Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Generals

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

onu bırak görevlerin brifingleri,unitelerin respondları,offf bayıyıohani show tvde fln 4.sınıf dandirik us propagandası filmler olur ya,aynen ööle,bide her filmde savaş alanı deilde sirk'e gitmiş gibi hareket eden askerler olur ya oyundada war bakınız:

HUMVEE RESPONDLARI:yeeahhh commanderr?,sure thing,immmmmmmmmmmmmmmmm on it!!!,wooooo-hoooooo!!

offff,ea'e gafam girsin BEN KANE'Yİ İSTEREEEEEM,KELİNE GURBAN OLUM KANEEEEEE!!!!!!!![hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 26 July 2003 22:13 tarihinde demiş ki:
hayır sanmıom,sonuçta biligisayar oyunlarının %80'ninden fazlası amerikan oyun programcılarının elinden çıkıo,dediin dooru olsaydı adam gibi 1 tane oyun oynayamazdık,ayrıca splintercell us propagandası deil bence,tom abimizin her zamanki gibi spr bi oyunu[hline]less talk,more glock!

Ben oyuna bişey demiyom ki zaten ayrıca o CIA görevinden benim çıkardığım anlam "Bizim istihbarat üssümüze girse girse silahsız bir amerikalı girer" oldu.
Irkçı mıyım ne??
Sosyal ağlarda paylaş

Splinter cell de propaganda, dunyanin en uber adami birtek bizden cikar hesabi. Ayrica Splinter Cell de cok guldugum bir olay oldu. Birsey oluyor ve bir demoda " America Cin'in etrafina askerler yerlestirmeye basladi, attack olabilir " falan diyorlar.

Gercekte Cinde su anda yaklasik 3000 tane nuke var, diger bir degisle dunyayi yoketme gucune sahip. Bastigi yer onemli degil kendi icine bassa 3000 taneyi dunya gunesin yorungesinden kayiyor. Hickimse cine savas acamaz su anda dunya uzerinde onu bilin bir kere. Neyse burda demek istedigim oyundaki senaryo/demolar falan da cok geyik, igrenc bir oyun.

[Bu mesaj Foxx tarafından 27 July 2003 03:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Generals i oynamayi bildikten sonra oldukca ama oldukca eglenceli ve stratejik oyun,oynadiklarim arasinda en iyisi bence ama oyundan sogumamin en büyük sebebi amerikan propagandasinin daniskasi...EA bu oyunu bu grafiklerle GDI ve NOD olarak piyasaya sürseydi adam gibi satardi...EA ye kafam girsin bu propagandacilarada kafam girsin...Sacma bir amerika propagandasi ama g.tlerine kazik girdi dünyanin en büyük oyun pazarlarindan biri olan almanya da, asiri propaganda yüzünden satisi yasaklandi ciktiktan 2 hafta sonra, iyi oldu helal olsun...Oturur kendileri oynarlar kendilerini tatmin ederler artik...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundakı us propogandasına en ıyı ornek: US ın ılk bolumu karsımızda GLA var adamların elınde scud storm adlı super sılah harıtada ıstedıklerı heryere atarlar ve ortamda hıc bısey kalmaz. VE GLA yanı kuresel bagımsızlık ordusu gelıyo scud stormu armeıkan ustune veya kuvettlerının kafasına atmaktansa GLA ussuyle amerıkan kuvetlerı arasındakı sıvıller kafasına atıyo. Gelın gerısını sız dusunun.

Oyunda stratejık hıc bı sey yok bas 50 tane Paladın veya bas 10 tane overlord sal adam baska bısey yapmana gerek yok.
Aksıyon ıstıyosan azıcık Amerıkayla hava alanı yaparsın rakıp tanımıyan comanchlerden basarsın olmadı 4 roketı olan her bırıne oyundakı tanklaırn yarısını ındırıbılen ucaklarından basarsın ortama salarsın kımse kalmaz.

sımdı stratejı yok dedık ama var aslında az bucuk yabancı serverlarda US alıp onla bunla kapısan ve hayatında quake ve CS den baska bısey oynamamıs adamları GLA le yenmek ve sınırlerının belırtısı gosteren kufurlerı ısıtmek kadar stratejı koyma hatasında bulunmus EA[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

benh ayatimdaki en buyuk kufurleri aoe oynarken zone da orta 1deydim sanirim ufacik cocuum sabahciyim okula gitmeden zone'da bir iki mac atip ole gidiyodum 27.ydim nickim firaye'ydi ve 5. adama 17 saniyede adin hatirlamadigim bi rushla koyunca okula gidene kaar kufur yemistim aehaeh.. superdi ama 21.lige firlamistim onuns ayesinde :)[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
amerikan propagandasını saymazsak harika bir oyun.bana göre en iyi 3.rts.çin özellikle çok iyi.kara savaşlarımda hep overlordu kullanıyom,düşman tankları toz:)gerçi çinin black lotusla köprüye bomba koyma görevinde(hani stadyumdan gla teröristleri çıkıo)gla tankları benim tankları 3 yönden sıkıştırıp yoketmişti ama ben bu 3 birlikten birini yok etmeyi başardıydım:)ama orada da ovırlort yoktu suç bende deil:d
zero hour da çok iyi her ikisini de öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Başka yeterli modern savaş RTS'i yok. Relic kalkıp Company of Modern Heroes (lol) yapsa bile Generals arkası kalkmış Amerikalısı, horde Çinlisi, South Park'dan çıkma teröristleriyle bir başkaydı derim. Red Alert 2 kıvamında, inanılmaz iyi bir konseptti. Gameplay de ilginç ve güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:

benh ayatimdaki en buyuk kufurleri aoe oynarken zone da orta 1deydim sanirim ufacik cocuum sabahciyim okula gitmeden zone'da bir iki mac atip ole gidiyodum 27.ydim nickim firaye'ydi ve 5. adama 17 saniyede adin hatirlamadigim bi rushla koyunca okula gidene kaar kufur yemistim aehaeh.. superdi ama 21.lige firlamistim onuns ayesinde :)[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo

17 saniyede barracks yapılmaz lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...