Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG jade real olamaz

Virgin_Mary

Öne çıkan mesajlar

said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 07 Aralık 2005 12:12 tarihinde demiş ki:
jada_real vs Picallo_Tr MACİ istiyoruzz ben video cekerimm arena orda arkadaslar burda haydin arenaya ?

Ben varim :D Ama jade kendi oynayacak , baska birine oynatmayacak :)

Oyunu ben oynuyorum beske biri deil.. Bu terbiyesizlik siz adam kesince kim cıkıp burdan baskası oynuyor diyo yaa bole bir akılsızlık olabilirmi?

Ben PiCallo ile areniyi gitmem cunku camur yapıyor, Yok baskasıda vurdu yok bilmemkim malis attı die, Ayrıca bu baslıkta krallık tartısılıyor zaten adıma acılmıs terbiyesiz bir baslık.. Ben uzatmılyorum ama PiCaLLo yine burada konuyu kendi ustune cekip aklı sıra show yapıyor yeter yaf artık bayar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 12:25 tarihinde demiş ki:
said:
Assassinlerde light feet diye bir skill var jade.

Evet kovalayan da asasin zataa :D :D

Aklın sıra beni salak gosterecen de olmuyo beee :)

Ben teke tekte ölücegimi bilsem de kacmam , beni bi assassin kovaliyo bende kaciyorum ? bunu kanitla , chari size hediye edim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
said:
Virgin_Mary, 06 Aralık 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
az once king ve jade real kelimelerini yanyana gordum
bana sakın kral secildi demeyin
hayııııırrrr :)

Tamam sustum ben ... Konu icerigi buydu. Buyrun cok manali ve bi o kadar anlamli topicte konusun ... asdasdasdasda

Evet gerisinde de birsuru neseli konusma geçti taki sen gelene kadar,,,,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
Bence ben geldikten sonra neseli konusma gecti , gir bi daha oku istersen...

Neyse ben sustum , burda yokum. Bisey yazarsan cevap veremem.

Evet herkez okusun
krallık konusulurken ben sunu keserim su beni kesemez die dalmıssın konuya, Yok topuklarım vura vura kacıyormusum,,, senin nasıl kactıgını butun El Morad bilir konuylada yazdıklarının en ufak alakası yok.. Yine rezil ediyosun forumu,,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Milamber, 07 Aralık 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
umarım kraliçe olur türkler açısından büyük avantaj çok pis gazdayım bende japkoda kraliçe olacam!!!! yada kral olacamm hangi serverda kasacağımıza karar verirsek :D olmadı gm olacam hepinizi banlaaycam :P

Yaw benim iddiam yok.. Nominate ol dediler adım gecti yukardan gittim oldum ... Tabiiki Turkler acısından avantaj olur secilmem .. Bu kimin charı guçlu olayı deilki bu krallık kralıcelik secimi.. Ama inanın oyle bir iddiam yok beklentim de yok..

Zaten siz secseniz K2 sectirmez beni Turkum ve bayanım :) sevmezler beni

[Bu mesaj JadeReal tarafından 07 Aralık 2005 13:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela dun diavola lvl 64 sanirim , dun beni party ile kesti. Sonra ben bunu tek gördum daldim ve 2 atak yaptigim anda kacmaya basladi , yahu sen lvl 64 assassinsin en azindan dön bi vur ... ama nerde hemen topuk.

Bu söylediklerinin hiç biri doğru değil Picallo..sen koskoca bir YALANCISIN..

Benim Arkadan saldırdığım herkes kaçar.. Tüm assasignlerden kaçıldığı gibi ki bu çok normaldir.. Çünkü Assasign arkadan atak yaptığında spike trust derken yarı can götürür wariorlar hariç :)
ve adamın kaçması da normaldir pot basmak ve senle aynı heal sevyisene ulaşmak zorundadır.. Eğer bu şekilde kaçtıysam evet kaçtım..(town çekmedim dikkat) . Eğer 1vs1 karşılaşılacaksa neden cz var o zaman hep arenaya gidelim orda kapışalım.. CZ de parti kurmaya imkan vermişler demekki bir takım oyunu oynamakta gerekiyor..

sen bende çok daha iyi combo yapıyor olabilrsin.. beni 1vs1 de her zaman kesebilirsin ki umrumda olmaz...Ama bu bir oyun ve ben bunların oyun çeerçevesinde kalmasını istiyorum.. Seninle uğraşmıyorum.. Yani ben bir şeyi sana ıspatlamak için gel o zaman arenaya demem... Bilmem anlatabildimmi..
lvl ım 64 olabilir ama bende item sıfır.. defance nerdeyse yok.. sen yaptın demiyorum ama dupe falan bunlarla işim hiç olmadı...

3-4 gündür senin bu konuyu bi şekilde buraya taşıcağını biliyordum .. Seni burda rezil etmek değil amacım ama çok istersen mail adresini ver sana seni kaçarken beni kestikten sonra yanımda oturup kalktığın saçma hareketlerin ss ini göndereyim.. Ben senin ilk orc olup cz ye geldiğinde kestim.. jadeyi arayıp ama benim bufum bitti ondan kesti diye ağlayan ben değildim..CZ de ölmenin mazereti olmaz...

ilk önce şunu öğren : Assasign= suikastçi demektir... vurur da kaçarda...

