Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

17 --> 20 bir gecede imkansız hatta 2. gecedede olmayabılır ...
farketmez yapalım bıseyler bende tuccar olalım dıcektım
neyse cogunluga bakalım kımler kac para verebılrı sırayla yazsın bakalım ...
Ben CilloP 50 K işler benden ...
500-50 = 450 lazım ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende LvL 14 oldum.Şimdilik iyi gidiyorum.Protector tipi armor kullanıyorum.Kalkan ve Blade var elimde.

Gerçi şu ana kadar gördüğüm en yüksek damage 200 oldu.Yanlışmı gittim acaba.Fire ve Force seçtim.Birde silahın skili var tabi.Onlarda da 1.lere oynuyorum hep.Hepsi LvL 5 büyülerimin ve masterlıkta hepsi şu anda LvL 13 de.

Son bir şey daha.Kırmızı boyunluk (atkı) giydiğimde herkes saldırmaya başladı ve niye saldırdığımı diğer oyunculara sormamı istediler.Bu atkı muhabbeti nedir?

Birşey daha bir arkadaş soylemişti degree ler itemin max + kaç olacağını belirler diye.Degree 2 blade im var ama +3.[signature][hline]Palantis Moderatör

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman muhtemelen kaç defa enchant edilebileceği olsa gerek ...
blade de cok yuksek hasarlar goremezsın blade ın amacı fazla ve serı vurus yapmak ...
ben lightning 1. skillini açıyorum ...
2 defa normal vuruyorum ...
2. silah skillini (3 defa sallayan) kullanıyorum ...
ve comboyu 1. silah skilliyle tamamlıyorum ...
kısaca 5 sn ıcerısınde 8 defa vurmus oluyo ve lvl ının ıtemlerı lvl ının skıll buıldıyle ısen vede lvl ınde yada hafıf altında bı yaratıksa muhtemelen olduruyor ...
lvl 19 da gelen 2 skill var acayip hos birincisi bacaklarına vuruyor adamı bıraz yana fırlatıyor ve yere dusuruyor 2. de yerdekı adama gıdıp kılıcı saplıyor ...
bunu tıger giant a frenzy modundayken yaptım lvl 18 +2 bladeımden gelen damege (bu yerden kesme vurusunda) 1200 du ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar lvl 21 dim ben çift elle kullanılan silah spear i kullanıyorum. Bunun nedeni magical atağının glavie den daha yüksek olması. Ben karakterimde lvl 10 a kadar full int verdim daha sonrada her levelde 1 str 2 int olarak dağıttım. Yanlış hatırlamıyorsamda lvl 10-20 arasında herhangi bi lvl up tayken 3 stat puanımıda 1 kereliğine full int ye abandım. Size tüm içtenliğimle söylüyorum. Şuana kadar teke tek pvp de aşırı fazla lagda olmama rağmen kimse kesemedi beni.
Oyunda herkez yanlış karakter kasıyor hee tabi doğru kasanda vardır. Arkadaşlar ben magical resisti yüksek olan armordan giyiyorum yani "Garment" bu armor bana büyü ile saldıran yani fire-light-cold gibi kişileri büyük ölçüde defanslıyor aşırı yüksek damage almıyorum. Şuan en fazla yediğim damage lvl 20+ hunter olarak gezinen birinden geldi.. Oda nasıl oldu anlatıyım;
Akşam ferry e doğru gidiyorum lvl 21 im o sıra karşı adaya geçip ordaki 600 Chakji kesme görevimi tamamlıyacam neyse karşı adaya geçmeden white tigerların orda bi hunter gördüm aha dedim şu gavuru kesiyimde gitsin ana şehre bidaha yürüsün buraya kadar :D neyse hemen thief süetimi giydim adama atak yapmak için yanında bekliyorum delikanlılıkya ilk o dalcak bana neyse bekledim adam hazırlandı saldırdı bana buna sağlamından bi critical vurdum sanırım 1200 küsür damage di adam yerle bir oldu. Neyse bekle burda .... edicem seni gibi laflar etti bende ok dedim. Bekledim adam çıldırmışcasına 10 dk sonra geldi bigüzel hazırlandı fln boş bi bölgeye gitmiştik tam savaşıcaz eleman "TAB" şeytanlaşmayı açtı bana bi vurdu 700 küsür hp(tabi elemanın elinde spear var) ben dedimki öfff critic vursa ölmüştüm. Neyse hemen pot fln toparladım o şeytanlaşmayı açınca direk karşılık verdim açtım şeytanlaşmayı lvl 21 lighting skill imi aktif edip bunun kafasına Soul Spear isimli skill i bi indirdim tam tamına critical vurdum 2400 geçti vurduğum damage. Yanımızda bikaç noob vardı. Kapıştığım adam haliyle yere bigüzel serildi tabi ben şok oldum ohaa fln kendimden geçtim adamlar hep bir ağızdan ss aldık editsin sen fuckk off gibi laflar ettiler. Tabi ben şokta olduğum için muhahahah çektim bunlara :D

