Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Araba kazaları

kermit

Öne çıkan mesajlar

abi bu araba kazaları nymiş byle yaw ben sadece arabaların hasarını öderrsin sanıyodum
adamın biri antlalyada önce trafik lambalarına sonrada tramvaya çarpınca devlet malına zarardan baya bi ceza almış
yuh dedim
hapis yatan bile varmıymış bundan ?[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

alıcak tabe..sen kaza yap,sarhos araba,kullan,kırmıza gec,sagına soluna bakma,sinyal verme,hız sınırını aş,hatalı solla,sagı solu kır dök,sora bana neden ceza verdiler de,oldu,bende sinirlenince belediye binasını yakiim,elektrik direklernin kablolarını fln kesiim..töbeler töbesi..[hline]aente is alone on this way..
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist
mycq:110299655
Sosyal ağlarda paylaş

başlığı "araba kızları" diye okuduğum için baktım dumuroldum sonra başlığı tekrar okudum :)
ee gecenin bu saatide uykum geldi ondan böle gözler kayıyor okuyamıyorum falan[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
kermit said:

abi bu araba kazaları nymiş byle yaw ben sadece arabaların hasarını öderrsin sanıyodum
adamın biri antlalyada önce trafik lambalarına sonrada tramvaya çarpınca devlet malına zarardan baya bi ceza almış
yuh dedim
hapis yatan bile varmıymış bundan ?[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
ahaha canıms
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...