Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow Expansion:The Burning Crusade (?)

Norak

Öne çıkan mesajlar

bide outlands parcalanmış bi dunya olarak tasvir edilri hep, yanı birbirinden koğpuk uzayda birlikte gezinen dev kara parcaları gibi, aralarında pek bi bağlantı yoktur , yanı her dark portal farklı bi outlands parcasınada acılabilir ki öl olucak muhtemelen.

Benı kılllandıran daha kaç BG acıcakları, 4 ceşit bg dfen sonrasını insanalr dolduramazki.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 23 Eylül 2005 03:50 tarihinde demiş ki:

İkinci olarak; Şu andaki oyunun içine illidian kodlanmış durumda. Tamamı ile bir iblise dönüşmüş olarak duruyor. Gelebilecek bir Expansion'da İllidian'ın oyuna dahil edilmesi mümkün.

İllidanı frozen thornedeki gibi yarı night elf değil de tamamen demon olarak mı görecez yani?[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

YOk daha cok ezer gecer modunda olucak, Ve dwarf only olucak e malum siege tank, ama siğer ırkları tasıyabilecek lakin topunu ateşlemek 315 guns gerektiricek dolayısıyla sadece Dwarf warrior/hunter/priest kullanabilecek yaaaaa[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu

[Bu mesaj Cuce tarafından 23 Eylül 2005 18:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xarion, 23 Eylül 2005 17:59 tarihinde demiş ki:
"nası yani şimdi stormwindin duvarlarını mı yıkıcak yoksa sadece ae şeklinde mi olucak"

eğer sur içi - dışı savaşlarını hakkıyla yapabilirlerse efsane olur. 40 a 40 (yada daha fazla) bi taraf içeri delik açıp bayrak kulesini ele geçirmek için uğraşırken diğer taraf surları ve bayrağı korusa sonra ben sabahlara kadar oynayıp işten atılsam böylece gündüzleride oynayabilsem şöyle bi insanlığımdan çıksam süper olmaz mı ya?[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horten, 23 Eylül 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
said:
xarion, 23 Eylül 2005 17:59 tarihinde demiş ki:
"nası yani şimdi stormwindin duvarlarını mı yıkıcak yoksa sadece ae şeklinde mi olucak"

eğer sur içi - dışı savaşlarını hakkıyla yapabilirlerse efsane olur. 40 a 40 (yada daha fazla) bi taraf içeri delik açıp bayrak kulesini ele geçirmek için uğraşırken diğer taraf surları ve bayrağı korusa sonra ben sabahlara kadar oynayıp işten atılsam böylece gündüzleride oynayabilsem şöyle bi insanlığımdan çıksam süper olmaz mı ya?

Lol imzana yakışır bi bitiriş cümlesi yapmışsın :-P[signature][hline]Ufo!!11!1!1!!
Sosyal ağlarda paylaş

+ Exp paketin gelmesi oyunda ayrıma neden oolur player acisindan 100m pakete veren kişi tekrar bi o kadar veya ucret karşiligi paket alma düşüncesinde olmayacak cok insan olucagi kanisindayim bu bence cöküşün habercisidir.
Bunun patch ile eklenmesi daha uygun ve playerleri oyuna baglamanin daha reel bir yolu olur .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bi dakka ya anlamadım, yakınlaştı baya sanırım expansion'un çıkışı hatta nerdeyse betası çıkıcak mı? onu mu anlatmaya çalışıyor bu yazı.

bir de lanet olsun ocak ayına kadar wow oynayamıcam. (haftada 6 saat, wow oynamıyorsun demektir). ben dönene kadar kim bilir neler deişcek, expansion çıkarsa hero lvl gelirse benim ocak ayında dönüp 4-5 ay kasıp gm olma hayalim suya düşer :( hero mero çıkarsa güzel de ben gm olduktan sonra çıksa :( bir de lvl60+ olma ollursa tam battık, xp'mi kascaz GENE!!![signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage
NERF SHAMANZzz
Sosyal ağlarda paylaş

yalan o 2006 sonu playable dıosa bu yıl cıkar bence[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

blizzconda oynaticaklarmis gidenlere, demek ki cok uzakta degil cikisi...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)

RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Level dergisi aldım bugün oblivion videosu için ve Burning Crusade ön incelemesi için . Bazı enteresan şeyler yakaladım aradan .

