Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hordeların hepsi boyle diyesim gelmiyor..

Yve

Öne çıkan mesajlar

bu zamana kadar hep okudum paticikte..bi kere bisey yazayım dedim yeni uye oldum..anlatamadım derdimi...saolun arkadaslar.anlamam lazımdı aslında yazmamam gerktiğini aklıma gelmeliydi sam in cektikleri derdini anlatacak diye...hata bende..herkesten ozur dilerim...[signature][hline]-------------------------------
LVL 56 Paladin | BL | Janisarries
-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

lol kapatin konuyu bitsin gitsin ala alla horde ezik alliiance da kolpa nin onde gideni ok :P? yaw zamainn da hiyarin biri gitmis birine CC yapmis dieride ona kizmis onu yapmis bunu goren bakkal hasan da Tauren kapicinin oglu nun kulagini cekmis cukulata calarken kapici hasanda bakkalin karisini ganklemis vs vs vs sonucta o kadar cok yayginlasmiski dogal bisey haline gelmis hatta kimisi bundan zevk almis kimisi de bahtsiz bedevi misali Northshire da gezerken ganklenmis ama etik olarak rahatsiz edici bisey ama naaparsin oyun iste : ) takil sende onlara yap bak intikam almanin verdigi keyif senin CC ye ugradigin sirada yasadigin sinir harbinden ustun geliomu gelmiomu : )[signature][hline]onurdolar, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
Karpuz sen frostwhisper da oynayan karpuzsan seni defalarca gankledigim için özür dilerim ama guildce gezerken görünce illa birisi durun ya daha karpuz keseceydik esprisini yapıyor bizde dalıyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinthewiz, 14 Aralık 2005 01:08 tarihinde demiş ki:
he dogru corpse camper ezik, ama su oyunda milyon tane corpse campingden kacmanın yolu varken gelio forumda aglayan degildir.. , cidden reroll @pve

loooooooooooooooooool........

MEZAR Diyorum...MEZAR da reslenen diyorum...

ce n'est pas moral du tout

this is not ethical camping at graveyard and i never said that i didnt want to be slayed by the hordes.[signature][hline]-------------------------------

[Bu mesaj Yve tarafından 14 Aralık 2005 01:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Law, 14 Aralık 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
Ozrunu diger arkadaslarim adina kabul ediyorum. Not- sam derdini cok guzel anlatiyor.

pek az anlayan gordum sayfalarca yazıda..pala nerf muhabbetine..[signature][hline]-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yve, 14 Aralık 2005 01:16 tarihinde demiş ki:
said:
raistlinthewiz, 14 Aralık 2005 01:08 tarihinde demiş ki:
he dogru corpse camper ezik, ama su oyunda milyon tane corpse campingden kacmanın yolu varken gelio forumda aglayan degildir.. , cidden reroll @pve

loooooooooooooooooool........

MEZAR Diyorum...MEZAR da reslenen diyorum...

ce n'est pas moral du tout

this is not ethical camping at graveyard and i never said that i didnt want to be slayed by the hordes.

mezarda dirilen bir adamı ilk kesinden itibaren devam eden kesis islemlerin, corpse campinge girer genel olarak. tabi sana bazı seyleri ilkokul seviyesinde anlatmamız gerekiyor bu oyunla ilgili olarak..

he buarada ingilizcenide dokturdun, gratz..[signature][hline]yet another PvPGN site: warcraft3r.mine.nu
Da Blog
BoneSoul - LVL60 Undead Mage - Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:

this is not ethical camping at graveyard and i never said that i didnt want to be slayed by the hordes.

