Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Yok kullanılmıyor ben sormuştum ingiltere ile alakanız varmı burdan oraya gittiğimde hesabıma orda bakabilirlermi felan diye, hiç alakası yok ama adı ingilizleri etkiliyor olabilir tabi hehe[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sendite guvenemedim gercei ingilteredeki anneannemden istiycem o yollar bana tabi dogru oyunu alırsa:D[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"
Resimlerim||Amma eleştirilmişim sevilmiyorum galiba :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 19 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
Ya zaten saçma olurdu öyle birşeyle uğraşacak olmaları.
Hem cillop paket açmak kadar güzel birşey yok =)

Yok ya, en kötü ihtimal 1 veya 2 gün geç gireriz, o da koymaz yani. Onun için 33.5 pound fazladan vermeye değmez

penth kusura bakma sana karsı degıl bu mesajım sadece o zamanlardakı saflıgımızı gostermek ıcın alıntı yaptım eskı mesajları gezerken gozume carptı sımdı oyungelse gerekırse 2 hafta sonra gelsın dıoz :([signature][hline]He is no mere ranger he is ARAGORN son of ARATHORN

[Bu mesaj _Eru_ tarafından 09 Şubat 2005 20:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 09 Şubat 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
"İngilizce bilmek" ile "İngilizce konuşmak" farklıdır ama :)

az evvel olanlara inanamıcaksınız :D hala gülüyorum aklıma geldikce :D neyse baslıyayım hikayeye ; senditten mail geldi işte bankanızdan onay bekliyoruz diye.bende bekliyemedim gidip kafeden scannerle cekip yollayayım dedim banka dekontunu.kafede scanner bozulmuş şansa.sonra cıktım ordan kırtasiye ye gittim faxlamak için.fotokopisini cektirdim dekontun uzerinede email adresini yazdım faxa verdik.ondan sonra telefon acıldı bi ses geldi hello diye sasırdım :D herif telefonu elime verdi al konus diye eyvah dedim kendi kendime :D kızla 10 dakika konustuk tek kelimede anlasamadık :D kaldım oyle bön bön :D neyse sonra goodbye deyip kapadım telefonu :D gittim baska kafe aradım hallettim allahtan ama rezil ettim kendimi o kıza :D bugünü unutamıyacagım omrum boyunca :D masudhasu[signature][hline]Retail'ede bekleriz..
Sosyal ağlarda paylaş

ya dedim abi valla dedim . i want send a fax falan filan bişiler salladım.abi benim ingilizcem boyle kotu degildi ya almanca ogrenmeye basladıktan oldu sonra.kız bi ara kusura bakma baska yabancı dilim yoktu dedi yada ben oyle anladım :D yes i understand diyecegime ja dedim :D neyse hallettim ya ona bakalım biz :)[signature][hline]Retail'ede bekleriz..
Sosyal ağlarda paylaş

abı butun gun kufur ettım kendı kendıme bankalara warya fıttıryordum bı ara.tam oturdum makınaya bı burukluk yasadım telefon geldı.babam dıer kartı ayarlamıs dırek bı sevındırık oldum evde hoplaya zıplaya gezmekten deprem yarattım,bıde azar ısıttım ustune :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem.. Azıcık pahalıya patladı(tr fiuatına) ama DHL ile 1-3 günde teslim edilecek inşallah kapımıza.. 4 arkadaş ortak sipariş ettik 4 kutu :) Sorun çıkmaz ise 11 bilemedin 12 sinde WoW serverlarındayız..

Bu arada Kutular geldiği zaman paylaşmak için bara gidicez :D Hem kutuları paylaşıcaz Hemde WOW u kutlicaz

WoW da tarihe geçti bu arada oyunculuk hayatımızda bize en çok acı çektiren oyun diye!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 09 Şubat 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Bu arada, sendit harika bir site.

Colin diye bir adamın başının etini yedik, onlarca defa mail attık, bi defa telefonla aradık Disappear ile.

Adam bizzat ilgilendi,...

eheh öyledir valla, bana artık bayram seyran sürekli kart atıyolar ;) el yazılarıyla yazdıkları tebrikler bile duruyo bi yerlerde, şapkalar tişörtler ne ararsan var hediye hesabı :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...