Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Açıklama ( Dupe )

blackwinds

Öne çıkan mesajlar

Ben burda insanlara tek tek yardımcı olmak isterim tabiki ama bu biraz zor. Ama yavaş yavaş halledecegimizi umuyorum.
Herkezi birden memnun etmek gercekten imkansiz.

1- Dupe itemim yoktu neden sildiniz benim bilmem neyi...
(Kendi başımdan geçen olay)

Dupe wipe olduktan sonra kendi oynadigim oyunda ki
karekterime girdim.. baktim silinen esyalarim var... :)
Bir şey cok dikkatimi çekti bir tane Mirage Swordum vardı.
ben kendim kestim cz de darkmare den çıktı...
EEE ya ben kendim kestim cikti DM den nasil dupe bu...
Gittim dedim ki bak dedim bo..... cikardik ben demi dupe
yaptim ... ya GM dupe yaparmi....

İnan dupe dedi James gir bak dedi...
Girdim baktim item bas baya dupe :)
Dedim ciddi bir sorunumuz var ben dupe yapmadim ve bu item dupe gorunuyor... James bana geçmişi incele dedi...
Mirage Sword'u almişim
+5 veya +6 yapmişim hic bir sorun yok
Mirage a Damage eklemek için Blessed Elemental Scrool basmışım dupe olmuş....
Hayda... Pazardan aldığım Elemental scrool dupe muş....

Yani Dupe Scrool ile Upgrade ederseniz item ne olursa
nerden düşmüş olsada iteminiz dupe oluyor....

Bunu ben yaşadim...

Dupe wipe yapildi... ben kesin eminim mutlaka bir kac insanin haksiz yere bir kac bir seyi silinmiştir...
Ama kangren olmuş bir bacagi kurtarmak için mutlaka bacagi kesmek zorundasinizdir...

Sadece o gece ben 100 bin e yakın scrool sildim...

Umarim bu yazi bir kaç kişiyi aydınlatır

Note ( E benim param silindi )
Dupe item alirsaniz veya satarsaniz bu sizin gecmişinizde kalır
ve hesabiniz duran 1748015457 coin saibeli duruma gelir.
Cok dogru paranin idsi yoktur... Ama yaptiginiz bir cok haraket kaydedilir ve bir sekilde dupe'ün ucundan yakalarnirsiniz...
Gene sölüyorum mutlaka bir kac masum insanin bir kaç seyi haksizlikla silindi bu belkide sizsiniz ... Ama ben veya başka bir GM bunu size geri veremez.....

Çok uzatmadan sona gelicem...
Dün bu forumda okudum Bilmem ne belt +3 üm dupe degil di silindi
ben GM im +3 yapamam kemeri...
Bunu ancak dupe ile yapabilirsiniz...
0+0+0= 1
0+0+0= 1
0+0+0= 1
Dokuz tane kemeri yaptik
Elimizde 3 kemer var +1
1 + 1 + 1 = +2 kemeri yaptik.
Bunu ben bile yapamam biraz samimi olun rica edicem

Eninde sonunda dupe biticek....
ya merchand veya traden sonra kapilardan gecme suresi 5 dakika olucak
yada savas zamani kapidan geciş 10 dakika gecikmeli olucak
ama bir sekilde olucak biticek...

Blackwinds

[Bu mesaj blackwinds tarafından 19 Kasım 2005 07:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gm dostum bana o mesajı atan sendin. Blackwinds...
Affına sığınarak soruyorum. El Morad da kapı önünde durmak, ban gerektiren bir suçmu. Şu kendi koyduğun kuralları bize bir zahmet listele de sana karşı yanlışımız olmasın !!![signature][hline]KINOVA

[Bu mesaj maxkin tarafından 19 Kasım 2005 07:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Seni yakalamışken sorayım madem... Boss keserken lureye artık ceza verilmiyor sanırım... Eskiden bu konuda herkes ceza alırdı... Neyse..

