Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunda Yardım Edebilecek Warmı?_?

Cr0w292

Öne çıkan mesajlar

korkmadan baslarsan 1ayda cozersin ama cok genis kapsamlı bi oyun oncelikle sunu solim oyun online game ve oyunu yukler yuklemez oynamaya baslayamazsın
-kendine server bulmalısın
-macro yapmayi ogrenmelisin
-haritayı cozmeye calısmalısın
-buyu isimlerini cozmelisin
eger bi server bulursan burdan yaz ben gereken yardımı yaparım ama sana tavsiyem baslama uo hayat yer hayat sondurur bu konuda bana karsı gelebilecek kimse yoktur heralde... server bul kendıne budan yaz ben yardım cı olurum[signature][hline]The LethaL Loading..
[Yeah but he loves you girl and you better know it No More Nightmares]
Sosyal ağlarda paylaş

cunku bu paralı serverlarda kac tane adamın para icin gorev yaptıgını biliyomusun ve free shardlardaki gibi abuk subuk bir oyundan ibaret olmadıgını ve yabancıların türkler kadar bedavaya düskün olmadıklarını ve ve yabancıların verdigi paranın karsılıgını sonuna kadar takip ettigini ve istedigini ben biliyorum cunku osi de oynadım oynamayan bilemez...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ewet edit biraz cok olabilir edit olmkayan tek server arcaidaydı oda kapandı uzgunum smdi sana tavsiyem ben oynamiyorum ama www.edoras.gen.tr forumlardan uye ol[signature][hline]The LethaL Loading..
[Yeah but he loves you girl and you better know it No More Nightmares]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
askin, 21 Ekim 2005 14:46 tarihinde demiş ki:
güldüm abi ya :D free shardlar var bug dolu edit var

Nerden bılıyorsun paralı serverde olmadıgını ? onları da ınsan yapıyor demi ? :D

Nerden mi biliyorum?
6 senedir oynuyorum , ilk free shard SNN den itibaren bir sürü serverda oynadım , şimdi osi de oynuyorum...
Ne kadar shard varsa test ettim diyebilirim , ama oside oynadıktan sonra farkını rahatlıkla anlabiliyorsun...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethaL, 21 Ekim 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
ewet edit biraz cok olabilir edit olmkayan tek server arcaidaydı oda kapandı uzgunum smdi sana tavsiyem ben oynamiyorum ama www.edoras.gen.tr forumlardan uye ol

Arcadia mı :D walla helal olsun eger yanlıs hatırlamıyorsam 500 kişi olan serverdi sanırım.. belliki baya iyidi server ama kapanması bir sebeb ya edit yada para .. 500 kişilik servere sponsor kapıya dızılır.. ne kaldı :D walla ben soyleyemıyecem :d[signature][hline]Hidden World

Ultima Online Server

Sosyal ağlarda paylaş

Bilip Bilmeden Kimseye İftira Atma Neyin Ne Oldugunu Ben Cok İyi Biliyodum Sen Milyarlık Scplerini Kimin hostuna Guvenerek Verırsın?athenadan Andoriaya andoriadan uokingse Kc Kere Acıldı kapandı?sebep:Host Scpleri caldı Kimseye suc Atmakta Ustunuze YokBilip Bilmeden Kimseye İftira Atma Neyin Ne Oldugunu Ben Cok İyi Biliyodum Sen Milyarlık Scplerini Kimin hostuna Guvenerek Verırsın?athenadan Andoriaya andoriadan uokingse Kc Kere Acıldı kapandı?sebep:Host Scpleri caldı Kimseye suc Atmakta Ustunuze Yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethaL, 21 Ekim 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
edit olmayan tek server arcaidaydı oda kapandı

senin dünyadan haberin yok + arcadia 700e dayanmıştı çok iyiydi itirazım yok mükemmeldi worldu harikaydı ama edit vardı, her serverda da olacak..[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın

Storm UO - Seer Sorrowful
Sosyal ağlarda paylaş

said:
askin, 22 Ekim 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
Şhu Osi nin adresini Rica Edebilirmiyim Bakalım o kadar iyimi o server ?

login.owo.com 7775

ilk önce bir acc alman lazım aylık 12.99 $.

Uo nun açılış ekranında sağ tarafta Account tagı var ona tıklarsan , hemen ulaşabilirsin sayfaya...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Hala bu oyun kaldımı yaa kac sene önce vardı bu oyun valla hic oynama derim yeni baslıycaksan baglılık hastalık derecesinde oyunna baglanan insanlar tanıdım hayatlşarının en güzel yıllarını hic yerine bitirdiler ben cıkardım gezmeye adam yok gitme kal bekle yada cep den arar cabuk oyuna gel falan dityenlerde oldu komediydi trajedide diyebiliriz daha dogru olur valla bence hic girme zati eski bir oyun grafik falan da aynı ise hic cekilmez ayrıca evet edit olayı tüm türk free shardlarda vardı yapmıyom diyemez kimse en güvewnilirlerinde bile mutlaka cons gm biri yapardı cons daha cok kastırmakta yada verebilecegi bisey varsa onu verir yada degisik sekillerde yardım derdi tam anlamıyla bi server yok snn güzeldi cünkü online gm cons yoktu :) snn den sonrası kötü birde sylveria vardı oda gm dyna gittikten sonra bence özelligini kaybetti neyse bence oynama derim bosa zaaman ve para kaybı[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...