Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

maç tahminini ve olası tribün faaliyetlerini tartışmayı bi forum 5-6 gün kaldıramıyorsa hiç takip etmeyin o zaman.

tribünlere gelince, fenerliler eski açıkta numaralı tarafına ayrılan yerde izleyecek maçı. isviçre maçında konuştuğum bir gfb'li eleman fenerlilerin gizlice eski açığa gireceğini söyledi. ne kadar oluru var bilmem ama böle birşey büyük olaylar doğurur. tüm uA üni ve BH eski açıkta olacak.

ayrıca kapalı'da dev bayrak organizasyonu biraz daha belli oldu. 5 metrekare yeni basım onlarca bayrak hazırlanıyor. yaklaşık 100 tane de numune resim mevcut. maç günü hepsini görürüz. eski açıkta da sopalı pankartlar yenileri eklenerek açılacakmış.
güzel bir maç olması dileğiyle

benim tahminim 3-1 veya 3-2 galatasaray. fenerbahçe 5 yıldır kazanamıyor samiyen'de ve bu maçların hiçbirinde iyi de oynayamadı. gs-fb derbisinde deplasman takımının şansı çok zayıf...
Sosyal ağlarda paylaş

Fener'in işi çok zor, hele ki GS'de moraller yüksek ve çarşamba akşamı FB'de morallerin düşme ihtimalinin yüksek olduğu da hesaba katılırsa...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 21 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
hic mac oncesi yorum yapmiyorum ama
yani objektif olan herkesinde gordugu uzere her turlu favori fb daumun buyuk hatalari olmasa gs nin hic sansi yok bile denir. ama derbi maci olusundan, gs nin daha cok ihtiyaci olmasindan, kendi taraftari onunde oynamasindan, fb de daumun olmasindan dolayi, bi yorum yapamiyorum.
yorgunluk meselesine de hic katilmiyorum, daumun kazandirdigi en buyuk sey kondisyon. 3 senedir hicbir yorulma problemi ile karsilasmadi fb, 90dk mac izlemek lazim tabii bunlari bilmek icin.
bi kac senedir pek zevkli gecmiyor gs maclari, futbol bakimindan. zevkli gectigi surece kimin yendigi onemli degil.

Dikkat edersen son 6-7 senedir hemen hemen her seferinde favori takım kaybediyo fb - gs derbilerinde ama ;)[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

rofl =)
ben gs'liyim ama tarafsız yorum yapıyorum. bizim stadda biz alırız deplasmanda da fener olur. bu senelerdir böyle şimdi de değişeceğini sanmıyorum. takımların performanslarında da çok büyük farklar yok her ne kadar fener'in kadrosu kat kat üstün de olsa bizden sonucta biz de başarısız değiliz ligimizde.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 22 Kasım 2005 01:05 tarihinde demiş ki:
3 tane Milan atar, 3 de biz.

hauaha..

5 tane milan yer, 6 tane de siz :D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar genelde bu derbide ev sahibi takım gülsede arada istisnalar olmuştur.

en son 1999/2000 sezonunda,Galatasaray Fenerbahçe'yi Kadıköyde 2-1 yenmiş,Fenerbahçe'de Galatasaray'ı Alisamiyen'de 1-0 yenmişti.

o yıldan itibaren bir yada iki beraberlik dışında hep ev sahibi takım galip gelmiş.

Dünya standartlarının üstünde,zevkli bir maç olması dileğiyle.[signature][hline]Even the most beautiful woman in the world can not give more than she has...
msn gmail
Sosyal ağlarda paylaş

siz 6 senedir avrupanın a sından geçemiyosunuz..
hangi avrupadan bahsediyosun sen:)
he geçen gün rizee deydinis orasınımı avrupa diye kastettin:
avrupada olan biziz
hatta yarın milanla maçımız var hatırlarsan
geçmişe mazi derler..
pazaar günü başarılar sizee
samiyendeyizzz:)[signature][hline]FB1907Republic
Sosyal ağlarda paylaş

Derbilerden önce o kazanır bu kazanır diye konuşmak çok saçma aslında.Her ne kadar Fenerin kadrosu gs a oranla çok daha günlü olsada , pazar günü kim daha formdaysa, kim daha iyi konsantre olmuşsa , şans faktörü kimin daha çok yanındaysa o kazanır.[signature][hline]SéuL Roì
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...