Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te ki Troy aşireti

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

ha şuda ayrı bi konu ben sadece 2 haftadır nova town yapıyorum benim np nasıl kastıgımı neler yaptıgımı aresteki herkes bilir.eger bu kadar basit np kasabilseydim agustos ayından beri 62 levelim o andan itibaren genelde cz deyim 200k nps degil en az 300-400k yapardım[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

zzzz psikolojini anlayabiliyorum geçmiş bazen insanlara acı verebilir.. Kasmana gerek yok kendini ... Rahat ol .. SEnin tikky tabirinle RELAX .. Ağzın hala süt kokuyor .. Hayatın oyun olmuş sütün kokusu geçene kadar söyleyeceklerini pek dikkate alacağımı sanmam .. Sadece gülüyorum sana .. Çocuktur ne yapsa yeridir .. Hadi git kumla oyna ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LorDofHmN, 21 Aralık 2005 11:44 tarihinde demiş ki:
zzzz psikolojini anlayabiliyorum geçmiş bazen insanlara acı verebilir.. Kasmana gerek yok kendini ... Rahat ol .. SEnin tikky tabirinle RELAX .. Ağzın hala süt kokuyor .. Hayatın oyun olmuş sütün kokusu geçene kadar söyleyeceklerini pek dikkate alacağımı sanmam .. Sadece gülüyorum sana .. Çocuktur ne yapsa yeridir .. Hadi git kumla oyna ..

hehe komik insanlarda olmasa :D snn söylediklerini dikkate alan kim zaten ki sen benim söylediklerimi dikkate almıyosun..yarası olan gocunur yoksa tutupta ks ye giden adama trade attıgımı bildigine göre çocuktur? lol 20 yaşındayım sen takılmana bak..who cares^^[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cherkes, 21 Aralık 2005 09:41 tarihinde demiş ki:
Sabah Kalluga'da Attilla çıkmıştı Scrolları bastım Güzel Güzel kesiodum.Sonra Troy_seko Ve Troy_Türk geldi ben Atillanın Canını yarılamıştım ki Troy_Türk 2 tane Lamention lure ladı onların bana Vurmasına rağmen ben dewam ettim kesmeye batı ki olmuyo p.çin evladı Troll lure ladı ve öldüm.

Bunlar öyle insalar ki Analarını 1 tane Warior Pendan ta satarlar.

Peki böyle bi p.çliği Kim yapar? TABİİİ Kİİ TÜRKLERRRR !!!

ya bırakın artık şu cem yılmaz ile başlayan kendiniz ve milletinizle dalga geçmeyi ,[signature][hline]Server : Ares
Mekan : Deru ( Raiba )
Nick : Tasci
Class : Elmorad Female
Gorev : Cleric INT ( ah holy water ah )
LvL : 61 %30
Np : 100/0 :D
Clan : Adini unuttum oyuna girince duzeltirim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...