Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ergun Gürsoy'dan taze bombalar !

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

--Fenerbahçeyi tebrik ediyorum ben 15 kişiyi dolduramazken , Fenerbahçe 25 bin kombine sattı...

--Anelka çok büyük futbolcudur , herkes Anelkayı tenkit ederken ben söyledim ...Anelka yıldız futbolcudur gs 'da oynamasını isterdim...

--Heinze de yıldız futbolcudur :D[signature][hline]98>100
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bencede örnek almalarında yarar var, fb nin tek bir yöneticisinin başka takım lehine açıklama yaptığını gördünüzmü? sadece yalanlama ve sataşma demeçleri var başka konuda konuşmuyorlar.

Bjk nin desen zaten hanzo bit başkan olduğundan gerisi boş.

Canaydın para sorunu olmasa çok iyi bir başkan olabilirdi.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

[Bu mesaj BlackRose tarafından 10 Ekim 2005 08:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Canaydin istese para sorununun yaratmayabilir de...
Iyi baskan olsa Aziz Yildirim gibi para sorununu ortadan kaldirabilir...
Ama nedense istemiyor cebinden 5 kurus ciksin...
Zaten o 5 kurusu bir kere cikardimi da kayboluyor ortaliktan.
GS yi ne kadar sevsemde, CAnaydin icin ne kadar efendi adamdir desem de, futbol gibi hislerini ortaya koyman gereken bir oyunda baskanlik yapmamasini dilerim.[signature][hline]Bal adam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 10 Ekim 2005 01:12 tarihinde demiş ki:
--Fenerbahçeyi tebrik ediyorum ben 15 kişiyi dolduramazken , Fenerbahçe 25 bin kombine sattı...

:-)

Doğru demiş...[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

İyide Canaydının kefil olduğu para kaç milyon dolar. Oyüzden biride çıkıp ben bu parayı öderim yeterki aday olayım demiyor.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 10 Ekim 2005 03:48 tarihinde demiş ki:
Valla bencede örnek almalarında yarar var, fb nin tek bir yöneticisinin başka takım lehine açıklama yaptığını gördünüzmü? sadece yalanlama ve sataşma demeçleri var başka konuda konuşmuyorlar.

Canaydın para sorunu olmasa çok iyi bir başkan olabilirdi.

İyi güzel demişsinde biraz saygı gösterseydin sonuçta Yıldırım Demirören bir camianın başkanı ne kadar sana göre negatif yanlarında olsa en azından biraz BJK'a saygı göster...

Ayrıca Canaydın'ın neresi iyi Allah aşkına adam ruh gibi... Yöneticileri zor durumda bırakıp (kalabalığın insafına bırakıp giden bir başkan) giden bir insandan bahsediyoruz Ergun Gürsoy başkan olsaydı GS'nin durumu çok daha iyi olurdu

[Bu mesaj Goarth tarafından 11 Ekim 2005 02:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Link verebileceğiniz bir kaynak varmı[signature][hline]Wow:Satanix 60 NE Rogue of BL , Satanix UD Rogue of The Maelstrom
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Ergun Gursoyu kutluyorum..cikmis delikanli gibi ne dusunuyosa soylemis, biz daha buyuguz en buyuguz sidik yaristirmalari icinde,guzel bir enstantane olmus..Su bi gercekki fenerbahce Avrupada olmasa da Turkiyede son bi kac yildir,guzel bir cikis yakaladi,Yildiz denilecek oyunculari kazandirdi takimina..Eger Fenerbahce bunlari yapmasa belki su anda Klebersonla Ailton Besiktasta olmazdi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 10 Ekim 2005 03:48 tarihinde demiş ki:

Aziz gibi lavuk denyo şerefsiz it

gibi kelimeler kullansan hoşuna gider değil mi?
ha yok Başkan ı sevdiğimden değil.

Sanırım futbol bölümünde kişilere hakaret yasaktı.

İlgililere duyurulur...[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 11 Ekim 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
Link verebileceğiniz bir kaynak varmı

Telegolde canlı yayında içini dökmüştü...

Ayrıca taraftarımız ettiği küfürlerden hasılat sürekli cezalara gitti...diyede hayıflandı onu unutmuşum ...

ali samiyendeki taraftar kalitesini kendisi belirtti...tescilldi... sözlerini bitirdi :)[signature][hline]98>100
Sosyal ağlarda paylaş

Kopeklerinin onlerine kemik atip oylanmalarini sagladigi ve bu surecte kendi takimini degisik bir sekilde atesledigi icin bence super bir yonetici (bir oyuncuya kotu oynuyorsun deyince iyi oynamaya calisir bir demecinde hakan sukur Greame Souness icin bizi hep karsi takim sizden daha iyi die motive eder demisti ben buna benzettim...)

Tarafli bir dusunce biliyorum ama burda kim tarafsiz yazi yazıyorki...

Devam Gursoy...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ergun Gürsoy'un Stratejisi [ O aklıyla ]

Yönetimi ele$tiriyor. Oysa ki o da yönetimin bir parçası. Sonuçta o da söz sahibiydi.
Bir bir sıraladığı olumsuzlukların olmasına engel olabilirdi. $imdi yaptıklarıyla taraftarın gönlünü kazanmaya çalı$ıyo. Ama; ya bilmediği ya da görmezden geldiği bir olay var.

Mart ayında ki seçimlerde ba$kan'ı taraftar değil o ele$tirdiği yönetim seçecek.
Yazık etti. Belki kendince akıllı bir hamle yaptı ama...

Büyük ihtimal Adnan Polat yöneticileriyle gelir. Ve Ergun Gürsoy da o yönetimde yer alırmı tartı$ılır (!)[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ergun Gürsoy çıksın böyle açıklamalar yapsın. Sonra gelen yönetimde alsın.. Ohh iyi i$.
Ben olsam almam. Ne malüm en ufak bi$ide basın yav$aklığı yapmayacağı?[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Theo, 11 Ekim 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
Gursoydan bahsediyoruz zamaninda rakip takim transfer etmesin die futbolcuyu kacirip galatasaraya imza attiran kisiden...

Bence bu kisi galatasaray icin herseyi yapar

Yapıyo da zaten.
Açıklamasının doğruluğunu veya yanlı$lığını tartı$mıyorum.
2. Ba$kan sıfatıyla yapması yanlı$. İstifa etsin istediğini yapsın.[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal

Sosyal ağlarda paylaş

Lol millet beni fenerli sanmış yanlız, ben sizden daha beşiktaşlıyımdır beyler merak etmeyin. En kısa zamanda başkanıda değiştiricez inşallah, bjk ye layık bir başkan elbet bulunur.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

besiktasa layik taraftar olalim once..sonucta taraftar kalici yonetimler gidicidir..ve besiktasa layik taraftar profili cok belliki seninki deil.

[Bu mesaj ronald tarafından 11 Ekim 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ronald tarafından 11 Ekim 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...