Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Yakası

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Bence mimikleri çok uygun ama sesini ve vücudunu kullanış şekli televizyona uygun deil. Daha çok tiyatro gibi geldi :D Ata Demirer daha bi oyuncu duruo mesela. Gazanfer Özcan ve eşini oynayan yanında zaten 2 sininde esamesi okunmaz ama Ata Demirerin ses mimikler yardırıo ortalığı.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl ilk Türk sitcomuymuş o öyle ben de onu anlamış değilim. Çocuklar duymasın ne oluyor?

Gülse Birsel ilk GAGı sunduğunda da ne zaman hangi kameraya bakacağını bilemezdi. Donuk donuk konuşurdu ki o zmanlar az laf çok reklam ile geçiiştiriyolardı olayı. Sonradan kadın açıldı şimdi nerdeyse reklam vermiyecek duruma geldi. Yeterki kadın konuşsun reklama ne gerek bvar diye düşünüyor seyirci.

Henüz stand-upa başlamadı mı daha Gülse Hanımlar? Kesin başlayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Gülse Birselin büyük bi hayranıyım çok seviyorum o kadını...Sırf onun için izlerdim ama o dane atv birde Atayı getirmiş :)
izlemeyipde neyapacaksın?[signature][hline]Güzel oldugunuz kadar , Küstahsınızda...
Ekmek bulamıyolarsa , pasta yesinler...
Nevet , Nayır , Nolamaz , Nalan...
Ben sizin BaBaNıZıM...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
said:
-NaMeLeSs-, 23 Nisan 2004 23:56 tarihinde demiş ki:
cukuturko

heh süperdi ya
hele orda şey dedi
sen sus makarna,çukuturka ye kendine gel!!
yarıldım:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya can sıkıntısı sırasında izledim ilk. Fena değil. Öyle çok güzel gemedi bana, kendine de bağlamıyor seyirciyi ama can sıkıldığında falan izleniyor arada, idare eder...

Yanlız bu Ata Demirer'in o kadar bir yeteneğini, artısını göremedim ben izlediğim 4-5 bölümde... Bilmiyorum çok sıradan geldi o kadar övgüden sonra fazlasını bekliyordum?[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...