Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler bu oyunda en büyük hayaliniz nedir ?

Carsamba55

Öne çıkan mesajlar

said:
Carsamba55, 05 Kasım 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
Benim hayalim Server Savaşlarinin olması bi serferdeki bütün el morad karuslar mesela 411 rebelde20 ye karşi arasin birincileri :) ne süper olur

Hatta bı camekan bı yerde savaşsalar butun playerlarda seyretse fln :o)[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

civciv ike ctin bow lara tezgahtan bakar gecerdım
sımdı ıse ctin bow ları toplayıp usutne kar koyup satıyorum. Simdiki gercek hayalim ( GM olmak tam bir hayal ) maradon piyasasını elımde bulundurmak..

simdi belkı soyleyecegım sey sıze tuhaf gelecek ama
ben char ımı acalı 6 ay oldu ve ben anca 55 oldum
( oldum bıle denemez %10 var ) ndense maradonda mal almak aramak satmak daha bir zecklı geldı bana.
tabi shell giymek ıcın master olmam lazım..
ahhh eskı gunler 47 lwl de rogue shell almıstım giyemeyınec dumur olmustum :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 06 Kasım 2005 00:31 tarihinde demiş ki:
keeperı devirdik.dm devirdik.

hmm ne kaldı?

yüksek fpsyle oynamak var galiba bide hala en yüksek apye ulaşmaya çalışıyorum olur herhalde bikaç ay sonra.

En yüksek ap ne memocuğum? merak ettim =)

bide senin ap kaç şimdi bi topic vardı beni onu aramakla uğraştırma...

Ben sanırım sadece 2. shardımı en yakın zamanda istiyorum dahasını kendim yaparım zaten...[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 06 Kasım 2005 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 06 Kasım 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
En yüksek ap ne memocuğum? merak ettim =)

+7 shard +7 miragela 1544 ap görüyodum dual +8 shard çektigimi ve armorı tamamladıgımıda düşünürsek muhtemelen 1700 dolaylarında bişey olur ki bana kalırsa 1800 ü zorlarım. tabii ki bu lvl 61 de +3 uniqueler olmadan ve dupe a bulaşmadan yapılıcak bir hadise onun için 1800 az gibi görünsede biraz hak vermeniz lazım legit oldugumuz için.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...