Ben bu oyunu en iyi olmak için değil keyif almak için oynuyorum .. sen ve senin gibiler beni bu batağın içine çekemeyeceksiniz.. Bu konuyla ilgili bundan başka bir şeyde yazmayacağım...

THE END...[signature][hline]Ares
El-morad
Kasar
64
8x.xxx

[Bu mesaj diavolo tarafından 07 Aralık 2005 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

YA diavolo sen neyi tartışıyosun ya ?
Eğer yüreğin varsa 64 lvl sin gel benle 1vs1 yap... Öle party le birlikte gelip üstüme çullanma... Bu ezik halimle her türlü senle 1vs1 yaparım bunu sende biliyosun... Picallo yalan sölemez bugüne kadar yalan söledine rast gelmedim.. Bence sorun sende ... THE END[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 5xxxx
Clan : Karizma
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 07 Aralık 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
Eğer yüreğin varsa 64 lvl sin gel benle 1vs1 yap... Öle party le birlikte gelip üstüme çullanma... Bu ezik halimle her türlü senle 1vs1 yaparım bunu sende biliyosun... Picallo yalan sölemez bugüne kadar yalan söledine rast gelmedim.. Bence sorun sende ... THE END

bence sen üşenme o postun tamamını oku[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 62 oldu ama yapıcak bişi yok 65 e devam:D
np:ranking list acıldı arada bul:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 07 Aralık 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
Eğer yüreğin varsa 64 lvl sin gel benle 1vs1 yap... Öle party le birlikte gelip üstüme çullanma... Bu ezik halimle her türlü senle 1vs1 yaparım bunu sende biliyosun... Picallo yalan sölemez bugüne kadar yalan söledine rast gelmedim.. Bence sorun sende ... THE END

Bu forumla alakası yokken diavoloya satasan Picallo bir de sen yazılanı anlamamıssın bir daha oku bence
Sosyal ağlarda paylaş

cok komik bir durum biri arenaya davet ediyor biri arenaya gitmemek için konuyu farklı yonlere cekiyor neyse neyin ne oldugu belli oldu az cok :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 07 Aralık 2005 13:43 tarihinde demiş ki:
cok komik bir durum biri arenaya davet ediyor biri arenaya gitmemek için konuyu farklı yonlere cekiyor neyse neyin ne oldugu belli oldu az cok :D

zahmet edip de okusan tamamını son sayfaya tıklayıp post kasmaktan vazgeçelim[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 62 oldu ama yapıcak bişi yok 65 e devam:D
np:ranking list acıldı arada bul:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cok komik bir durum biri arenaya davet ediyor biri arenaya gitmemek için konuyu farklı yonlere cekiyor neyse neyin ne oldugu belli oldu az cok :D

Picallonun dana onceki arena davetlerini bildigimizden kale almıyoruz :) :) :)

Ayrıca hepimiz bu konudan sıkıldık.. Siz sıkılmadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diavolo, 07 Aralık 2005 13:05 tarihinde demiş ki:

Mesela dun diavola lvl 64 sanirim , dun beni party ile kesti. Sonra ben bunu tek gördum daldim ve 2 atak yaptigim anda kacmaya basladi , yahu sen lvl 64 assassinsin en azindan dön bi vur ... ama nerde hemen topuk.

jadeyi arayıp ama benim bufum bitti ondan kesti diye ağlayan ben değildim..CZ de ölmenin mazereti olmaz...

Jade bunu da size yanlis aktarmis , ben kesildigimde bana msj atip kapak olsun .. hehehe diavola kesti seni vb mesajlar attigi icin scroll bitmisti basamadan daldi gibi aciklamalar yaparim.

Benim sinir oldugum su , 1vs1 de kacan ama party ile gelip kesipte normal chatten biseyler yazan adamlara sinir oluyorum. Bunlarin icinde sende varsin. Yoksa beni kesemeyecegini ben zaten biliyorum ![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
said:

Picallonun dana onceki arena davetlerini bildigimizden kale almıyoruz :) :) :)

Ayrıca hepimiz bu konudan sıkıldık.. Siz sıkılmadınız mı?

kaale almiyorsan beni , sakin bi daha benim hakkimda bisey karalama buralarda , yoksa cok kötu bozarim seni Jade !!!.... Ne bana bisey yaz , ne ben sana yazim bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 07 Aralık 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
sıkılmaz onlar az sona sen cz de hp pot içion diye gelir biri bekle biraz :D

evet sıkılmıyolar :D :D baksana devam ediyor hemde yalan yanlis devam ediyor ben artik ne dicem sasirdim...

Kralice olmak istemeye basladim simsek falan dusuruluyomu kralice olunca ?? Oluyorsa oyle birsey, simsek atayim birilerinin kafasina kralice olursam carpilsinlar ama orclara atamam dimi :D eheheheheh

[Bu mesaj JadeReal tarafından 07 Aralık 2005 14:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...