Esas mesela klan kuramama bugı. Ben klan kurmak istiyorum ve sanırım bu dupeye yol açtığı için halen klan kurulamıyor. Acaba bu sorun düzeltilecek mi? Düzeltimeyecekse aresde klan kuramayacakmıyız vs vs. Bu konuda bir bilgin var ve bizimle paylaşırsan sevinirim...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

blackwinds dün bana verdigin mail adresine yolladım mail bana gelen cevap
We are not performing any character restorations at this time. We are sorry for any inconvenience this may cause
biri çevirebilirmi acaba[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

dupe itemlar paralar fln silinir anladımda koskoca boss droplar nie silinir işte hiç hoşuma gitmedi o kdr saat onun çıkmasını bekle kes itemı düşür sonra sebebsiz yere silsinler :S[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 75k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ohh super dupe scroll itemi dupe hale getirir dupe alip satarsan dupe paran olmus olur ..bus la ilgili actigim baslikta SANANABE BE ADAM,AL SAT PARA KAZAN bilmemne diye cvp verip durmustu arkadaslar.alin okuyun supermis bilerek dupe scrolla ugrasmakta dupeculuk yani :) kendi upgrade leriniz icin sharon amcaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim basimdan gecen olayi anlatayim kasa olarak kullandigim bi charim vardi icinde sadece gold bar vardı dupe wipede bile silinmedi cünkü dupe degildi tabi trade block hala duruyordu bende dogal olarak yazdım ilkin premiummusn dediler kasa charıma premium almak sacmalık olur sonucda lvl exp vs kasmiyorum sonrasında biff e yazdikdan sonra 1st charımla yaziyorum tabi asiri üzerine gitmemle cvp alamiyorum ardindan kasa charım tamamen banlaniyor sagolsun black bazi acc ler banını kaldirdim deyince girdim eet banim kalkmis ama dupe wipe oldukdan sonra silinmeyen goldbarlarım yoktu 4 parca shelim vardi onlari aldim geri gelmeyecegini biliyorum ama benim gold barlarim wipede silinse hiç bişi iddia edemezdim wipeden sonra sadece cok olması nedeniyle siliniyorsa ki 60 gb iki tane rol satsan o parayı kasarsın bugun 15-20 gb sermayesi olan her insan pazarda günde 7-8 gb para kazanır pazar kasanlar varsa bilirler neyse saglık olsun umarim bundan sonrasinda bu tarz olaylar yasanmaz.. cokmu uzun oldu ne :S
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında Ares'te Banlanmıstım TheFraggle Diye Bir Gm vardı.O zamanlar Chat (Mirc) Odası vardı Premium um var 7 gun gecmıs uzerınden kanalın ortasından Ingilizce Ben Premium uyeyım bana yardım edılmıyor yazdım.Sonra Nychris geldi Bana hızlı hızlı cevap ver dedi işte neden banlandın tum itemlerim Dupeymiş felan filan id pass d.tarihi sordu sonra oyuna gir dedi oyuna girdim 12gb ım silinmişti.Sonra nedenini sordum Banlanan charların 500M den fazla parası varsa sılıyoruz demişti.[signature][hline]seT By eXe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 19 Kasım 2005 08:33 tarihinde demiş ki:
blackwinds dün bana verdigin mail adresine yolladım mail bana gelen cevap
We are not performing any character restorations at this time. We are sorry for any inconvenience this may cause
biri çevirebilirmi acaba

Sanırım haclenmiş karakteri geri istemişin.

Çevirisi ;

Şu anda karakterleri geri getirmiyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Özetele hayır demişler üzgünüm.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir soru soracaktım.
char. ıım sattım 25GB a yakın param vardı( itemlerle 30a cıkıo). Oyuna gırdıgımde GB larım yok.tmm oyundan GB ları kaldırdınız ama bizim paramızı silmenizi nden gerektiriyor.Suan +6 aylık oynadıgım oyun kredi kartıyla babamla kavga ederrek aldıgım pren. paketlerın hepsının sonucu koca bir sıfır oldu.

