Jump to content

AnuriaAlptekin

=o=
 • Mesaj sayısı

  404
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

AnuriaAlptekin hakkında

 • Rütbe
  <small>AnuriaAlptekin</small>
 1. AnuriaAlptekin

  böle bi ID yoq

  Gm ile buraya yazdığın gibi konuşacaksan hiç boşuna konuşma bence. Adam ne dediğini anlamayacaktır muhtemelen.
 2. AnuriaAlptekin

  Başkan Bush ve Knightonline

  Murtaza... Neymiş, demek ki KO yaratıcılığa da geliştiriyormuş :) Ange... knight ınsanları asosyal yapıyo dıyenlerı utandıracak guzellıkte bır yaratıcılık :) Aslında bu yazma hadisesi sosyal hayatımda zaten devam ediyor. Yerel bir gazetede köşe yazıyorum. Ama sakın şimdi biri çıkıp da, "aha bi medyacı daha. bizi bu halde siz gösteriyonuz" demsin lütfen :)
 3. Aslında bu yazıyı az önce "KO yine medyada" başlıklı topice yanıt verirken, tamamen doğaçlama bir şekilde ve hızla yazdım. Ancak ne yalan söyliim, hoşuma gitti, okuyun istedim. Bakın KO başka nelere sebep oluyormuş :) Flash! Flash! Flash!... ABD başkanı G. Bush'un Knightonline fanatiği olduğu ortaya çıktı. Günün 18 saatini oyun başında geçirdiği belirlenen başkanın, içindeki şiddet eğiliminin nedeni anlaşıldı. Konuyl ilgili gazetemize açıklama yapan Başkan Bush; "67 lvl bir mage'im var. Cz'de nova town yaparken canım çok çekti, Bağdat'a Allah ne verdiyse yağdırayım dedim. Ama sanırım son dakikada bir bug oldu, kendimizi bokun içinde bulduk. Ayrıca Ork sözcüğü ben de Turk sözcüğünü anımsattığından, yakın zamanda orda da bir pk operasyonu düzenleyebilirim" dedi. Bir Fransız gazetecinin, "Peki büyücü yerine bir okçunuz olsaydı Saddam'la eskrim müsabakası mı düzenleyecektiniz?" sorusuna yanıt vermediği, danışmanlarının kulağına "la bu herifin IP adresini, yok yok vazgeçtim, açık adresini öğrenin" diye fısıldadığı belirtildi.
 4. AnuriaAlptekin

  Knight Online gene medyada :)

  Bu oyunların ve şiddet içeren filmlerin etkilerini başka bi sayfada yazdım, burda tekrarlamayacağım. Ama bu site olayı fazla abartmış. 3 gün sonra iyice coşup, başkan Bush'un Knightonline sevdasına Irak'a girdiğini yazarsa şaşmam. Hatta medyamıza esin kaynağı olması için şöyle bir spot da yazabilirler. Flash! Flash! Flash!... ABD başkanı G. Bush'un Knightonline fanatiği olduğu ortaya çıktı. Günün 18 saatini oyun başında geçirdiği belirlenen başkanın, içindeki şiddet eğiliminin nedeni anlaşıldı. Konuyl ilgili gazetemize açıklama yapan Başkan Bush; "67 lvl bir mage'im var. Cz'de nova town yaparken canım çok çekti, Bağdat'a Allah ne verdiyse yağdırayım dedim. Ama sanırım son dakikada bir bug oldu, kendimizi bokun içinde bulduk. Ayrıca Ork sözcüğü ben de Turk sözcüğünü anımsattığından, yakın zamanda orda da bir pk operasyonu düzenleyebilirim" dedi. Bir Fransız gazetecinin, "Peki büyücü yerine bir okçunuz olsaydı Saddam'la eskrim müsabakası mı düzenleyecektiniz?" sorusuna yanıt vermediği, danışmanlarının kulağına "la bu herifin IP adresini, yok yok vazgeçtim, açık adresini öğrenin" diye fısıldadığı belirtildi. PS: Bu haber için herhangi bir telif hakkı istemeyeceğimi hem ayan hem beyan ederim.
 5. En saçma konulardan birini başlatmış bulunuyorsun.
 6. AnuriaAlptekin

  mastersız warrior(ares)

  Sakın alma. Onun master masrafı, sana verdiğinin 2 katı nerdeyse. Yadai master yoksa bile itemler iyi olsun en azından.
 7. AnuriaAlptekin

  Patiler Arasinda 1v1 Turnuvası

  vivendi... Adam sana zaten "hade bi çayırda toplanalım da tekme tokat birbirimize dalalım" demiyo. Düşünülmesi gereken mekan, 1v1 nerde karşılaşılır? Arena demeyin, orada kimse kimseyi rahat bırakmaz. Bence bunu bir düşünün.
 8. Clan adı değişmesi gibi bir durum söz konusu değil. Kaldı ki bir de devir durumu var, mümkün değil. Yeni clan kurmak durumundasınız.
 9. AnuriaAlptekin

  Dc???

  Yok, henüz açılmadı serverlar...
 10. AnuriaAlptekin

  Dc???

  Marlooonnn kaçmaaaaaaaa... Yada kapa pc'yi başka bi kıtaya kaç. O döner koltuğu alttan yağliican biraz, açılır o açılır.
 11. AnuriaAlptekin

  dc?

  Peş peşe iyi olur 3 topic!
 12. AnuriaAlptekin

  Dc???

  Aga ben discınnekt oldum. Yardım piliiiiizzzzzz.. Ya beni burdan kurtarın. Oyuna girebilen var mı? Server ne zaman açılacak? Gm Marlon agaya ii meyil atıyomuş sörvır açılıcaa zaman. Aga ne zaman açılıcak bu sörvır? Ha aga? Ya herşey de beni buluyo aga yaaaa.. Bak şimdi örnek misali, benim evin karolifer borusu da patladı. Alan yöneticilerinden riccaam, tanıdıkları tesisatçı var mı? Murtaza aga yardım plzzzz.. Piliz dedim aklıma geldi. Arka odanın prizi geçenlerde yerinden çıktı. Yıldız tornavida olsa takıcam ben tekrar yerine de, tornavida yok işte. Tesisatçı gelirken yıldız tornavida da getirsin aga beaaa...
 13. AnuriaAlptekin

  dc?

  Ya ben bu lobo pendantı alamiicam heralde. ! saat önce bir arkadaşla pazarlık yaptık, anlaştık, adam tegzah açacak... dc !!! Aradan 1 saat geçti, yine Moradon'da başka biriyle pazarlık, al takke ver külah, güç bela ikna ettim, tam alıcam... yine dc!!! Dur bakalım nereye kadar.
 14. AnuriaAlptekin

  1323 pach

  Valla ben de seni aramaya geliyodum. Neden yine dc oldum diye.
 15. AnuriaAlptekin

  1323 pach

  Tamam tamam çıkma, ben de şimdi girdim.
×
×
 • Yeni Oluştur...