana acırım yarım saat sok charı kesitrmeye çalış masudhas felan filan :D

öle bişey yapcağını zannetmiyorum poliyle bozinin kasan zate babalar gibi kasar np sini[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdıgım gıbı benım bılmem bana yeter sen ınanmasan da olur.Bu topic ten sonra bı daha yapmazlar inş.Ya da brnım gorecegım yerde yapılmaz.Ben sanıyodum kı nova town yapıolar ben townun onundeyım çıkartmıyoruz.Bı baktım bu ıkısı dızıo dedım bende gıdıım bı baktım ne tank var ne bunlar.Sonra pükurttuler bızı yattım dolanıım dedım bı baktım bunlar.cat cat novalar dızıolar.benden başkalarıda gormuş ama neyse bız polıfonık_osuruk beyın gozunde ezık oldugumuz için o bunları ort bas eder bız yıne ezık ks cı kalırız!
Sosyal ağlarda paylaş

rastlantımıdır bilinmez ama geçenlerde bi healer aldım ve fallen kesiyorum o an fallen la uğraşmaktan bi şerefsizin gelip healerı kestiğini görmedim ve beni az daha fallena yatırtacak olan bi türk tü, neyse onu geçtim dün kü savaşta lick lerden karus sembol düşürmeye çalışıyorum yanıma gelip dalmadan sadece debuff atan BP te türk tü istese 2 vuruşta beni alırdı ama amacı beni öldürtüp kendi çapında zevke gelmek, Tamam ben bütün o riskleri alarak abyss veya lich lere gidiyorum ama insan olan insan gidip ben fallen keserken healerımı keserek beni fallen a yatırtmaya çalışmaz... ve daha sonrada marifetmiş gibi alttan gülmeleri yokmu işte ozaman çok fazla kulak çınlatırım.. ama yine diyorum tesadüf mü ne bilinmez hep bunların arkasındakiler türk..

bi ara emre_ultraslana sert çıkmışmıştım bu tarz laflardan dolayı ama az çok onuda anlar oldum. Tabi genelleme yapmak yanlış olur.... Bunlar sadece birkaç azınlık şerefsiz......
Sosyal ağlarda paylaş

ksci arkadaşların yazdıklarına tek tek cevap vereyim..

bakın nasılda cvp veriyosunuz dimi untouchable ve takuyittin?neden üstünüze alındınız siz?ha yoksa ks ye girenler sizmiydiniz?yazık valla untouchable_tr misin nesin bana pm atan "dostum ben charı yeni aldım seni tanımıyorum" diyen 2dk sonra clandan atılan ben miydim? ha ben np transferi yapıyorum boziyle?evet ben level 62 %80 lerden ki gs_bozi de level 61 den 59 a düşene kadar biz np transferi yaptık bana ezik diyen gelsin arenaya görsün.mage kullanmak itemle olmaz kabiliyetle olur.kedi ulaşamadıgı cigere mundar der al işte aynı siz.tabi NYchris //monsterkill yada tanınmış herhangi biriyle party yapıyoruz topluca gidip np transferi yapıyoruz dimi? gülüyorum size sadece..ben kimseye gidipte party plz demem eger samimi arkadaşım degilse türkse yer var mı? yabancıysa ztn tanımadıgım adama party sormam ben.belirli bi yerlere gelmek başkalarına .ok atarak olmaz.bana bu oyunda yeni diyene zaten bişey diyemiyorum 17 martta almışım ben accountumu ve her gün en az 10-15 saat oyundayım.kuş kadar beyniniz olsa "colony zone da ks///nova town partisine ks nin ayrı şeyler oldugunu anlardınız ama üzgünüm ki sizde bu mantıgı kavrıyabilecek bir akıl yok"
neyse sizin gibilere lafım yok istediginizi yazın buraya hakkımda isteginizi şeyi söyleyin,atın tutun "polifonik_osuruk hedöhödö ksci np transferci..gir ss ler arasına bak benim bir ay önceki national pointim kaç şuan kaç/ay içerisinde kastıgım np ye bak..sizin gibiler pff çerezsiniz ya..
benim kim oldugumu zaten bilen biliyo 2 tane çakal bilmesede olur.
saygılar..[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hurdacicem, 21 Aralık 2005 21:30 tarihinde demiş ki:
Yazdıgım gıbı benım bılmem bana yeter sen ınanmasan da olur.Bu topic ten sonra bı daha yapmazlar inş.Ya da brnım gorecegım yerde yapılmaz.Ben sanıyodum kı nova town yapıolar ben townun onundeyım çıkartmıyoruz.Bı baktım bu ıkısı dızıo dedım bende gıdıım bı baktım ne tank var ne bunlar.Sonra pükurttuler bızı yattım dolanıım dedım bı baktım bunlar.cat cat novalar dızıolar.benden başkalarıda gormuş ama neyse bız polıfonık_osuruk beyın gozunde ezık oldugumuz için o bunları ort bas eder bız yıne ezık ks cı kalırız!

