Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler bu oyunda en büyük hayaliniz nedir ?

Carsamba55

Öne çıkan mesajlar

said:
ReSSerian, 06 Kasım 2005 16:53 tarihinde demiş ki:
Benim hayalim Bugs_Bunny , Monsterkill , holy_sexy ve polifonik_osurukla partye girmek :D

asdasdasd...bence hiç istemessin benle partiye girmek :D:D

şaka bi yana orcsan gel yapalım party..humansan moradona gel:D
ne olursan ol gel amk:D[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:75k+
Clan:Satanic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Carsamba55, 05 Kasım 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
Benim hayalim Server Savaşlarinin olması bi serferdeki bütün el morad karuslar mesela 411 rebelde20 ye karşi arasin birincileri :) ne süper olur
öle bi, savaş olursa emin ol ares bütün serverları süpürür iki tane manyak kombocu var f9 ve ss bunlara sadece ikisi bunlar gibi 100 tane var:D[signature][hline]chop suey
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benimki tam hayal olcak galiba ama oyundaki bütün türklerin anlaşılır derecede ingilizce konuşabilmesini istiyorum...

Hadi o hayal kesin de; ben bi de şu aga lafının kalkmasını istiyorum.(bu da hayal)

Ve insanlara ilk pm olarak " türkmüsün" atılmasını istemiyorum (türk değilse anlamıyo çünkü)

Yabancılardanda artık kendi aralarında holas babas filan demesini istemiyorum...her gördüğünü yapmaya çalışan bebeler gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Hasmez: http://forum.paticik.com/view.php?id=153628
bundan bahsediyorum.

Sub : Her oyunda var diye her yere sokmak zorundamıyız ki bunu :) ya bizim bile ağzımıza dolandı dalga geçip dururken partide paso dalgasına yazıyoruz bunu... aga... aga nedir ki? sokakta kim aga derki karşısındakine?[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu hikaye uoya daha çok gider çünkü rp kavramına yer bırakıcak bi oyun diil knightonline. pomp action pvp dokulu , su bazlı bi oyun bu.tabii yaratıcılıgınıda takdir etmek gerekiyor. *takdir eder*

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 06 Kasım 2005 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre olmaz. hadi hikayeler serpiştirirsin flnda koyu fantastik bi müzikle düşünemiyorum. uoda oluyodu tıngır mıngır müziklerle pk fln ama koda olmaz. şöyle bi apollo 440, rammstein yada ne bilim bilimum hardcore la gidiyo ko. bunlar tabii düşünürken yazınca saçma görünüyoda tam kelimeleri bulamıyorum anlatmak için.

bide uoda karakter yaratmıyodun komple bi yaşam yaratıyodun. evin olsun kıyafetin saçın başın olsun yada türün skilllerin olsun. koda bu yok. geniş bir oyun diil .kısacası hayal gücünün sıgamayacagı bir oyun. (bu cümle iyi özetledi allah için)[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Genel özet bi cevap Illusion kullanılmasına bende cok gıcık oluyom (massive daha bi gıcık SIN e karsı)ama bu bir skil kullanılacak ama işin gıcık tarafı bana massive attıklarında ben 3-4 kişilik bir partiye tek dalmıs oluyorum ne kadar ezik charların piyasada oldugunu siz dusunun bu arada SIN explorer 70 skilli (wild edvant) lvl 70 olmadan kullanılamıyo ayrıca assasin in ide casting failed veriyo lvl 70 olmadan ama archery nin ki arada bir attacj veriyo wild edvant belirli bir uzaklıktaki dusmanın yanına ısınlanmasını saglıyo (hepsi skill bug kullanılarak test edilmiştir :P)
Evet HAYALİME gelince trade block olmasaydı cok az kalmıstı elimde 64 tane +9 Shard vardı bi o kadarda trina 9999 tane de BUS onları dual +10 yapacaktım +10 dual shardla 1 saat lik PK yeterdi bana bu benim hayalim zaten cılkı cıkmıs bi oyun bende diger insanlara eşlik edecektim başka bişi degil yoksa Diez de +3 cleaverla PK yaptıgım zamanlar daha bi zevkliydi lanet olsun Dupemus.
Şahidim olun bıraktım bu oyunu foruma takılrım yinede alıskanlıklar kolay kolay bırakılmıyo carıda arkadasa verdim o ugrassın ban yiycek zaten o itemlerle bari uzuntusunu ben degil o ceksin :P ama olurda birgun elime +10 shard gecerse 1saat PK ya cıkarım artıık ruyalarım apos gormek yok o seksi orc priestleri gormek yok debuff yediginde cıan mavi tozu gormek yok artık bugun nekadar NP kasarım dusunme yok rahat bi hayat artık
KNIGHT OFFLINE ,LIFE ONLINE

[Bu mesaj Jazzy tarafından 07 Kasım 2005 07:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda ulaşabileceğimiz maximum noktaya hayattan kopmadan vede bunun bir oyun olduğu bilinciyle hareket ederek oynarsak anca 2 seneyi bulur.
lvl 60 olmama %20 kaldı ve bakıyorumda lvl 50+- olan adamda chitinler uniq itemler. ben nerde yanlış yaptım diorum.
yani yine aynı terane demeyin ama malum dupe hack olayları ile charları zengin edip karşımıza çıkıyorlar
hayalimde gerçekten temiz ve bileğinin hakkıyla uğraşıp didinip bir yere gelmiş kişilerle oynamak[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

el moradli bi mage esim olcak. delos zone da dugunumuzu yapcam sonra karus el morad kirmasi bi cocuum olcak. ondan sonra bi karus priest kuma alcam onla cz lere akcam bowl da cilgin gecelerden sonra ondan da iki cocuk yapcam. Bir de el morad barbarian hatun kuma alcam ondan da bi cocuk.
Bu cocuklardan biri tp yapabilen nowa atan assasin olcak. priestten olan bir cocuum party heal spike li bir sin ve biride duffer sin olcak. barbarian olan da stealthli warrior olcak.

fantastic 4 olayi...

[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

[Bu mesaj mrproblem tarafından 09 Kasım 2005 10:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...