Millet anlatmak istediğim size şu

Eğer spear ile devasal hayvansal öküzsel damageler verip tek vuruşta yaratık&player kesmek istiyorsanız şunu yapın
Büyü Gücü: Lighting (magical damageinizi arttırır magical olarak saldırır)
Silah: Tabiki Spear(Oyundaki en güçlü ve en yavaş silah sanatı)
Zırh: Garment(Büyüye karşı yüksek direnç sağlar "fire-light-cold")
Stat ise: 1 STR 2 INT olarak dağıtın level başına!

Not: Yazım biraz uzun oldu ama okumanızı tavsiye ederim. lvl 21 ken 2400 vuran char ilerde nasıl vurur allah bilir. Benim anlattığım sisteme göre tam bir pvp charı yapıyorsunuz. Hem magical resist hem hp niz yükseliyor hemde hayvanımsı magical atağınız oluyor. Kullanıcağınız silahta spear olucak magical damage iniz yüksek olması için.

Saygılar
Kedi ...
Sosyal ağlarda paylaş

Tiger Woman
Lv 20
Originally the Tiger Woman was the boss to govern the tigers in the Hohyeol Mountain. After it met its end by the general Sonhyeon, only the soul wandered about and entered the girl’s body who lost her way in the Hohyeol Mountain. People say that it appears on the blue tiger and finds the General Sonhyeon.

Bu arada bu Tiger Women bir unique Monster.Gerçi anlamını bile bilmiyom Unique Monsterin ama herhalde o kadar bol bulunan bişey değil.[signature][hline]Palantis Moderatör

Sosyal ağlarda paylaş

İki Map de Ben ekliyorum.umarım Yardımcı olur.Yaratıkların altına yazan levellar yaratıkların levelleri siz ona göre o yaratıkları 1 yada 2 level geçince o yaratıklara başlarsınız.

[spo3=China][/spo]
[spo1=Western China][/spo]

[spo2=Oasis Empire][/spo][signature][hline]Palantis Moderatör

[Bu mesaj NeroWarden tarafından 18 Kasım 2005 14:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu skiller konusunda ben açıkçası biraz cahilim nedenine gelince;

1/Stat point olarak sadece int ve str var bunları neye göre ayarlıycaz????
2-Skill işinde ise kaç skill seçebiliyoruz.Mesela weapon ve force ın içinden birer tane mi açıyoruz????

Yardımcı olursanız çok sevinirim.[signature][hline]Ares
Thalia_El_Fayed-Jasper-Rainstely:)
Sosyal ağlarda paylaş

full yazması onemlı degıl sen server ı sec gır kullanıcı adı vs yı yazarak ..
aege (alttaki server) tavsiye ederim ...

Bu arada oyun beni baymaya başladı yaw ...
3 white tiger questi nerdeyse 1500 wt öldurdum ...
yok sonra cheaki (liman cıvarındakıler falan) 100 goz ıcın belkı 500-600 tane oldurdum sımdı quest aldım bı 600 tane daha oldur dıyo ...
bu ne yaw sımdı yanı lvl 50 questı git 10000 tane sundan oldurmu olacak ...
Baymaya başladı yenılık lazım ...
heyecan lazım ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...

Sosyal ağlarda paylaş

yukardakı yerlerın zaten ulkesel serverları varmıs/olacakmıs o yuzden asırı yogunluk yaptıkları ıcın bloklanmıs yanı bı ırkcılık falan yok benzeri bir açıklama var sitesinde...
birisi bahsediyordu knightonline da galiba Türk IPler banlanmıs gıbı bısey ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...