Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Açıklama ( Dupe )

blackwinds

Öne çıkan mesajlar

• 3 yıl sonra ...

Blackwinds bu Blackfukkametal olan fatih deilmi? Sahtekâr'ın önde gideni yahu bu :) Warpaths Dream die bi kolpa vardı ondan bi warrior almıştım sonra banlanmıştım. Düpe yaptığı charı bana vermişti şerefsiz herif :) neyse bi ara bu fatih msn'deyken charın itemlerini bari ver dedim sonra ben verdim onları dedi kime dediğimde ise Warpthas dream kolpasına verdiğini sölemişti :) Sonra da hede hödö felan filan yaptı bende fazla üzerine gitmemiş, Allah'ın bul demiştim :) Bir nevi bana iyilik yapmış oldu Fatih. Oyunu bıraktırmıştı ^^ Söz konusu charda bu ; Hala banlı ama umrumda bile değil artık :))

[spo][/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyuna para harcamayın beyler, yazıktır günahtır. Harcadığınız zamana da yazık. İlla knight oynamalıyım diyorsanız gidin bi private serverda oynayın.

Premium vs bunların hepsi adamları zengin etmekten başka birşey değil. Gmlerin kendi arkadaşlarına item peşkeş çekmekten başka yaptıkları bişey yok. Kral seçilen vatandaşların da.

Gidin combat arms oynayın bedava, knightı bırakın artık. Para harcamaya asla değmez. Knight çıktığından beri fiyaskoları bitmedi gitti bundan sonra da bitmez. Aylarınızı yıllarınızı harcarsınız, paranız da emeğiniz de harcanır, heba olur gider. Ne uğruna peki?

Karakterlerinizi veya silinen itemlerinizi neden geri veremiyorlar zannediyorsunuz? Çünkü adamların yaptığı iş sizleri soymak ve dolandırmak. Tekrar tekrar para harcayın ve onları zengin edin, tek amaç bu. Düpeyi koxpu engelliyemiyorsan, milletin kayıplarını karşılayamıyorsan böyle uyduruk bir oyun için milletten para almaya hakkın yok. Güvenliği sağlamak senin sorumluluğun ama usko işi eline yüzüne bulaştırmaktan başka birşey yapamıyor senelerdir ve bu kaotik muabbet sürüp gidiyor. Daha da çok sürer bu kafayla.

Millet pvp eğlenceli diye takıldı bu oyuna senelerdir. Başka hiçbir özelliği yok. Ama sonuç ne? Sadece hüsran.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca KOSP'a değinmişsin. sen inanıyormusun ki K2 Network başa çıkamadı KOSP'la ? KOSP'u çıkaran kendileri zaten yahu. Milleti kolay lvl kasmaya yönelttiler sonra da teker teker banladılar. Hiç unutmuyorum Greyhawk die biri vardı server'in en büyük düperlerinden di Ares'te bilenler bilir belki. Adam 3. party illegal programdan 999 ban yedi. fakat 15 dakika sonra banı açılmıştı :) Herkes aptala dönmüştü CZ'de adamı yeniden görünce. :) Oyuna başladığımda bi tane 70 vardı. Pfill die bi mage'di sonra gambit 70 olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. zaten empire gelince oyun iyice yalan oldu haritaları çok bozdular mesela eski piana ve breth mükemmel'di. Asga olsun kalluga olsun. Tabi sonrasında +9 itemler çıktı +10'lar.. +3 / +4 / +5 unique takılar. oyun artık çileden çıkmıştı iyiden iyiye. Ne yalan söleyeyim çok şikayet ettim bu insanları en çokda Jadereal şikayet etmişti ve iyide etmişti. Bir çoğunun itemleri silimişti fakat GM türk olunca, bazıları o takılarını geri almışlardı bir yolla. haha hatta düpe için program bile çıkarmışlardı 10000 $ mı neydi programın fiyatı. sınırsız gold bar ve item basıyordu :) Pazar alanlarında GB lar görmeye başlamıştık 1000'lerce. "Satılık sınırsız gold bar " felan :) Allah'a şükür kurtuldum bütün bu saçmalıklardan. Güzel günlerim olmadı mı. Oldu tabiki. Cz deki pk lar clanla birlikte town basmalar, Town bomblar :) ama güzel geçen günlerim kadar bir o kadar da kötü günlerim oldu bu saçma sapan itemler yüzünden. Bi warrior 350 spike yiyorsa assasin'den en güzel yöntem. Alt + F4 çekmektir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
Ayrıca KOSP'a değinmişsin. sen inanıyormusun ki K2 Network başa çıkamadı KOSP'la ? KOSP'u çıkaran kendileri zaten yahu. Milleti kolay lvl kasmaya yönelttiler sonra da teker teker banladılar. Hiç unutmuyorum Greyhawk die biri vardı server'in en büyük düperlerinden di Ares'te bilenler bilir belki. Adam 3. party illegal programdan 999 ban yedi. fakat 15 dakika sonra banı açılmıştı :) Herkes aptala dönmüştü CZ'de adamı yeniden görünce. :) Oyuna başladığımda bi tane 70 vardı. Pfill die bi mage'di sonra gambit 70 olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. zaten empire gelince oyun iyice yalan oldu haritaları çok bozdular mesela eski piana ve breth mükemmel'di. Asga olsun kalluga olsun. Tabi sonrasında +9 itemler çıktı +10'lar.. +3 / +4 / +5 unique takılar. oyun artık çileden çıkmıştı iyiden iyiye. Ne yalan söleyeyim çok şikayet ettim bu insanları en çokda Jadereal şikayet etmişti ve iyide etmişti. Bir çoğunun itemleri silimişti fakat GM türk olunca, bazıları o takılarını geri almışlardı bir yolla. haha hatta düpe için program bile çıkarmışlardı 10000 $ mı neydi programın fiyatı. sınırsız gold bar ve item basıyordu :) Pazar alanlarında GB lar görmeye başlamıştık 1000'lerce. "Satılık sınırsız gold bar " felan :) Allah'a şükür kurtuldum bütün bu saçmalıklardan. Güzel günlerim olmadı mı. Oldu tabiki. Cz deki pk lar clanla birlikte town basmalar, Town bomblar :) ama güzel geçen günlerim kadar bir o kadar da kötü günlerim oldu bu saçma sapan itemler yüzünden. Bi warrior 350 spike yiyorsa assasin'den en güzel yöntem. Alt + F4 çekmektir :)

söylediklerinin hepsi yalan saçma sapan şeyler. biraz zekası olan adam gibi konuşur ya. git sen alt f4 çek şimdi saygısız
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
Sen pirivet serverde mi oynuyodun aga?
Sosyal ağlarda paylaş

Grimward said:
kim oldugumu bilsem küfür etmek yemezdi zaten. sadece kızlara diklenebiliyosun böyle galiba.

her neyse oyunda dupeten başka bildigin bi bok yok gelip burda külah satma

onuruyla oynayanlara yer aç

haha çok korktum bak tırstım burda. Ben oyunda her zevk'imi aldım ve boku çıkmaya başlayınca bıraktım. Kölelik yapma insan ol! Ayrıca ben kızlara felan da diklenmem sana az önce de sölediğim gibi elinde kanıt varsa konuş istersen rezil olmaktan başka bişey değilsin ve farkındaysan seviyene bile düşmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...