Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler bu oyunda en büyük hayaliniz nedir ?

Carsamba55

Öne çıkan mesajlar

bilinc yanlışım varsa düzelt fakat explore lvl 70 skillini açmak için lvl 70 olman gerekiyor? tamam skill point yetiyor hesapta ama skilllere lvlından fazla veremiyorsun diye biliyorum. senin dedigin safetynin bir üst versiyonu sanırım. lvl60 ta olan. primary ve secondary skilller arasında 18 fark olabiliyor. mesela sana göre örnek verim ; lvl 66sın . 66-18= 48 66+48= 114 (bu toplam skill pointin) . 60 explore a verirsen 54 assassin e verebiliyorsun. alla alla spiketa açamamışsın sen. neyse sonuç olarak lvl 70 olayı başka.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

He evet yahu o 60 skiliydi. Ya da değilmiydi? Ya kafam ambele durumda yaklaşık 28 saatir uyumadan çalışıyorum bir yandan da buraya yazı yazıyorum. Explore 70 skilini ben hiç bir zaman anlamadım anlayan var mı diye araştırdım bulamadım. Teleport olmalı bişeyli enemy felan diyor. Çok merak ettiğim bir skill doğrusu o da. Sen ac falan demişsin cooldown demişsin ordan şeettimde söyledim ben 800 ac veriyor 60 skili.

Diğer bir arkadaş okçunun 70 skili ne diye sormuş. Söyleyeyim. Dark pursner: shadow huntere göre %50 daha çok dmg ve tabi yine %100 isabet

ps: Örnek hatalı neden mi? Çünkü ben 67'im dfahdgfadhgafdhadfad

[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?

[Bu mesaj bilinc tarafından 06 Kasım 2005 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim amacım bigun blood a girmek ama adamlarda abarıolar ya çook zor gibi gelio daa yeni yeni kasmaaa başlayabildim np vs.
bide master olmak war hayalimde 2 aydır master olamadım 61 oldum hala master deilim :) bide full şell elimdede cs weya ss olması bide bigun tank olabilmek :)[signature][hline]server: Diez
nick: death_cuk
lvl: 61
np: 12xxx
master olacam az kaldı

[Bu mesaj death_cuk tarafından 06 Kasım 2005 13:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bilinc orda yazdıgına göre enemy üstüne tp oluyosun ki buda hasta bişey olur sinler için. aradaki mesafeyi kapatmak demek oluyor kaçma şansı kalmıyo gibi birşey. zaten 70 olupta bloody beast açıcagına bunu açmak daha mantıklı. tabii warriorların quake i gibi leş bişeyde olabilir ama yazıya bakılırsa güzele benziyor. bu arada ben dikkat etmemişim lvlına pardon 66 yazıyodu en son.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 06 Kasım 2005 05:02 tarihinde demiş ki:
Hiç bir şeyi kaçırmadım. Asasine lütfen buff verme bakayım neler oluyor?Assasinleri np şampiyonu haline getiren power up scrollerdir.

Hayır dediğimi anlamıyorsun, 1vs1 olmaz falan diyosun,güzel diyosun,tabiki zitrit faytır değil mmo olmaya çalışan bi oyun.
Ama zaten baştan kaybediyor.Sen archera,assasin e voltran gibi zırh giydirip bide o zırhla ondan sonra stealth olursan..Ondan sonra teke tek oyunu değildir falan demek absürt olur.
Oyunda zaten genel bi denge yok yani,yarı fps bişey işte.
Onu şeetmek istedim =)

[Bu mesaj Subx tarafından 06 Kasım 2005 15:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YoY, 06 Kasım 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
Benim butun hayalim gercekleştide ,tek istedigim senelerdir ( 7 ) beraber oynadıgım arkadaşım şimdi lvl 64 debuffer ..
Onun charının hakkını verebilmesi ve cz de benle takılması..Ama malesef yav ,Kendisini warior zannedip ne cure verio ne heal..sonucta 3.cü yatışta tekrar esland aposa65 olmaya kacıo ve uyuz oluom..10 kere kustum şimdi gene barıştık ama haala eslant da..
Bi bu sabah csw ye gelmesine ikna oldum.
Ayrıca serverdeki en iyi oyun disiplini olan charları aynı klan altına toplamak ve cz de olsun savaşta olsun en guzel taktikleri uygulayarak güzel sonuçlar elde etmek .kısmende olsa toplayabildim o arkadaşları fakat aynı anda serverde olamamak çok kötü..

Uo desen anlarımda Ko da 7 :D yada ben yanlış anladım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...