Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dünyanın en güzel karikatürü

Sufi

Öne çıkan mesajlar

Kedim olmadığı için Sufi açıklamasa pek anlam çıkaramıycağım bir karikatürdü :) ama fena değil. Asıl benim ilgimi çeken bazı arkadaşların belirtmiş olduğu gibi "Dialogsuz karikatürler " Aha aşşağıda bir örneği var. herhalde açıklamaya gerek yok :)

[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...

Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek mizah budur kardeşlerim düşündürecek aynı zamanda da azda olsa güldürecek-her ne kadar horas hoşlanmasada-.Ayrıca Sufi kendi fikrini belirtmiş dünyanın en güzelleri diye niye herkes atlamış anlamadım.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Buna dunyanin en guzel karikaturu diyorsan Gary Larson'un kitablarini okumamissin demektir. Ayni bunun gibi hayvanlar uzerine pek yazi kullanmadan karikaturr ciziyor ve yukardakinden onlarca defa daha guzel ve komik. Bazilarini anlamak da zor hatta, bir gun sonra aklina geliyor ne ima etmek istedigi.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

Predator, gönderdiğin karikatürü daha önce görmüştüm bi yerde, ama şimdi hatırlayamadım.

Bence çok güzel bir karikatür, günümüzde insanların nasıl ikiyüzlü olduklarını, herşeyin çıkar ilişkisine bağlı olduğunu gösteriyor.[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

karikatür dediğin yerlere yatıracak insanı ne o kardeşim güldürürken düşündürmek falan.. ben yeterince düşünüyorum kimsenin düşündürmesine ihtiyacım yok. düşündürülmek ve öğretilmek istesem kitap okurum

yalnız dikkat ettiniz mi kedinin tipe.. bütün geçmişi okunuyor suratından o guguk kuşuyla arasında geçen maceraların.. aslında daha önce çok kez denemiş bayaa boğuşmuşlar ve gerçek kuş olmadığını da biliyor çatlak hayvan ama kedi işte.
ben de bu kediye bakarak yerlere yatmıştım[hline]Cüneyt Arkın, 23 July 1978 16:16 tarihinde demiş ki:
BIRAK O KIZI!
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Yilmaz'in dedigi gibi mizah komedi gulmek icin var abi dusunmek istesem gider sessiz bir ortamda konusu ile alakali kitap okurum.Karkaturlerle ilgili olarakta Selçuk Erdem 1 numaradir ama bunlarda çok daha iyi karikaturlerini gordum[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 09 August 2003 18:47 tarihinde demiş ki:
Bu türden karikatürleri tiye alan bi bölüm vardı eskiden LOMBAKta. Nefret ederim meşaz karikatüründen. Bööaağğk. Karikatür şebektir güldürür kardeşim. Güldürürken düşündüren felan. Aaamaaan. Geç öbür yana

katılıyorum valla. Fıkralar ve karikatürler insanları güldürmek içindir. Felsefe yapmak istesem kitap okurum. Ama insanın gülmeye ihtiyacı oluyor. O zamanlar felsefik resim niteliği taşıyan karikatürler saç baş yolduruyor..

1- Selçuk Erdem
2- Erdil Yaşaroğlu
3- Yiğit Özgür

Selçuk erdemin özellikle penguenli ve uzaylı karikatürleri süper (mesela lemanyak cilt 1..)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...