Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG jade real olamaz

Virgin_Mary

Öne çıkan mesajlar

said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
said:
diavolo, 07 Aralık 2005 13:05 tarihinde demiş ki:

Mesela dun diavola lvl 64 sanirim , dun beni party ile kesti. Sonra ben bunu tek gördum daldim ve 2 atak yaptigim anda kacmaya basladi , yahu sen lvl 64 assassinsin en azindan dön bi vur ... ama nerde hemen topuk.

jadeyi arayıp ama benim bufum bitti ondan kesti diye ağlayan ben değildim..CZ de ölmenin mazereti olmaz...

Jade bunu da size yanlis aktarmis , ben kesildigimde bana msj atip kapak olsun .. hehehe diavola kesti seni vb mesajlar attigi icin scroll bitmisti basamadan daldi gibi aciklamalar yaparim.

Benim sinir oldugum su , 1vs1 de kacan ama party ile gelip kesipte normal chatten biseyler yazan adamlara sinir oluyorum. Bunlarin icinde sende varsin. Yoksa beni kesemeyecegini ben zaten biliyorum !

yaw illa konuşturcaksın beni .... ben sana hiç msj atmadımm...

hiç kimseyede atmadım... geçen xrated ta oturup kalktın dedi ki bunu hiç yapmam.. Parti içinde kesmek kadar doğal hiç birşey olmaz bu oyunda... kaldıki senin ss inde sen parti liderisin ve kaçıyosun... Ayrıca neden partiye kesilince hemen arenaya davet ediliyor ? Birçok iyi adam parti kurup arkasına priest alıyor öyle kesiyor.. ne yapıcaksın ? onlarıdamı arenaya çağıracaksın... Orc Mage ler toplu geziyolar ve arka arkaya nova atıyolar.. onada hepiniz toplu nova attınız mı diceksin ? Parti kurup town basıyolar... Akıllı olan helal olsun der iyi ekip kurmuşlar... Mesela ben poli ve ekibini takdir ediyorum town basma konusunda... Çok güzel beceriyolar ve humanlar her defasın da yatıyo :D..Parti bu işin bir parçası ve ben keserimde kesilirimde.. Benim sorunum.. Sana asla dil uzatmadım...Sende bana uzatma ! ve beni de buraya çekmeye çalışma!!![signature][hline]Ares
El-morad
Kasar
64
8x.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

1.Sen bana mesaj cektin demedim ii oku.
2.Seni arenaya degil , hb nin arka kapisina cagirdim.
3.Ben party kurmak , party ile kasmak yanlis demedim , party ile kesip normal chatten biseyler yazmak ama tek gördugunde kacmak eziklik dedim !
4.Seni buraya cekmek gibi bi derdim yok , benim hakkimda neler yazdigini biliyorum. (MSN,Clan Chat)
5.Polinin Nova town partylerinde bende oluyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 07 Aralık 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
said:
PSX, 07 Aralık 2005 13:43 tarihinde demiş ki:
cok komik bir durum biri arenaya davet ediyor biri arenaya gitmemek için konuyu farklı yonlere cekiyor neyse neyin ne oldugu belli oldu az cok :D

zahmet edip de okusan tamamını son sayfaya tıklayıp post kasmaktan vazgeçelim

sen ilk once ilk sayfaya bak sonra burda konus topic acıldıgından bu zaman bende yazı yazıyorum ama biraz dusunsen ilk sayfaya bakıp yazı yazardın neyse jadeye laf soyleniyo sende satascak yermi arıyon hem ben ne diye post kasam burda 1000000 msj olsa nolcak mantıklı ol briaz[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

ujio mu ahahsdkjahsdfşkajsdfh abii fis wariorlari kral yapmasınlar plzz :))) ben bile kesiyom dshaşshaşs sakamakada kardesimm hakediyoo ujio aday olursa oylarım onunlaa asdjfşsdfli[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:134 k

dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 07 Aralık 2005 15:05 tarihinde demiş ki:
Deniz krallia aday olamiyomus Monsterkill in Bani acilmadigi sürece Ama yinede ::ujio:: BEnim KRalım Server da orc human Karisik :horace:

Dun Pianada F9 bana mesaj atti ve dediki beni nominate edermisin :) ben de dedimki valla biz kullandik hakkimizi ama sen kendi kendini nominate edebilirsin :) Yok dedi benim clan ezik charla kuruldu. O zaman dedim ezik charin seni asist yapsin sende git aday ol :) Gitti oyle yapti sonra tesekkur etti :D :D F9 uda unutmayin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 07 Aralık 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
im Hala Human human ken orc kesince 50 np geliyo ama tersi bunun aksini dogrulamiyo yine 50 np aliyorum onun icin orc human olmak onemli diil Arkadaslarim Nerdeyse oraya gecerim Ben

KIMBUPISLIK orc nolamazzzzzzz
ama Polifonik insan olcak :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 07 Aralık 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
im Hala Human human ken orc kesince 50 np geliyo ama tersi bunun aksini dogrulamiyo yine 50 np aliyorum onun icin orc human olmak onemli diil Arkadaslarim Nerdeyse oraya gecerim Ben

KIMBUPISLIK orc nolamazzzzzzz
ama Polifonik insan olcak :D :D

Poli de insan olamaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...