Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Hakkında Önemli

-Cleglaw-

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Blizzardın meşhur BlizzCon yapıldı ve çok güzel geçmiş :( ! her neyse, hemen blizzcon heycanımı bi kenara fırlatıp konumuza geçiyorum!

Diablo 3 için blizzard ufak bir oyun yapmış yani kısaca "Diablo 3 oynanabilir alphanın bilem öncesi demo" :D! Bu demo oyunun iskeletini nasıl olacağını temsil eden bir parça aslında ve bu demoyu blizzconda kendi çalışanlarına oynattı blizzard! ve aldığı tepkilere göre projenin sıra önceliğini belirleyecekmiş.

Oyun cennette geçicek ve cehennemin cenneti kuşatmaya çalışmasını konu alıcak! artık guildhouselarda olucakmış. üstelik oyunun oynanabilirliği wow ile büyük benzerlik gösterebilecekmiş! yapımcılarında en çok güvendikleri, cennet gibi pırıl pırıl bi yerde karanlığın güçleriyle kapışmanın atmosferiymiş!

yakında daha da bilgi getirebilmek umuduyla :D...
Sosyal ağlarda paylaş

^^ dan cıkan sonuc blizz çalışanlarına baskı yapmak ...
d3 için ok vermezseniz karınızı/çocuğunuzu bi daha göremezsiniz vsvs ...
yapsınlar yaw , şöyle bide deli random motoru ...
blizzden babam ... ha yok o benim laf değildi ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

south parkın bi bolumunde bole bişi vardı psp de heaven vs hell diye bi oyun çıkıyodu kenny ilk alıyodu ve oyunu bitiriyodu sora olup cennete gidiyodu altın psp ile cennetin ordularına kumanda ediyodu BİRAZ benzerlik var konuda ama d3 ü sabırsızlıkla bekliyorum, grafikler hakkında yorumlar var mı su anda??[signature][hline]the truth is out there...
garbage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Graveyard, 04 Kasım 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
multi online b oyun gibi tasarlanma şansi nedir acaba? Şu an online oyunlar parayı kırıyorlar. Bunlarda belki diablo III ü bu şekil tasarlamak isteyebilirler. 2 ırk ta hazır gibi zatn..

blizzard wow varken diabloyuda o sekle sokmaz bence[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 3 ün ek paketinde cehennemin ordularını yönetelim cenneti ele geçirelim.Cehennemde köylerimiz act lerimiz olsun.Ona göre herolarımız olsun.Ah ne güzelde olurdu beaa.

Bana versinler senaryoyu iki dakkada bişe uydurur koayrım önlerine.[signature][hline]Palantis Moderatör

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...