Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Absolute Vodka+Redbull=?

GoD-FoR-Sa-KeN

Öne çıkan mesajlar

Redbull bulamadığımızdan absolute vodkayı hangi enerji içeceğiyle içelim ki fıttıralım?Alternatifleri yazarsanız sevinirim...[hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight Get Up, Stand Up. Life is your right So we can't give up the fight Stand up for your right [Bob Marley]
Sosyal ağlarda paylaş

Redbull niye yasaklandı çoğu ülkede? Votka gibi içkilerle birlikte tüketildiğinde ölüme kadar yolu var. Ciddi bir oranda hem de.

Enerji içecekleriyle içkiyi aynı anda tükenmeyin sağlığınızı seviyorsanız. İlla sapıtcaksanız çok için..

Tabii beni takıp takmamakta serbestsiniz, ben uyarımı yapayım da..[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 30 July 2003 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sigaranın üstündede yazıo sağlığa zararlı diye.
ama yinede içmeyin abi enerji içeceklerini alkolle fln.
çok alkol için işte. 1 votka iççeğine 2 tane iç. öle bul kafayı.
hatta hepsi sux. bira rlz :p[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Apex-, 30 July 2003 13:12 tarihinde demiş ki:
kaliteli icki muhabbeti diye birsey vardir bira bir yere kadar :)

yaşım gereği bira sadece napalım :p[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

gazetelrde görmüştüm yeni bir içecek markası giriyyor piyasaya bayiilik veriyorlardı o içecek sırf alkolle karıştırılmak için yapılmıştı ama bi dk biraz bakıniim ,gazetelre bulursam yazarım yada gözüne çarpan olursa yazsın[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut + Burn çok güzel oluyor şahsen denedim, zaten rengi cicili bicili kırmızılı çok hoşuma gitti tadı da güzel =)
Bakmayın Burn'ün üstünde yazanları okursanız 18 yaşından küçüklere, tansiyon hastalarına, hamilelere, spor sırasında ve sonrasında içmek yasaktır falan daha 30 şey yazmışlar kısaca İÇMEYİNİZ yazsalar daha iyi olcakmış.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...