Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telephone Booth

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

bugun gittim izledim, benim gibi psikolojik film hastasi birini tatmin eden bir film
COlin Farrell asmis oynamis bu filmde, adama pek bi saygi duymazdim onceden, artik en sevdigim aktorler arasina girdi zaten.

Film konu olarak da super bence, yani sokakta gordugunuz bir tipin bile ne kadar pis bir yasantisi olduunu gorebiliyosunuz, ve bir insanin g.tu sikisinca neler yapacagini cok iyi gostermis[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

evet gerçekten hoş bir filmdi, tüm filmin telefon klübesinde geçeceğini millet öğrenince öfleyip pöflüyor ama gerçekten izleyenlerde merak uyandırıyor şimdi ne olacak falan diye.. gidilmesi gereken bir film.[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Fizban (1:32 PM):
zaten amerikalılar türkmüş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 18 June 2003 22:49 tarihinde demiş ki:
Adamın aksanı ilginç. Du bakim nereli. Kesin ailede amerikan olmayan biri var.

NOT: Tabi ya adam irlanda doğumlu. Diorum bişiler var bu aksanda.
[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 18 June 2003 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]

Zaten Colin Farrell Daredevil filminde de Piskopat İrlandalı Bullseye'ı oynuyordu.[hline]
Yallah Şofer Yallah, Ne bekliysen?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kesinlikle çok iyi düşünülmüş bir film. Çekimleriyle de bu düşünceyi en iyi şekilde destekliyor ve sonunda gerçekten ucuza çok güzel bir yapım çıkıyor. Kötü yanı 80 dakika olması. Seyircinin 90 dakikalık konsantrasyon sınırı zaten bilinen biir şeydir. 90 dakikanın altında film yapmak biraz da riske girmemektir. Çünkü 90 dakikanın üstüne bir film yapıp seyirciyi sıkmamak için gerçekten seyirciyi iyi etkilemek gerekir ki Phone Booth zaten çok iyi ilerliyordu bu riske aslında girilmeliydi.
[hline]
Dikkat! Bundan sonraki bölüm filmin sonu hakkında bilgiler içermektedir. Seyretmeyenlerin okuması sakıncalıdır.
Kesinlikle katil çok iyi seçilmiş. Tip olarak uygun olmasının yanında ses tonu ile de çok uymuş. Fakat bu kadar ucuza bu kadar başarılı bir film çekip bu kadar da klasik bir son yapılması beni biraz üzdü. Tam klasik bir "to be continued" sonu vardı. Hani tutarsa 2. yi çeviririz kapıyı açık bırakalım şekli. O biraz hoşuma gitmedi.

[hline]
Dans le noir, tous les Chats sont noir's

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 13 July 2003 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

daha önceden senoaryosunu bir yerde okuduğumda mutlaka gidilecek diye not aldığım filmlerden biriydi

yukarıda yazılmış" bazıları bütün filmin teleofn kuılübesinde geçeceğini duyunca öflüyorlar" diye şahsen benim filme gidiş sebebişm enb başta buydu

sonradan farkettim ki süfer insan Kiefer Sutherland de filme sesiyle olaüğanüstü bir katkı saüğlıyor,filmin değeri bir anda yükseldi

sonuç olarak hoş tekniklerle, muhteşem bir fikiri birleştirmişler araya da o güzel oyunculuğu yerleştirince çok da güzel birt film olmuş

bu arada bunu tam hatırlayamıyorum ama
alfred hitchcock "sadece küçük bir telefon kulübesinde geçen bir film yapmak bile mümkündür"
demiş diye bir şey okumuştum ekşi sözlük te
bu da güzel bir kanıtı yani[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Peradur, 10 August 2003 00:14 tarihinde demiş ki:
ben filmden cıktıktan sonra 1 saat boyunca etkisinde kaldım ortamın ya. Bayagı dürükleyici film ve hayatımda izledigim en iyi film diye herkese tavsiye ediyorum. hayatımda izledigim en iyi film budur :)

o kadar da deel :P
fight club ı falan seyretmedin sanırım !?[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...