''Çoğunuz yeni ırklara ve bölgeye kilitlendiniz ama paketin en büyük yeniliği zaman mağarası olacak . Çünkü bunun sayesinde Warcraft tarihinin en önemli olaylarını bizzat yaşayacağız . Örnek : Warcraft I zamanı . Koruucu Aewynn'in oğlu , Wc tarihinin en büyük büyüsücü Medivh Sargeras'ın etkisi aldında Dark Portal'ı açıyor . Ona karşı mı koyacağız ? Hayır , tam tersi ona yardım ederel Azeroth'un dehşete boğulmasına yardım edeceğiz . Yapımcılar karşı koyma durumunda çok daha kötüsüne şahit olacağımzıın altını çiziyor .

Zaman Tarren Mill'in Undead etkisinde olmadığı bir zaman . Southshore ve Tarren Mill'in liderleri ilişkileri kuvvetlendirmek için bir ziyafet düzenliyorlar. Fakat bizim bu yemekte işimiz yok , çünkü Durnholde zindanında bir orkun kaçışına yardım etmemiz gerekiyor . Böylece hiçbir zaman çıkamamış Wc Adventures'daki Thrall'ın hikayesine şahit olacağız .

Üçüncü görevimiz daha yakın zamanda Hyjal'da geçiyor : Wc 3 'ün son görevindeki insan ork ve nightelf ittifakına katılacağız . Düşmanımız Archimonde'nin Burning Legion tebaası . Kesmedi mi ? O zaman devasa bir savaş alanında wc2 deki efsane ork-insan savaşına katılacğız desem? (dese?).

Çok enteresan tabi bunlar hep .[signature][hline]g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca 70 e kadar zıplayan level sisteminin en ilginç getirisi Outlands de özgürce pırpır uçabileceğimiz Netherdragona sahip olmamız olsa gerek .

-Orkların anavatanı Draenor geliyormuş .

-Yepyeni talentlar ve tabi raceler .

-Level 70 e ulaşmak level 60 a ulaşmaktan daha zor olacağı için yeni High - Level bölgeler ve instancelar .

-Dark Portal dan geçebilme imkanı .
-İlliddan'ın Burning Legion ve Maiev den saklandığı tapınağa çişimizi yapabileceğiz .

-Swamp of sorrows ve duskwood arasındaki bölgeye Medivh'in bir zamanlar yaşadığı yer olan Karazhan Kulesi konulacakmış .

-Tanaris'te bronz ejderhaların lideri Nozdormu the Timeless One ile tanışacağızmış . Zaman hattını düzeltmesine yardımcı olacağız . Bu da yepyeni bir 40 kişilik instance demek oluyor .

-Hero Classları bu pakette beklemememiz öneriliyor . Yeni bir sınıf denge sorunlarına yol açacağı için henüz düşünülmüyor . Yapımcılar ''belki ilerki yamalarla belki de bir ek paketle olabilir'' şeklinde açıklama yapmışlar .

-Grafik motoru aynı olsa da yeni bölgelerde poligon sayısı %20 artıyormuş .

-Hava olayları eklenmesi durumu söz konusu .

-Haliyle tonla yeni eşya . Soketli eşyalar ve eşyalara blacksmithlerin rune ekleyebilme özellikleri olacakmış .

kaynak : Level - Aralık 2005

Şimdilik bu kadar öğrendikçe tekrar yazarım .[signature][hline]g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

Burning crusade le beraber nagalar gelicek diyorlarda nagalar nasıl gelicek anlamadım ayakları olmayan bir shapeshift gibi tasfir edilebilir bi olay bence çıkarılan başka bir ırkın shapeshift ile naga dönüşmesiyle gelebilceğine inanıyorum siz nasıl düşünüyorsunuz?Aklınıza gelen ilk soru hangi ırkın nagaya dönüşebileceği olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...