Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre..

Kuntz

Öne çıkan mesajlar

fatih terim gitse yerine rıdvan dilmen falan gelse, yemin ederim daha iyi olur.. en azından objektif bakabilen biri gelsin . bende objektif bakamam.. fenerliyim.. ülkem için herşeyi yaparım ama asla dur fenerliden az alayım gsliden alayım hani gs ye bişi olmasın ordan alırken şundanda alayımda üzülmesinler falan mantığı çok yanlış.. o haftalar kimler iyise onları alırsın oynatırsın neden illa hakan şükür? ne ypaıyor ki bu adam? onun yerine neden necati yok? ümit karan yok? serhat yok? neden yani?[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim saçma sapan seyler yaptı bana gore bunlar ;
hadi hakan gol falan attı neyse de dk 70 den sonra belki 60 dan sonra ayakta kalamaz.
fatih tekke bu adamdan nefret edıyorum trabzon gıbı bır takımda oynuyo sadece , milli takıma gelince birşey yapamıyo mesela yunanıstan macındakı gibi ...

boyle sacma sapan oyuncuları cıkarıp genc adam almıyoruz ya bi emre bi tuncay kadar kim kostu cabaladı hadı yıne ergun de ıyı oynadı serhat ta guzeldı
al defansta yıne 2 tane sakat adam tolga , alpay .

fatih hoca kadar iyisi yok ama oyunculara karsı yaklasımı dedıgınız gıbı . ama sonunda o da anlıcak en azından ersun yanal mıydı neydı ondan daha ıyı takımı savastırıyor.

daha orta yapamayan , karsı karsıya kacıran bı takıma yenıldık ama futbolun şansı ıste bu[signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...
Sosyal ağlarda paylaş

Terim sahaya cikardigi 11 bakımından bence kusursuzdu(elindeki kadroya gore) ama aklımda sadece Hakan'ın 3-1'ken defansın arkasına atılan topu kontrol edememesı sonucu kacan golde Halil oynasa nasıl olurdu die gecirdim o kadar o kacirmaz die dusunuyorum... Olmus bitmis ama insanin aklinda ya o olsaydi die gecmedende olmuyor...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
malik, 17 Kasım 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
satıları okurken eskileri,maç zmanını,yaşadıklarım aklıma geldi de,gözlerimden yaşlar geldi.

8.sayfa ve 40 . sayfaya kadar bende okudum . maçı dakika dakika yaşadım[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM ALL AYE'S ON ME!
erkek adam renkli takım tutmaz !!
Be$iKTa$
Sosyal ağlarda paylaş

perfi sen ne diyosun ya?

fatih tekkenin oynadigi mac sayisindan cok attigi attirdigi golu var milli takimda.

o nefret ettigin fatih olmasaydi isvicre karsisina bile cikamazdik.

ilk basta fatih oynasin diyordum ancak hakanla necati gayet iyi is cikardi sorun zaman ve ilk macta yedigimiz iki gol.

keske ilk amcta fatih oynasaydi[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...