ha bu arada ne etiktir degildir bunu sen belirlemeye kalkma, etik, bireylerin belrileyebilecegi birsey degildir.[signature][hline]yet another PvPGN site: warcraft3r.mine.nu
Da Blog
BoneSoul - LVL60 Undead Mage - Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

abı reslenmeyıver.Log out ol ne bilim.
beceremiosanız roll pve yanı hakkaten.
Hayır corpse campıng nasıl yenır kı?zaten cesedın ustunde dııl 300 km otede reslenıosun.Bi tuvalate git 2 kişiyle muabbet et gel,adam gider zaten sıkılır[signature][hline]Penthesilea, 05 Aralık 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
Sarisinlar aptaldir ve zeki kiz cekilmez zaten

ondan sarisin ftw
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinthewiz, 14 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
said:

ha bu arada ne etiktir degildir bunu sen belirlemeye kalkma, etik, bireylerin belrileyebilecegi birsey degildir.

yazmayım diyorum ama .....

doğru sole ing mi okudun tahmin mi ettin....İng okudum de de sasırt beni...iq nun en azından 90 civarında olduğunu bileyim[signature][hline]-------------------------------

[Bu mesaj Yve tarafından 14 Aralık 2005 01:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yve, 14 Aralık 2005 01:49 tarihinde demiş ki:
said:
said:

ha bu arada ne etiktir degildir bunu sen belirlemeye kalkma, etik, bireylerin belrileyebilecegi birsey degildir.

doğru sole ing mi okudun tahmin mi ettin....

this is not ethical camping at graveyard and i never said that i didnt want to be slayed by the hordes
= mezarlıkta sote yapmak etik değildir ve ben asla horde tarafından oldurulmek istemedigimi soylemedim
Bunun çevirisi bu, adam da etiği insanlar değil toplum belirler demiş.
Nesi yanlış ki?[signature][hline]Penthesilea, 05 Aralık 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
Sarisinlar aptaldir ve zeki kiz cekilmez zaten

ondan sarisin ftw
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Law, 14 Aralık 2005 01:26 tarihinde demiş ki:
Pve candir hatta canandir, bir cocuk gulusu bir serce kanatidir.

corpse camping mezarda kamp demek değildir.ne kelima anlamı ne oyun anlamı.[signature][hline]-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 14 Aralık 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
said:
Yve, 14 Aralık 2005 01:49 tarihinde demiş ki:
said:
said:

doğru sole ing mi okudun tahmin mi ettin....

this is not ethical camping at graveyard and i never said that i didnt want to be slayed by the hordes
= mezarlıkta sote yapmak etik değildir ve ben asla horde tarafından oldurulmek istemedigimi soylemedim
Bunun çevirisi bu, adam da etiği insanlar değil toplum belirler demiş.
Nesi yanlış ki?

haklısın toplum belirler.peki o arkadas mı toplum oluyor..bana bunun etik olduğunu idda edebiliyor...ben yapam diyorum anlamıyor..

ps..ceviri icin saol...[signature][hline]-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yve, 14 Aralık 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
said:

corpse camping mezarda kamp demek değildir.ne kelima anlamı ne oyun anlamı.

Hatali postu reply yapdin galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yve, 14 Aralık 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
said:

yanlış yere acmısım özür..[signature][hline]-------------------------------

[Bu mesaj Yve tarafından 14 Aralık 2005 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adamlar reskill'e rağmen inatla reslenen birini bulmuşlar! Kesmesinler mi? Hayır uo'daki gibi olsa reskill (adam an corp atar hiç bir şekilde itiraz edemeden reslenirsin sonra vurur öldürür gene) ban sebebi bile olabilir.Ama sen adamlar seni milyon kere kestiği takdirde gelip yeniden resleniyorsan -hem de kendi iradenle- bu tamamen senin sorunundur.

Ne yapsın yani adam "sweedy giev teh corpz" mu desin??[signature][hline]pff aklıma yazcak bişey gelmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
deadwoll, 14 Aralık 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
Ya adamlar reskill'e rağmen inatla reslenen birini bulmuşlar! Kesmesinler mi? Hayır uo'daki gibi olsa reskill (adam an corp atar hiç bir şekilde itiraz edemeden reslenirsin sonra vurur öldürür gene) ban sebebi bile olabilir.Ama sen adamlar seni milyon kere kestiği takdirde gelip yeniden resleniyorsan -hem de kendi iradenle- bu tamamen senin sorunundur.

