Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Kasımda Minimum ADSL hızı 512k Oluyor!

Vodan

Öne çıkan mesajlar

nmtdiyene hak verdiğim tek nokta daha onceden yapılması gereken şeyin yapılmaması.

mart ayından beri %100 fazla ödüyoruz. yada iki katı az verim alıyoruz. cunku bahsedilen alt yapı sözde hazır idi fakat tek sebeb gerekli dsl hat sahibi sayısının azlıgı idi.

yani 400 bin user varken yapılacaktı ama yapılmadı ertelendi sürekli.

--
Yazının yanlış tarafları ise
Yurt dışı çıkışlarımız daha geçen ay arttırıldı burada da başlıklar açıldı. ayrıca suan yeni bir çıkış daha ekleniyor.

Kimse burada TT Kral demiyor gercekten verdigi hizmet 100 uzerinden 10 anca alır. Fakat giderek düzeldiğini kabul etmek zorundayız. ben bundan 5 sene once 64 dsl gelsin diye TT kapılarını aşındırıyordum bugunse en düşük hız 512 oluyor.

Eminim ki kısa sürede iyi yönde yapılandırılmalar da olacaktır.[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |Ultimatr.Net| |Storm UO|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 17 Ekim 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
Ya saçma saçma konuşmayın okadar gazla yazmışsınki neredeyse anlamak için 2 kere üzerinden geçmek gerekecek.

128 den 256k ya geçtik. Ozamanda korkuyorduk kaldırmaz diye, korktuğumuz başımıza gelmedi. Ben ilk günde 25k sabit hızla dl yapıyordum. Anlık 29 lara vuruyordu. Bugünde aynı şekilde.
Zaten telekom hatlarında %10 luk bir kayıp var. Alabileceğimiz max. hızı da alıyoruz.

Nereden biliyorsun yurt dışı çıkışlarının yeteri kadar arttırılmadığını telekom genel müdürü amcanmı var? Elinde net bilgi/belge olmadan karalayıcı yazı yazman doğru değil.

gündüz 250 ms aldığım amerika serverı
akşam 6 dan itibaren 450 ms nin altına inmiyor

buda demek oluyorki daha şu hali ile yetmeyen bu geliştirilmiş diye lanse edilen hatlar
2 katına çıktığı zaman hız
upload yüzünden 600 e çıkacak

ha umuyorumki buna yönelik hat almışlardır veya vs vs yapmışlardırda hem insanların hızları artar hemde şu anki erişim sürelerinden pek ödün vermeyiz[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 18 Ekim 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
Peki o serverin saat 6 dan sonra yoğunlaşmadığını nereden biliyorsun?

amerika saatine göre orada oyun oynayan adam olmuyor da o yüzden
oynuyan amerikalılardada ping 10 ms oluyor[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ya millet sıkıntıdan kuduryo geçiş süresi falan diyo
bende de 2 haftadır nette hiç sorun yok
taş gibi mübarek
galiba benımkı dırek 1 kasımda 512 olcak ehehe adamlar bana çalışıyolar heralde.
oh cool..[signature][hline]Night Elf - Druid lvl 17
daha yeni başladım ezmeyin =)
Sosyal ağlarda paylaş

1 kasımda hız artısı olmaya bilir kampanya suresi 15 kasıma uzatılmıs cunku.[signature][hline]I kill two dwarfs in the morning. I kill two dwarfs at night. I kill two dwarfs in the afternoon And 'den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war. I kill two dwarfs before I kill two dwarfs. And 'den I kill two more Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sakaryadayım suan
rezil internet
1 kb la download yapıyodum demin :)
ist da sorun yoktu
havadan nem kapıyo valla
bakım fln oluyomus sanırım
dün sakarya genelinde akşam saatlerinde kesmişler vb
bakalım belkide bişiler olucak kasımda :)
en azından hayal etmek iyidir ehe[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

Olsun ya görelim belki sevindirici olur guzel olur cok karamsar bakmayın:) 1kasım dogum gunum telekom bana demekkı adsl mı 512ye cıkarma hedıyesı verıor dogum gunun kutlu olsun msjı herhalde bu telekomun bana veridiğii :)

[Bu mesaj AxlXelru tarafından 20 Ekim 2005 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende bugun telekoma gıttım 1 kasım olayı dogrumudur dedım ...
hem kotalıya hem sınırsıza dogrudur dedı adam ...
akıl edıp kota mıktarını sormadım ...
bence 5 olur yaw ...
yoksa sallamam 20 ytl yi sınırsız alırım oyun/film vs ile kendini kurtarır zaten DVD bilem indiririm :) ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

az kaldı bakalım[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 21 Ekim 2005 04:01 tarihinde demiş ki:
bende bugun telekoma gıttım 1 kasım olayı dogrumudur dedım ...
hem kotalıya hem sınırsıza dogrudur dedı adam ...
ya bakan sadece 29 ytl liğin 512 olacağını söylemiş. milliyet öyle yazmış yani. bugün gördüm ve şoka uğradım! 512 bekliyordum günlerdir. sordugun adam doğru söylüyordur umarım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...