Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre..

Kuntz

Öne çıkan mesajlar

ya herkes üzgün herkes sinirli ama milli bi olayda bile fanatiklik konuşuo ya daha ne diyim her boka hakan her şeye hakan iyi oynasa da kötü oynasa da adama bi şekilde yükleniliyor ayrıca fistan resmen milleti tahrik etmeye çalışıyosun fikir falan betyan ettiğin yok milletin damarına bastığın sürece daha büyük tepkiler de görürsün hiç şaşırma[signature][hline]www.metinoktay.com
http://www.footballderbies.com/results/match_details.php?id=42&match_id=55
inanmayanlara belgesi...
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye benım gordugum kadarıyla tam olarak 2 çeşide ayrılıyor.
1-Kanatlarda hızlı we pres yapan takım we cogu orta saha oyuncuları kısa olan takım...
2-Uzun boylu bı sure sonra hıc forvette kosmayan we uzun atılan toplar we ortalarla idare edilen bir takım...
Bence o eskı Okan , Yıldıray , Emre , üçlüsünün aynı anda oynadıgı kadro guzeldı...Bide bunlara hızlı kosanlardan Tuncay ve Serhat'ı eklersek çok sıkı koşan bir orta saha elde etmıs oluruz...(Emre'de kilo almıs baya pek kosamıyo ama hala pasları yerınde bence ozellıkle ılk golde açtıgı orta cok guzeldı)[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NEO, 16 Kasım 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
said:
Fistan, 16 Kasım 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
hava topu diyo hala ya.
takım bücürlerden kurulu teknik kapasite yüksek hava topu diyo hala.
yerden verkaçlarla oynicaksın şabanı koyup dümbük gibi rakibe kafa indirmiceksin.koy halili fatih tekkeyi yarsın geçsin.

Gollerin 3 de kafa topu ile atıldı ama demekki neymiş

demekki olmuyomuş.elendik[signature][hline]FİLTHY PLAY!
*********...
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye de ciddi bir forvet sıkıntısı var ya.hakansız milli takımı da gördük sonuçta.benim görüşüme göre(inşallah beni de türk düşmanı ilan etmezler)milli takımımız iyi bir takım değil.futbolcualr amatör gibi davranıyor.çok fazla bireysel hata yapıyoruz.oyunun son dakikalarında çok fazla oyundan düşüyoruz.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 16 Kasım 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
sıkıldım
Git yat yaw bunlar sabaha kdr atışır: P[signature][hline]
--------------------------------------------------------------------------------
Absolut, 16 Kasım 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
ALpay tekme attı biride alpayın boynuna sarılıp arkaya yatırmaya calıstı ama yatırdı mı yatıramadı mı goremedim. sonucta tanıdıgım alpay bi guzellik yapmıştır ona.
------------------------------------------------------------

İ love you Alpay...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 16 Kasım 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
oof, yüzüm gülemicek benim futbol yönünden. beşiktaş 1 Türkiye 2.

Aynı olay bende de mevcut...Yeter artık sevinmek istiyorum..!![signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 16 Kasım 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
said:
NEO, 16 Kasım 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
said:
Fistan, 16 Kasım 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
hava topu diyo hala ya.
takım bücürlerden kurulu teknik kapasite yüksek hava topu diyo hala.
yerden verkaçlarla oynicaksın şabanı koyup dümbük gibi rakibe kafa indirmiceksin.koy halili fatih tekkeyi yarsın geçsin.

Gollerin 3 de kafa topu ile atıldı ama demekki neymiş

demekki olmuyomuş.elendik

+87+65462853726473844891[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

tOPİC COŞTU[signature][hline]
--------------------------------------------------------------------------------
ALpay tekme attı biride alpayın boynuna sarılıp arkaya yatırmaya calıstı ama yatırdı mı yatıramadı mı goremedim. sonucta tanıdıgım alpay bi guzellik yapmıştır ona.

İ love you Alpay...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
fistanı kaale almayın hakan gayette güzel oynadı hele hele hava toplarında vasat bir rakibe karşı hakanı koymayacaksında kim olucak aldı bütün topları atak yakaladık sayesinde
sadece oyun başında halil i necati yerine alsa daha etkili olurduk :)

bu arada aferin hakaretlere kavga etmelere devam yakışıyor[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

ulan hala hakana bok atıosunuz

yeter bre!

körmüsünüz cahilmisinz nesiniz ya

tuncaya golu attırdı.kendi gol attı.deli gibi koştu.kafa toplarını indirdi etti.daha napsın adam.takım teknikmiş yerden paslarla gitcekmişiz.cok zekisiniz walla ok adar koalydı zaten.wining oynamıoruz yahu[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 16 Kasım 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
fistanı kaale almayın hakan gayette güzel oynadı hele hele hava toplarında vasat bir rakibe karşı hakanı koymayacaksında kim olucak aldı bütün topları atak yakaladık sayesinde
sadece oyun başında halil i necati yerine alsa daha etkili olurduk :)

bu arada aferin hakaretlere kavga etmelere devam yakışıyor

:d vALA ben yatıyorum sıkıldım yatıp uyuyacam ve sabah kalkıncada bu maçı hatırlamıyacam[signature][hline]

İ love you Alpay...
Sosyal ağlarda paylaş

hakan kafa topu ala ala milli takımımız önüne geleni deviriyo maşallah.full teknik oyunculardan kurulu takım hala hakana şişirme top.neymiş?hakan kafayla indiriyomuş.kime ne indirdi ya?emre,tuncay pres yapıyoda kapıyo.organize atak yok hakanla.hakanın önüne atılan bi top vardı ondada ne yapacagını şaşırdı adam.[signature][hline]FİLTHY PLAY!
*********...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 16 Kasım 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
bakalım daha neler görcez

OO neler neler var[signature][hline]

İ love you Alpay...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam hakan kafa topunda iyi belki ama teke ve karşı karşıya tekte ondan beteri yok[signature][hline]She is the dark, the nightmares you hide
the pain you feel, the suffering inside
though she was like you, through her dark past

[Bu mesaj Graveyard tarafından 16 Kasım 2005 22:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...