Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre..

Kuntz

Öne çıkan mesajlar

Bizler inandık sizde inanın..Bizim için bu maçı alın...Hadi çocuklar Ümit'i,Hakan'ı,Tümer'i kim olursa olsun bu saatten sonra eleştirliler bitsin artık ay-yıldızlılar konuşsun..Sokaklara dökülmek istiyorum...[signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

şaban oynarsa 2006 değil 2012 ye gidemeyiz bu şokla :D

necati,fatih tekke ilerde sağa serhat sola tuncay olay biter ama neyse.fatih terimin işine karışmayalım adanalı ne de olsa kabadayı döver möver...[signature][hline]FİLTHY PLAY!
*********...

[Bu mesaj Fistan tarafından 16 Kasım 2005 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

artık hakan sukur vs olaylarını bırakmak lazım oraya futbolla alakası olmayan bi turk vatandasını bile koysalar elinden geleni yapar sonucta..herkesin elinden gelenin en iyisini yapacagına inanıyorum..yener miyiz gruptan cıkar mıyı bilmiyorum yorum yapıp patlamak cok kotu bisi ama sonucta herkes elinden geleni yapacagı icin guzel bi mac olacagına inaniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pacAmaruShakur, 16 Kasım 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
merak ettiğim acaba istiklal marşları okunurken onların marşında ıslıkmı çalıncak yoksa ses cıkartmayarak onlarımı utandırcaz

ya sana küfür edene "pardon" dersen o sana tekrar küfür eder azının payını vermeliyiz diye düşünmelerdeyim ama niye verleimki susarak onlara en iyi cevabıda verebiliriz diyebilmekteyim. ama şu sıralar kızdan ayrılma girişimlerinde oldugum için sağlıklıda düşünememektelerdeyim. sağlıcakla[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

of heycan bastı[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha ıslıktan baska bişey duyulmadı onların marşında of çok duygulandır harbi harbi bizim marş çalıyo[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...