Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre..

Kuntz

Öne çıkan mesajlar

said:
Absolut, 16 Kasım 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
ALpay tekme attı biride alpayın boynuna sarılıp arkaya yatırmaya calıstı ama yatırdı mı yatıramadı mı goremedim. sonucta tanıdıgım alpay bi guzellik yapmıştır ona.
yatıramadı alpay yatırdı[signature][hline]Ex Malruthion...
All I imagine is heaven on earth,
I know it's you
Sosyal ağlarda paylaş

allah belalarını versin be kaçarken bile ona buna tekme atıyolar şerefsizler tiksindim ya[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 16 Kasım 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
hayır siz niye bana sataşıyosunuz onu anlamadım. ben hakana saydırıyorum siz bana saydırıyosunuz hehe.

yok sana bişi demiyom senin görüşün eywallah bana görede hakan kimsenin yapamadığışeyleri başaran muhteşem biinsan[signature][hline]laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ALpay tekme attı biride alpayın boynuna sarılıp arkaya yatırmaya calıstı ama yatırdı mı yatıramadı mı goremedim. sonucta tanıdıgım alpay bi guzellik yapmıştır ona.

İ love you Alpay...[signature][hline]Buraya tıkla makro dupe vs seyleri öğren...
Feberbahceli degil sen
Ata'm izindeyiz çünkü bizde Fenerbahçeliyiz...
Sosyal ağlarda paylaş

--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------

İ love you Alpay...
--------------------------------------------------------------------------------[signature][hline]Buraya tıkla makro dupe vs seyleri öğren...
Feberbahceli degil sen
Sosyal ağlarda paylaş

------------------------------------------------------------

İ love you Alpay...
[signature][hline]Buraya tıkla makro dupe vs seyleri öğren...
Feberbahceli degil sen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Graveyard, 16 Kasım 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
Alpaya kafam girsin. Ne çabuk unuttunuz euro cup'tan bizi ettiği günleri. Bu 2oldu. ben onun gibi defansın ta..

bakimzama saolsun Alpay yiğit herifmiş[signature][hline]

İ love you Alpay...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...