şimdi burda haklı olan kim ??

tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

ya ii ok dediklerinde hakllısın dielim. K.O dan bugune kac kere dupe vipe yapıldı? 10 20 30? ortalama desekki 15. benim KO dayken almıs olduum (ama kullanmadıım halde satmadıım) 2 adet +6 mirage neden silindi? eğer dupe idiyse onlar K.O dan bu zmanna kadar neden silinmemişti?
simdi insanın aklına ister istemes su soru geliyor. acaba dier itemlerimde dupemi? hangi vipe de silinecek? buna bi acıklama pls.[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
LvL : 63
Nation : Karus
Np : 49xxx
Clan : -YOK- (tek tabanca takılıyom)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 19 Kasım 2005 09:51 tarihinde demiş ki:
ben bir soru soracaktım.
char. ıım sattım 25GB a yakın param vardı( itemlerle 30a cıkıo). Oyuna gırdıgımde GB larım yok.tmm oyundan GB ları kaldırdınız ama bizim paramızı silmenizi nden gerektiriyor.Suan +6 aylık oynadıgım oyun kredi kartıyla babamla kavga ederrek aldıgım pren. paketlerın hepsının sonucu koca bir sıfır oldu.

şimdi burda haklı olan kim ??

tesekkurler

benimde Knight cash alarak item aldıgım assasinimi banladılar neden bilmiyorum gold premiumda vardı nerden baksan 100dolardan fazla para harcadım şimdi
ise elimde kalan birşey yok.. tamam banladınız neden banlandıgımı söyleyin yada customerden yazdıgım mesajlarıma cevap verin o kadar para ödedim verdikleri hizmet sıfır 000[signature][hline]Nick : Khrull
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

Konumuzla ilgisi yok sanırım ama..Glitching,KOSP'un artık devredışı bırakıldığını sanıyordum fakat Dark_Hunter nickli arkadaş koşarken 5'li ok atma ve oto minnor basarak kaçma olayını hala yapıyo..Dbluee hala glitch yapıyo bunları ne zaman süresiz banlamayı düşünüyosunuz black ?[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar gm kardeşim,

Şİmdi sorun şu:

ben gidip paramla premium hesap yada knight cash alıyorum bunula da scroll alıyorum ve merchanttan satıyorum
niye yapıyorum bunu?
elimdekinden daha iyi bir item a sahip olmak için!
mesela 1 milyar coins im oluyor
gidip bir mage earing alayım diyorum
adam açmış tezgahı satıyor ben de alıyorum
ŞİMDİİ
BENİM SUÇUM BURADAKİ NEDİR?
ADAMIN ALNINDA DUPE ÇU OLDUĞU YAZIYOR DA BEN Mİ GÖREMİYORUM?
YOK İTEM IN ÖZELLİKLERİNDE Mİ YAZIYOR FARKEDEMEDİM?

bu oyunu namusu ile oynayan herkes de katılacaktır ki bu "MACRO, DUPE, SKİLL HİLESİ" BİZİM SORUNUMUZ DEĞİL!!!
ADMİN YADA SİZLERİN SORUNU!!
EĞER BU OYUNDAN PARA KAZANIYORSANIZ BİZİM GİBİLERİN HAKKINI KORUMAK VE BUNU SAĞLAYACAK ÖNLEMLERİ ALMAK SİZİN SORUNUNUZ!!!
Ama siz bunları yapmıyor bir de kurunun yanında yaş ta yanar diyorsunuz!!!
Ben bu felsefenin dünya daki tüm dürüst insanlara bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.
bu oyundaki yetkililer üzerine düşeleri HAKKIYLA yapmayıp böyle bahanelere sığınmamalı!![signature][hline]Nick:istar_han
Job:fire mage
Nation:El-morad
Server:Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

capital sana katılıyorum Knight cash ve premium zaten para tuzagından başka birşey degil ben o kadar uğraştım reel para ile gidip kc aldım sonrada item aldım charımı tamamen banladılar . bana bu olay resmen gasp gibi geliyor[signature][hline]Nick : Khrull
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...