Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 2006

Rocko

Öne çıkan mesajlar

said:
vimpir, 31 Ağustos 2005 04:05 tarihinde demiş ki:
hey gidi 98 hic unutmam ciktigi gun sislide beklemistim aksama kadar:) orta sahadan gol atilabilen nadir fifa serisi :D

rtwc de vardi 98 serisinde orta sahadan gol . yoksa tersi miydi hatirlayamadim .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

fifa 96'dan sonrası yalan?
zaten 96'da çıkmadı mı bu oyun?
ha bir de 94 vardı o çok zevkliydi. karşıma qatar'ı koyuyor kendime ea takımını seçiyordum. dakikada 3-5 gol felan atıyordum. kaleci yakaladığında kaleciye dalıp gol atabiliyorduk. eheheh
fifa 97'de denemiştim aynı şeyi, kırmızı kart vermişti :)

fifa 97, 98, 99, 2000, 2001 oynadım ama ondan sonra oynamadım. hep aynı şey. "better" graphics, "better" phyics felan. Türkiye ligi de bir türlü konmadı sanırım. patchlerle felan idare edildi.

en çok 98'i sevdim, müzikleri enfesti.[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

indirdim demoyu oynıcam şimdi bakalım..fifa son şansını denio benim için=p[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

98 de den sonra fifa yalan

forever pes[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

hala şaşkınlık içindeyim ya olcak iş değil.Oyun çok iyi olmuş. demosu 300mb miydi neydi dedim bu boktan fifaya değmez ama indirdim yinede. Menülere girdiğimizde son 2 yılda çıkan iğrenç ötesi menü sistemini korduğunu görünce ea sports'a küfür etmeye başlamıştım. Ta ki oyun başlayıncaya kadar. Fifa serisinde oynanabirliği ve gerçekçiliği en yüksek oyun olmuş.Gerçekçilik derken grafikten bahsetmiyorum. Top balon gibiydi eskiden. Özellikle geçen seneki oyunda çaprazdan şut çekeyim diyodun adam top çapraza değil resmen taca falan atıodu. Topa vurdunuzmu top adeta balon gibi uçuyordu. Şimdi ise süper olmuş. Topa verilen falso,topun güzel yerlere gitmesi çok iyi. Oyuncuların hareket sistemi de efsane olmuş.
Eminimki Ea Sports bir focus group oluşturmuş.(bilmeyenler için focus group: belli bir ürünü kullananları toplayıp nelerin eksik olduğu, nelerin değiştirilmesi gerektiği konuşulan bir toplantı.focusgroup'a katılanlar üzerine para alıyor=P). Ve bence ciddi olarak hem PESten korkmuş(nitekim büyük bir esinlenme var) ve Ea Sports'un satışları düşmüştü. Kasmışlar ilk defa. Sadece bir hazırlık maçının 1 yarısını oynayabilmene rağmen süperdi. Direk alıcam. Üstelik liglerin ve kupaların olması PES'e fark atmasına yetiyor zaten.

Hala PES oynanabirlikte Fifanın önünde ANCAK bana kalırsa ea sports bu kafayla giderse çok iyi işler çıkarıp geçicek gibi.

Not:Bir gazla yazılmış bir yazıdır ve kişisel görüş içermektedir. Yanlız En sevdiğim oyunun fifa99 oldupunu veondan beri fifayı alıp alıp çöpe attığımı belirtmek isterim. Yani ben de sizdenim=P İnanmayanlar demoyu indirsin hemen.[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
nasıl emiyo bi bilsen

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 28 Ağustos 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
höh artık fifa96'dan sonrası yalan?

Evet ya bende senle ayni dusunuyorum dönemin etkisimidir metkisimidir billmiyorum ama fifa 96 cok zevk verirdi 98 yilina kadar onu oynamistim ondan sonrasi yalan harbi[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa 96 yı ilk Sega Mega Drive da oynamıştım ... çok güzeldi ya :) ...
Hmm 2006 ta şimdi Manga ve Athena mı var? .. Doğaldır .. Bendeki Pes4'tede Birderdim var,Bir kadın çizeceksin,Sagopa ve Evanescene falan çalıyor sürekli ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler rezil ama ben son 5 fifaya göre iyi buldum oyunu[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
nasıl emiyo bi bilsen

Sosyal ağlarda paylaş

gilean sana katılıyorum , ozellikle sut sistemine adeta hayranlıktan bayılmıs durumdayım , demo oldugu icin bence bircok fonksiyondan muafız , team management'ta ozellikle , cunku savunma esnasında q tusunun defans taktigi deistirmeye yaraması lazım , muhtemelen fifa98 deki offside trap vb. seyler olucak , onun dısında shield mantıgı ve markaj secenekleri cok hosuma gitti ... Ve oynanırlık acısından olmasa da dedigin gibi hem ligler hem de career moduylan pes'i yardırabilir ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

coldshadow biraz taraflı oynamış bence Kİ bende taraflı oynuyordum ehe=) yannız kornerlerin fifa 99 stiline dönmesine benim için ayrı bir efsane oldu=)ayrıca son 5 fifa orta kafa gol olayı omluyordu bir türlü.şimdi doğru ortalarla efsane goller oluyor.

ayrıca bi sürü özellikte kapalı.bence oyun iyi olcak. HATTA level bile 80'in üstünde vericek görün[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
nasıl emiyo bi bilsen

Sosyal ağlarda paylaş

level 80in üstünde verirse gerçekten güzel olmuş demektir...[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

aadvark, 30 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
12 saat içinde 3 kişiden satış yedim. dünya satışfekşın rekoru bende
Vİ HEYT REPİDŞEYR
Sosyal ağlarda paylaş

onun için dedim zaten ama gerçekten güzel
geçen sene 60lı bişi vermişti galiba..bu sene 80i geçer diyorum[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
nasıl emiyo bi bilsen

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...