Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Kasımda Minimum ADSL hızı 512k Oluyor!

Vodan

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar olay sadece 3gb kotalı bağlantı eskiden 256 kb iken şimdi 512 kb olucak.. 49 milyon ödenen sınırsız bağlantıdan haber yok..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
GE-TA, 07 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masteis, 13 Ekim 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
said:
jacabo, 13 Ekim 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
ıngılterede ablamların adsl ı 2 mbitden 10mbit yapmıslar fiyat artmamıs 35 pound

acaip ozendim

liseden sonra ingiltereye gidiyorum.OH BE !

a.k 39ytl veriyoruz 256k kullanıyoruz onlar 80ytl veriyor buraya göre 10mbit bağlatıyor.Böyle tr'nin

Aman yarabbi...ßen bu ak$am yoldayım :D[signature][hline]|Ana Sayfa|Kayıt|Dosyalar|Forum|Staff|Iletişim|
Sosyal ağlarda paylaş

zaman herseyi gosterecek gayri. sunun surasinda 1 kasima sayili gun var ve sayili gun hizli gecer :P. harbiden sinirsiz 256k adsl tarifesi icin bi bilgi vermemisler ama buyuk ihtimal ondada yukselme olur sadece biri sinirli olur biri sinirsiz. unlimited rulles :P[signature][hline]Through purity and through light
And the grace of the night
We sing and we dance
To our black heart romance
Sosyal ağlarda paylaş

sinirsizlarda 512 ye yukselecek tabiki sadece kotalılara olacak diye birsey yok.Kotalı adam zaten kotayı aşamıyor onun icin hız niye onemli olsun(dl yapanlardan bahsediyorum)

bu haberde bir cok anlam karmasasi var ama eger gercekse ayın sonuna dogru ne oldugu ortaya cıkar.Mesela %100 indirilen bir sey bedava olmasi gerekir falan bir cok anlam karmasasi var bu haberde...[signature][hline]I kill two dwarfs in the morning. I kill two dwarfs at night. I kill two dwarfs in the afternoon And 'den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war. I kill two dwarfs before I kill two dwarfs. And 'den I kill two more Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

Sınırsızı yapmazlar belki (tabii olursa!), kotalı adam zaten bir şey indirmiyor ki, ha 512k ha 256k bir şey farketmiyor. Ama sınırsız 256k'lar 512k olursa işte o zaman aylık dl miktarı 2 katına çıkar tüm ttnet omurgasının aheh.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Sosyal ağlarda paylaş

bant genişliğini arttırırken yurtdışı kapasitesini de arttırmıyorlarsa ben bu habere pek sevinmem açıkçası

madem çıkışı genişletiyosun girişi de genişletmen lazım, "%100 indirim yapcaz" diyebilen insanlardan bunun matematiğini beklemek de mantıksız gerçi[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...