Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG jade real olamaz

Virgin_Mary

Öne çıkan mesajlar

said:
Polithe1st, 07 Aralık 2005 11:18 tarihinde demiş ki:
yok adam kesemiyo flan dedilerde :) oyundaydım dikkatimi çekti :) beni kesemedin daha ama sfdnsjgsknrgnegnergre

Artik kesiyorum Poli.. Charimlada ben oynuyorum ben oynuyordum. Dun aksam cok guzel bir partiydi :)

Tam__Tam , Sert_cocuk, Diavolo, Cru3l, ben, JadeRuyDiaz , slackcash, Melek5917 vardi.. Iyiyidi :D :D Zevkliydi....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 07 Aralık 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
HuGo LüLüLüLü

jade abla ben senin karatere oyunda pm attimda hep clandan baskaları selam veriyoo :))

Eheheh atma ojee yine atmaaaa cok salliyosun sen..

Ama senle konusmak istemedigimde ben bazen Jade degilim demis olabilirim de ahahahaha sen nasil bana pm atiyorsun kucuk yesil bir cuce degilmisin artik eheheheheheheeheheh orcca anlamiyorum sorry..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 11:23 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 07 Aralık 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
HuGo LüLüLüLü

jade abla ben senin karatere oyunda pm attimda hep clandan baskaları selam veriyoo :))

Eheheh atma ojee yine atmaaaa cok salliyosun sen..

Ama senle konusmak istemedigimde ben bazen Jade degilim demis olabilirim de ahahahaha sen nasil bana pm atiyorsun kucuk yesil bir cuce degilmisin artik eheheheheheheeheheh orcca anlamiyorum sorry..

lol +32132132

yaww ben cok seviyom jade ablayı nekadar dusman olsakta ortamı yumusatıyoo cok ince espireler yapiyoo :)) odilde cidden cz de kasiyosun he vaybe artık jade cz de diyebiliriz yanii[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:111 k

dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
yok adam kesemiyo flan dedilerde :) oyundaydım dikkatimi çekti :) beni kesemedin daha ama sfdnsjgsknrgnegnergre

Hiii seni gorsem vururum mecburen de icim acir poli seker minik bir cucesin sen bole cok hafifcicik vururum :) soluuuk miniiik kucuuuk bir cucesin :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 11:27 tarihinde demiş ki:
said:

Hiii seni gorsem vururum mecburen de icim acir poli seker minik bir cucesin sen bole cok hafifcicik vururum :) soluuuk miniiik kucuuuk bir cucesin :D :D

böyle bi an şeker kız candy gibi hissettim kendimi dmnsgkag bi küçüldüm sevimli bir moda girdim jade abla yazma böyle şeyler :)[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:141k+
Clan:KARIZMA
yıllar geçsede üstünden...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyala fazla alakam yok ama Jade kral olursa oyunu bırakırım diyen adamlar gördüm konunun içinde. Eğer olurda Jade kral olursa ve o arkadaşlarda oyunu bırakmazlarsa ne olurlar bir düşünün sonra yazın.

İşin ucunda çiçek böcek olmak var[signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 59
Clan: Hanedans
Np: 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lol +32132132

yaww ben cok seviyom jade ablayı nekadar dusman olsakta ortamı yumusatıyoo cok ince espireler yapiyoo ) odilde cidden cz de kasiyosun he vaybe artık jade cz de diyebiliriz yanii
--------------------------------------------------------------------------------

:) :) Bende sizleri seviyorum.. Simdi benim yasimda bir de bayan olunca insan daha vicdanli oluyor siz ne kadar asip kesseniz buralarda atip tutsaniz :) ben masamda size yazarken gulumsuyorum tabii sinir oldugum zamanlarda oluyor ama yapim boyle humanist birisiyim ben :D :D :D :D

Human Human :D

Aresin buyuk cogunlugu bizimle lvl kasti. bircok priest bizimle master skillini acti :) sonra gittiler bazen geri geldiler biz buyur ettik :) bazisi kizdi sonra ozur diledi bazisi dusman oldu sonra pisman oldu eee gercek hayat gibi burasida .......
:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
said:
lol +32132132

yaww ben cok seviyom jade ablayı nekadar dusman olsakta ortamı yumusatıyoo cok ince espireler yapiyoo ) odilde cidden cz de kasiyosun he vaybe artık jade cz de diyebiliriz yanii
--------------------------------------------------------------------------------

:) :) Bende sizleri seviyorum.. Simdi benim yasimda bir de bayan olunca insan daha vicdanli oluyor siz ne kadar asip kesseniz buralarda atip tutsaniz :) ben masamda size yazarken gulumsuyorum tabii sinir oldugum zamanlarda oluyor ama yapim boyle humanist birisiyim ben :D :D :D :D

Aresin buyuk cogunlugu bizimle lvl kasti. bircok priest bizimle master skillini acti :) sonra gittiler bazen geri geldiler biz buyur ettik :) bazisi kizdi sonra ozur diledi bazisi dusman oldu sonra pisman oldu eee gercek hayat gibi burasida .......

