Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG jade real olamaz

Virgin_Mary

Öne çıkan mesajlar

said:
KiMBUPiSLiK, 07 Aralık 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
Takım Dayanışma Yok bisey yok Cekememezlik yüzsüzlük ückagitcilik Var .. bunlarda artısı ...

Yaw ne alaka sana olesi denk gelmis... Hem bu konu userin kisiliginle ilgili oynayanlar belli .. Bu insanalr orc olunca ruhlarimi degisiyor? :D :D ama human tarafinda yabancilar azinlikta eheheh El Morad Turklerin gibi bisey... Belki de Turkun Turku vurmasindan oluyordur bu dediklerin ama ben karusta da bir fark goremiyorum Kimbupislik..

Sen gel su guzelim tipini yamultma :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 07 Aralık 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
Takım Dayanışma Yok bisey yok Cekememezlik yüzsüzlük ückagitcilik Var .. bunlarda artısı ...

+999999

valla bende olcamda bu oyuna para vermek istemiyom ama bu gidisle vercem parayı olcam :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
knihtonline_, 07 Aralık 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
öööggg midem bulandı bu konudan kusacam uyşşş bu dunyalılardan tiskiniyorum ..........

okuma lan beyinsiz o zman[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 07 Aralık 2005 15:24 tarihinde demiş ki:
Topic Yamultmak Diil Kötü biseyde söylemiyorum

Kimseden Fazla bisey Bildigimi idda Etmiyorum Sadece kendi düsüncelerimi Söylüyorum Zaten hersey ortada ... bu bir ortak düsünce tabi zıttını düsünende olcak Nerde cokluk orada bereket Mevzusu :horace:

Ben bu nerde cokluk meselesini baska bir turlu bilrimde :D :D orclarda cokluk artik o yuzden bagdastiramadim ihihihihi

Neyse Kimbupislik ben eksilen herbir human icin uzulurum..
Orclara ölüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm pis bocuqler..

:D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 15:31 tarihinde demiş ki:
said:
PSX, 07 Aralık 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
f9 gerisine oy vermeyin millet ucar sonra hit falam olur :D

ben eminim sen gidip bana oy verirsin :D :D

muhahahahahahhhahahaahahah :D :D :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melek5917, 07 Aralık 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
sizi anlamakata bazen zorlanıyorum bugüne kadar hiç yazı yazmadım ama bu saçma konuları görünce yazmak istedim

nedir bu jade patriot düşmanlığı ya nerenize çomak soktuk biz ama başlık jade ral kral olamaz olursa oyunu bırakırım diyenler olmuş olm jade yada patriot sizin nerenize çomak soktulan

ayrıca başlık jade ni kral olması ile alakalı orada salağın teki gelmiş jade pk yapmasını bilmiyo şunu bilmiyo bunu bilmiyo ya sizin işiniz gücünüz yokmu ya

özellikle pico seni bazen hiç anlamaıyom reelden tanıdığın bir bayana bukadar hakeret edilmesine nasıl çanak tutuyorsun

istediğiniz kadar çamur atın patriot 8. nci sırada sağlam bir klan np transferini bilmeyen düpeci bankası olan bir klan değil bazı kedilerin bankasında bankasında ne kadar para olduğunu hepimiz biliyo düpe lerden elde edilmiş bu paralarla item alıp şekilolanlarıda biliyoz herkez oynunu oynasın

Canak tuttugumu nerden biliyorsun ?
İkincisi de dupe karsiyiz diyorsunuz ama oyunda ki 2 dupperi clana aliyorsunuz ? Bu sayede 8. oluyorsunuz .. Sonrada 8. sirada saglam bir claniz diyorsunuz. Ben burda patriota daha önce hic dupper , hacker yada benzeri seyler söylemedim ama dupper olduklarini bildiginiz halde clana aldiniz. Hadi clana aldiniz ama gelip dupe nedir bilmeyiz yazmayin bence artik ...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk hitimiz olan k1z1nliden sonra jade de hit olmaya aday oldu :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 07 Aralık 2005 15:48 tarihinde demiş ki:
Manyak topic patlatirim :P

:P bu arada sendeki o eziq saffından banada lazım cw kseserken gostermistin ya eline gecerse burdan pm at pls :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...