Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te ki Troy aşireti

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

Herkes Kimin ne olduğunu Bilsin!!!

ve şunu düşün bu adamlar neden beni öldürdü max ne çıkar bu Atilladan Wp Demek ki bu Wp için herşeyi yapar bunlar.[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:65
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

Wp şeref ve haysiyetinden değerli o zaman!!!

Yani özkan şunu mu diyosun:
Biz buyuz kardeşim bi oyun için kendimize ana avrat Sözdürürüz sonra da normal hayatımızı yaşarız.???[signature][hline]server:Ares
np:60k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında hep genelleme yapılıyo ama farklı türklerde yok degil dün servers restart tan sonra bowl da lupus buldum e tabi orda dereque de vardı ha istese gelir benden dropu alır ama işte böyle türkler varki insanın öpesi geliyo :P he o arada o başka bişey yapıyodu o da ayrı :)[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
185k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cherkes, 21 Aralık 2005 10:41 tarihinde demiş ki:
Wp şeref ve haysiyetinden değerli o zaman!!!

Yani özkan şunu mu diyosun:
Biz buyuz kardeşim bi oyun için kendimize ana avrat Sözdürürüz sonra da normal hayatımızı yaşarız.???

hayır tabili bak dostum bu tür davranışları yabancılarda sergilemekte yani 2 kuruşluk oyun için milletinin insanıni küçük düşürücü bir davranış sergiledi diye direk infas etmişsin sen diyelimki yeni bir oyun çıktı sen oyunu oynuyorsun o oyunundsa % 80i portekizliler oynayanlar türkler %5 fln az sınız birbirinizi kolalrsınız o zmnda yapilan her kötü davranışı ah şu portekizliler yok mu diye tepkiler verirdin demek istediğimi anladın sanırım[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
LVL: 6x BLADE MASTER
NP:0/0
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 21 Aralık 2005 10:53 tarihinde demiş ki:
ya aslında hep genelleme yapılıyo ama farklı türklerde yok degil dün servers restart tan sonra bowl da lupus buldum e tabi orda dereque de vardı ha istese gelir benden dropu alır ama işte böyle türkler varki insanın öpesi geliyo :P he o arada o başka bişey yapıyodu o da ayrı :)

Bide nova townda yanındaki mageye trade atanlar var !!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LorDofHmN, 21 Aralık 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
said:
Polithe1st, 21 Aralık 2005 10:53 tarihinde demiş ki:
ya aslında hep genelleme yapılıyo ama farklı türklerde yok degil dün servers restart tan sonra bowl da lupus buldum e tabi orda dereque de vardı ha istese gelir benden dropu alır ama işte böyle türkler varki insanın öpesi geliyo :P he o arada o başka bişey yapıyodu o da ayrı :)

Bide nova townda yanındaki mageye trade atanlar var !!

evet! """"bunu ben yapıyorum"""" egerki partimde degilse hiçç acımam ki buna kimse karşı çıkamaz..[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Nickinin Başına Türk yazmış tamam mı Bu adam sizi temsil ediyo Bu iyi bişey yaparsa ewet Türk bu dersin Kötü bişey yapınca Yok Bizden değil Diyosunuz??? Bumudur? BUDUR

Ben ölünce Bide Pm atıo İyi bişey yapmış Gibi:

Nasıl G.t oldun mu dio

Marifet ya, kimse yapamaz ya[signature][hline]server:Ares
np:60k
Sosyal ağlarda paylaş

nova town partysine ks yapmak çok kolaydır.ha sen benden ayrı partiden giriyosan trade atarım buna isteyen istedigini desin towna gelindigi zaman birsürü küfür yiyen ben degilim sizsiniz..ha nickinide tahmin edeyim lord_earendur///takuyittin///untouchables_tr//yada _katil_kurt bu adamların dışında ben daha ks ci görmedim..hmm hepsi türk? tesadüf.

ben saatlerce arıyorum tank/healer buluyorum exp kaybedip level düşüyorum sen gelip ks atıp np alıyosun ha bu normal yani?[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LorDofHmN, 21 Aralık 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
Lol yani sen cz debulundugun sürece hep 1vs 1 yaptın öylemi insanlara çamur atmadan kendine bak önce..Çocuk ..

haha güleyim bari buna cz de 1vs1 diye bi kavram her zmn olmaz bu bir.2.si ben hayatımda nova town partisine ks yapmak gibi bi aptallık yapmadım emeğe yazık en başta cümleleri okumayı öğren bence..yazdıgım nickler arasında snn nickte çıktı sanırım Loser...[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ nps
kthnxdie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 21 Aralık 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
said:
LorDofHmN, 21 Aralık 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
Lol yani sen cz debulundugun sürece hep 1vs 1 yaptın öylemi insanlara çamur atmadan kendine bak önce..Çocuk ..

haha güleyim bari buna cz de 1vs1 diye bi kavram her zmn olmaz bu bir.2.si ben hayatımda nova town partisine ks yapmak gibi bi aptallık yapmadım emeğe yazık en başta cümleleri okumayı öğren bence..yazdıgım nickler arasında snn nickte çıktı sanırım Loser...

Ben sin oynuyorum senin nova townuna ks yapmam birazcık imkansız gibi.. İkincisi bana cümle okumayı öğretmeye çalışan insan önce türkçeden anlasa ben senin parti diye yalvardığın günleri bilirim.Neyse sorun değil bunlar burda 2 adamı yanına alıp 100k+ np yapıp atar yapmak sana özgü bişey oyundaki baş pisliklerdende birisin ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...