Ne yapsın yani adam "sweedy giev teh corpz" mu desin??

buna soyleyecek biseyim yok..haklısın...ha tekrar tekrar reslenmemin de bi sebebi de vardı o ayrı..bastan bu boyle soylenmedi...direk @pve dendi...[signature][hline]-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir yıl kadar ally oynadım ve low ken hiç bi lvl 60 ve üstüm glip görev yaparken zefkine öldürmedi şimdi aynı serverda hordeyim hiç dogru düzgün lvl 60 allyy beni görüpte öldürmediyini görmedim reskil bencce ayıptır bence kendi fikrim inanan bana alyy de daha çok var bu tarz insanlar moob keserken bana saldıranına reskılde müstehaktır:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 14 Aralık 2005 02:14 tarihinde demiş ki:
Corpse Camping pvp serverında harassment a girmiyor, ticket yollarsanız(fii tarihinde dayanamayıp yollamıştım), arkadaşlarınız çağırın çevredekileri çağrın gibi bir cevap alırsınız:)

yapılmasın demedimki ben hic zaten en başından beri..kim yapmak isterse yapsın beni ilgilendirmez.mezarlıkta reslenmisken basıma gelen biseyi soledim ben sadece.ve ezikçe buldum mezarda birinin reslenmesini bekleyip hk almayı.[signature][hline]-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Cross Road innkeeper için seçtiğim yerdir ve kısaca bir kaç örnek vereceğim.(Horde olduğum için ally ler örnek verilecektir ki böyle horde oyuncularının da olmama gibi bir durumu olamaz.Server : BL)
Yine bir para kasma gününden sonra yoruldum ve hs bastım.Evime döndüm ve chat menüsünde local defence dan sürekli Cross Road is under attack tarzı mesajlar yağıyordu.Hemen silahlarımı zehirledim ve stealth modda olaya aktım.2 player (45 NE Rogue ve 45 NE Druid) guardlara atak veriyor ve guardlara güvenip onlara atak veren 11 ~ 20 lvl arası horde playerlarını öldürüyolar.Bu arkadaşları yaklaşık 10 kere kestikten sonra mezarın dibine gittim ikiside mezarda reslendi.Rog olan stealth olup hs bastı druid ise direk hs bastı.5 6 sn bekledikten sonra rogue a sap diğerinede ambush attım ve oradan uzaklaştım.(Sanırım bir daha uğramamışlardır CR a)

Şimdi ben bu olayı neden anlattım?Maddeler halinde özetliyeyim.
-Bir pvp server'ında oynuyorsanız ölmeye / öldürmeye kısaca yaşamak için öldürmek için oynarsınız.
-Pvp realm lerinde asla rp ruhu olmaz / olamaz yani Druid bile bir assasin yada Paladin de cani bir katil olabilir.
-Bir mobla dalaşırken arkanızdan bi anda çıkan Rogue bir ezik değil de karakterinin doğası gereği bu şekilde yaklaşır.(Asla onu eleştiremezsiniz bu bir druid içinde geçerlidir yada SM olmuş bir NE hunter içinde vs vs)
Örneğin düşük lvl karşı faction dan bir player a yardım ediyorsunuz abisi size dalınca oda dalıyor.Bu haksızlıkmıdır?Reel de etik açıdan evet ama bu oyunda PVP realm lerinde kesinlikle yerinde bir davranıştır çünkü kendini tatmin etme honor alma vs vs işlemler bu sayede yapılmaktadır.Ayrıca şehirine gittiği zaman anlatacağı güzel bir hikayeside olur :)

Kısaca ölümü her nasıl olursa olsun onur kazandırıyorsa bir oyunun bu tür şeylerden şikayet etmek yersizdir.

Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...