Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre..

Kuntz

Öne çıkan mesajlar

16 Kasım Çarşamba günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadında 20.15' de.
Tv : Kanal D

İkinci maça 2 gün kaldı.. Savaş havalimanında başladı bile.. Maçın ilk 20-30 dakikasında olacak bir golle geçebiliriz..

İsviçre milli takımına uçak kapısında protesto...

2006 Dünya Kupası play-off ilk maçında 2-0 yenildiğimiz İsviçre Milli Takımı, İstanbul'a indiğinde yer yerinden oynadı. Öfkeli seyircilerin arasında zor anlar yaşayan kafile, güvenlik önlemi olmadığı gerekçesiyle aprona geri döndü. Neye uğradığını şaşıran İsviçreli futbolcular kalabalık bir taraftar grubu tarafından karşılandı. Protestolar karşısında İsviçre kafilesi adete şaşkına döndü, futbolcular uçaktan havaalanına çıkmak istedi ancak güvenlik önlemlerinin yetersiz olduğu gerekçesiyle 2 kez aprona geri döndü. Televizyonların canlı yayınladığı görüntülerde büyük kargaşa yaşandı, İsviçreli futbolcuları seyirci tepkisinden polis kurtardı...

Havalimanında körüğe yanaşan uçağın kapısının açılmasıyla birlikte dışarı çıkan İsviçre kafilesi, protestoyla karşılaştı. Futbolcular ve İsviçreli taraftarların uçaktan çıkışı sırasında bir grup havalimanı çalışanı körükte Türk Bayrağı açarak slogan attı. Üzerinde ''Welcome to Hell, 5-0'' (Cehenneme Hoşgeldiniz, 5-0) yazılı döviz açan Havaş çalışanlarından oluşan grup, İsveçreli futbolcuları protesto etti.

[Bu mesaj Mavi tarafından 15 Kasım 2005 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

kadıköye gömecez onları . atmosferi çoook merak ediyorum . çok mükemmel olcak[signature][hline]YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!
Yerin kulağı var derler.Benimde kulağım var.Peki ben yermiyim?... HAYIR YEMEM

www.2pac.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bence geçicek.
3-0 gibi bi skorla geçeriz biraz akıllı oynasalar.
Terim bence İlhan ı bile kadroya almalı çünkü forvet çok eksik.
hissediliyor.

Ayrıca İsviçrelilere bir sürü şey yapılmış.
Bir nevi iyi olmuş.Yıllarca bize her deplesman maçlarında gerek klup gerek milli takım olsun yapıldı.
İlk defa şahit oldum Türklerin böyle yaptıklarına
iyide oldu.
Kadıköy ortamını çok merak ediyorum çok güzel olucaktır.Federasyonda kıysın paraya bol bol türk bayrakları pankartlar hazırlatsın show yapılsın.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

bencede forvete özelliklle ümit karan tarzı bi oyuncuya çok ihtiyacı olcak .[signature][hline]YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!
Yerin kulağı var derler.Benimde kulağım var.Peki ben yermiyim?... HAYIR YEMEM

www.2pac.com
Sosyal ağlarda paylaş

2 - 0 alarak uzatmalara uzatmalarda bir gol olmadı penaltılarla gçmemiz gerek ve başarıcaz ..:) hadi milliler..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

bence ispiçrenin bize yaptığı bunca terbiyesizlikten sonra onları yenmemiz gerek
bu arada ispiçreliler otellerine giderken otobüslerine yumurtalı saldırı yapılmış.adamlar iyice korkup akşam idmanını iptal etmişler[signature][hline]-Optimist Style-

[Bu mesaj Pessimist tarafından 14 Kasım 2005 22:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...