hahaha valla helal olsun nerde gördün bizi?ya ayıp ya ayıp 2 türlü türk var işte gelip moradonda bana pm atıp"abi hll olsun hb yi sallamadıgınız gün yok diyen"birde sizin gibi asılsız şekilde karalamaya çalışan" daha 2 gün önce ben tank oldum nova towna al bak buda kapak

[spo1=kapak][/spo][signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cherkes, 21 Aralık 2005 09:46 tarihinde demiş ki:
Herkes Kimin ne olduğunu Bilsin!!!

ve şunu düşün bu adamlar neden beni öldürdü max ne çıkar bu Atilladan Wp Demek ki bu Wp için herşeyi yapar bunlar.

Gevezelik yapıp topic patlatma!
Senin yaptına ne demeli ? Lesath keserken gelip bana scream + 3x sworddancing vuran adamsın.. Bide gelmiş burda millete bok atıyosun.. Önce adam ol sonra topic aç milllete bok atmaya hakkın olsun ;)[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
65'e kasıyoz dur bakalım .....
--------------------------------------------
I miss you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hurdacicem, 21 Aralık 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
eet polifonik_osuruk musun nesın senın ne mal oldugunu herkes ıı bılıo tamammı.Senın trade attıgını soyluyorum bazı kişilere adammı olmuş 2 gun once party dıye yalvarıodu diolar bu arada yazmıssınkı polıyle bozi yı kım durdurur ıkınızınde np transfer yaptıgını adım gıbı bılıyorum gordum keske ss alsaydım neyse benım bılmem yeter.Ks ye gelelım.
Bı de dıosunkı ona buna ezıksın şu sun busun.Ezık olan sensın pk da ks olmaz bunu bılmeyen ezıktır.Sana sorsalar hiç ks yapmadınmı dıe Allah bilir dersınkı 'ben yapma herles benım attıgıma atıo 'emınım bunu dersın senın o krallık endamına da bu yakışır.Bı dahada kendı serefsızlıklerını ortmek için başka ınsanların serefıyle oynama.Boyle bır konuda senın bu sozlerı soylemeye hakkın yok!

baba sux musun ?[signature][hline]::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 22 Aralık 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
said:
hurdacicem, 21 Aralık 2005 21:03 tarihinde demiş ki:

baba sux musun ?

ne anlar sux tan XD[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 22 Aralık 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
said:
Cherkes, 21 Aralık 2005 09:46 tarihinde demiş ki:
Herkes Kimin ne olduğunu Bilsin!!!

ve şunu düşün bu adamlar neden beni öldürdü max ne çıkar bu Atilladan Wp Demek ki bu Wp için herşeyi yapar bunlar.

Gevezelik yapıp topic patlatma!
Senin yaptına ne demeli ? Lesath keserken gelip bana scream + 3x sworddancing vuran adamsın.. Bide gelmiş burda millete bok atıyosun.. Önce adam ol sonra topic aç milllete bok atmaya hakkın olsun ;)

hele be syner peh walla..
Resilsin olm resil.. :D
Atilla nerde Cz deki Lesath nerde..
Ben olsam bende dalardım..
Cu'z we in CZ !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 22 Aralık 2005 11:27 tarihinde demiş ki:
[spo1=ahanda clan][/spo]

Ohaa Süper lem..
Çok sağlam 1 ezkip ile taaa Liste başında görebiliriz..
:D
Çok şekil olmuş bea...
Grade 1 olma dileğiyle...
:D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...