:p :P :P :P[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 07 Aralık 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
Bu konuyala fazla alakam yok ama Jade kral olursa oyunu bırakırım diyen adamlar gördüm konunun içinde. Eğer olurda Jade kral olursa ve o arkadaşlarda oyunu bırakmazlarsa ne olurlar bir düşünün sonra yazın.

İşin ucunda çiçek böcek olmak var

+1500 :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Sana vurdugu zaman beni tp et poli ben onu keserim :D :D

ehehe dun bana kesildin bak ben solemicektim ama sen kasinmissin muhahahahha

Jade_Real defeated PiCaLLo_TR

yazdiydida bir boyle icimin yaglari eridiki sorma
:p
AZUHAA :D +999999
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
said:
lol +32132132

bence gercek hayatla uzaktan yakından alakasıı yokk sadece oyun gercek hayat olsaydı sokakta nova felan atmaya calisirdim dusunsene picoyla taksimde gezerken pico lupin ac sinler takip ediyo olabilir felan derdim :)) herneyyse uzatmaya gerek yok gercek savaslardada insanlar baris imzalar ates kes yaparlar arada ama ben bole bise yaptimi ima etmedimm BEN artık cok kötuumm orc um orc I AM ORC :))

herneyse buyuk sabirsizlikla human krali bekliyomm gelsinde onuda bi kesek :)[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:134 k

dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 07 Aralık 2005 11:36 tarihinde demiş ki:

İşin ucunda çiçek böcek olmak var

Tesekkur etmeliyim size :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Sana vurdugu zaman beni tp et poli ben onu keserim :D :D

ehehe dun bana kesildin bak ben solemicektim ama sen kasinmissin muhahahahha

Jade_Real defeated PiCaLLo_TR

yazdiydida bir boyle icimin yaglari eridiki sorma
:p

Jade sana bisey soylicem ama gercekten buyuk bi ictenlikle söyluyorum.

Evet dun debuff malice vb seyler varken son vurus yapip kestin beni. Ama söyle bisey var. Simdi patriottan birine atak yaptigim anda kacmaya basliyorlar ama yanlarinda birileri varsa ve kesilirsem hemen normal chatten biseyler yaziyorlar.

Mesela dun diavola lvl 64 sanirim , dun beni party ile kesti. Sonra ben bunu tek gördum daldim ve 2 atak yaptigim anda kacmaya basladi , yahu sen lvl 64 assassinsin en azindan dön bi vur ... ama nerde hemen topuk.

Neyse beni kesince claninizda buyuk bir sevinc oluyormus :D Arada gelimde kesin , sevinin. 50 np bana koymaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

egerl kral veya baska sey car curt her neyse olcak olursa oyunu bırakcak ki yazıyo adam aptal degil hergun aynı serverda yuzyuze baktıgı adamların yanında yalancı durumuna duscek bıraktın savunma olaylarını biraz konuya tarafsız bakın jadeyi sevmem oda beni sevmeyebilir normal ama yorum yazarken tarafsız olun[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

Jade sen kraliçe seçimlerini bekle... Şu an tek kral adayı var oda ARESMAJERE'dir... Rakibi çok ama tek geçilir :)[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 5xxxx
Clan : Karizma

[Bu mesaj Synergenx tarafından 07 Aralık 2005 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mesela dun diavola lvl 64 sanirim , dun beni party ile kesti. Sonra ben bunu tek gördum daldim ve 2 atak yaptigim anda kacmaya basladi , yahu sen lvl 64 assassinsin en azindan dön bi vur ... ama nerde hemen topuk.

YAw bunu soyleyecek adam degilsin sen.. Ben seni son vurus falan kesmedim burun buruna tek basimiza duruyorduk malise yemis olabilirsin onu bilemem bu bir. Ikincisi soleyecek adam degilsin cunku surekli topuklayan sensin valla senden biz kacmayi ogrendik seyrede seyrede :D :D

Hatta seni kestigimiz degil de senin kactigin SS leri biriktiriyoruz. Bu konuyu buraya yazma sebebin yine kavga cikartmak icin ama sana uymayacagim istersen surekli kactigin ve kacarkende alay eder gibi oturup kalktigin SS lerde koyarim buraya... O yuzden sus pico sus biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...