Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blind Guardian ve müzikleri...

ZydarHellfire

Öne çıkan mesajlar

Soruyu yanlış anlamışım!!!!kaç sendir hayatındalar derken kaç senedir dinliyosun olarak anladım onun dışında bütün albümleri war 3 senedede 10 tane albüm yapıcak halleri yok biliyorum 86 kuruldukları heralde herkezin bi laf eden herifi kıç üstü oturtalım gibi bi çabası war nedir ya bu,?[hline][b]Kart-An Ezzateni Esharra Ekutenni
ANTİ-Chemical[b]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 06 August 2003 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi her şarkısı bi ayrı güzeldir, yane power metalden fazla haz etmem ama bg ayrıdır yani. nightfall albümü heroes3'ü hatırlatır bana.[hline]http://www.frp-tr.net
Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
Head, 25 July 2003 11:39 tarihinde demiş ki:
ben bi kere tükürmüştüm böyle öyle bi madde çıktıki anlatamam sümük ile balgam arası bişey
bide büyük böyle acıttı dedim beynim mi koptu geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Lord Of The Rings'teki o mükemmel atmosferi sağlayan yazı dilini (tabii ki İngilizce :-P) kitaptaki kadar abartılı olmamakla birlikte çok güzel kaynaştırmışlar şarkılarına.

İlk dinlediğim şarkısı Lord Of The Rings (The Forgotten Tales'teki) resmen beni aşık etti kendine, ki zaten "Aaa! Ben bu FRP'yi çok severmişim aslında!" demem de aynı zamana rastlar. (zaten çocukken de en çok He-Man'i falan severdim :))

En iyi şarkısı kesinlikle The Bard's Song.
Harvest Of Sorrow da çok çok iyi. (İspanyolcası vardı son albümlerinde: Mies Del Dolor)[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla müzik dinlemem, ordan burdan gördüklerimi dinlerim ancak.
Blind Guardian'ı da rasgele görmüştüm bir korsan satıcıda, aklıma birisinin "Lord of the Rings için şarkı yapan bir grup" dediği gelip almıştım. Forgotten (Realms diycektim tam) Tales çok hoşuma gitmişti. Metal müziği fazla sevmem. Ama Metallica'dan sonra bir de BG dinlemeye başlamıştım. Death Metal gibi müzikleri hala sevmem o ayrı.
BG'nin Fantazi Metal diyebileceğim (hafif bir metal üstüne halk müziği eklenmiş, fırında orta çağ havası oluncaya kadar kızartılmış vesaire vesaire) tarzını çok sevdim. Follow the blind'da bu tarzın dışında geldi bana hoşuma gitmedi..

Hammerfall ve Rhapsody bana bu hissi veren başka gruplar. (doggy gene oha diycek tabii).

Doggy'nin şu efsanevi topicini okumam lazım. Ama kim kasacak uyumak varken :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 09 August 2003 12:24 tarihinde demiş ki:
çok fazla müzik dinlemem, ordan burdan gördüklerimi dinlerim ancak.
Blind Guardian'ı da rasgele görmüştüm bir korsan satıcıda, aklıma birisinin "Lord of the Rings için şarkı yapan bir grup" dediği gelip almıştım. Forgotten (Realms diycektim tam) Tales çok hoşuma gitmişti. Metal müziği fazla sevmem. Ama Metallica'dan sonra bir de BG dinlemeye başlamıştım. Death Metal gibi müzikleri hala sevmem o ayrı.
BG'nin Fantazi Metal diyebileceğim (hafif bir metal üstüne halk müziği eklenmiş, fırında orta çağ havası oluncaya kadar kızartılmış vesaire vesaire) tarzını çok sevdim. Follow the blind'da bu tarzın dışında geldi bana hoşuma gitmedi..

Hammerfall ve Rhapsody bana bu hissi veren başka gruplar. (doggy gene oha diycek tabii).

Doggy'nin şu efsanevi topicini okumam lazım. Ama kim kasacak uyumak varken :)

sende aynı benim gibi başlamışssın bg ye aynısı bana olmuştu![hline][b]Kart-An Ezzateni Esharra Ekutenni
ANTİ-Chemical[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 09 August 2003 17:22 tarihinde demiş ki:
Iced Earth ve Blind Guardian'ın çok güzel bir şarkısı vardı: Heaven's Denied. Sözlerini nerden bulabilirim? (Lyrics.com'da ve Paticik'in Lyricz'inde yok)

Demons & Wizards - Heaven Denies

neymis ne aradgimizi once bi dogru duzgun bilecekmisizki ona gore bakacakmisiz... :)[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
---
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...