Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgiliyle evde güzel bir gün geçirmek

dufrasne

Öne çıkan mesajlar

sevişin ahah[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gmefaraday, 03 Ekim 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
estafurullah canım?
hakkat warsa bole bi plan sonucu bildir utanmadaann

sen banlanmamıs mıydın? 2. account acıp gelmiş :P bari nick değiştirseydin be bab[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
She had rainbow eyes..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fede, 03 Ekim 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
buldum hiç yapmadığınız değişik bişeyler yapın

muhamuahmahmu o iş tahlikeli yaa karşıtıma öle hiç yapmadıkarınızı felan kötü kaka onlar daha erken :D klasik işer yapın yemek yiyin filim izleyin işte[signature][hline]Uyu, sevdiğim; sonsuza dek uyu
Gece ruhunu koruyacak
Karanlığı iyice kucakla
Uyu sevdiğim; sonsuza dek uyu...

[Bu mesaj slayer77 tarafından 04 Ekim 2005 02:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim evime kız arkadaşım gelicek.ne yapalım diye buraya topic açıcam

kız arkadaş yapmayı biliosunuz .ama onla ne yapcagınızı bilmiomusunuz abi.

eve gelen kız arakdaşla ne yapabilirsin ki.ya aşk yapıcaksık.ya tv izlicen.yemek yicen.muzik dinlicen.muabbet koklaşma vs

başka ne yapabilirsinki yani.böle soru sorulmaz yapmayın gozunuzu sevim[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 04 Ekim 2005 07:14 tarihinde demiş ki:
tavla atın sevgili kişisiyle.

böyle soruya böyle cevap :p

tavla dedin ayvayı yedin, mecburen yenilmek zorundasın yoksa hile yapıyo çok denedim =D bikere yendim ondada 30 dakka trip attı bana euahauh töbe dedim, yemekde yaptırtabilirsin aslında hmm bezer hayattan[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gellidus, 04 Ekim 2005 09:33 tarihinde demiş ki:
Kiz arkadasanizla her evde yanliz kaldiginizda sevisiyormusunuz?

ee supermissiniz seks manyagi patiler sizi?!!? :D:D

pardon?[signature][hline]if you lost your everthing,you can do everything...
Sosyal ağlarda paylaş

soyle 6-8 kişi kadar olun tabu oynayin. :) / ben hastasiyim da o acidan.. Eglenceli oluyor be..
Evde sıkılırsınız buyuk ihtimal .. Cikin bilardo iyidir..
Dart ve Bowling de onerilir. ( Ama favorim bilardo )
Bisiklet de surebilirsiniz. ( Tabi Turkiye yollari biraz elverissiz )
Yemek olayi disaridan sipariş edilmiş guzel et urunleri ve onceden ozel gunler için saklanilan gusel bir şarap yada şampanya ile halledilebilir. / evde yoksa restoranlar musaittir..
Evde otururken guncel konular secilip sorular yoneltilir. Konu donup dolasip zevkler,renkler,ve merak ettiklerimizle sonuclanir. Sonrasi malum...
Tavla oynanilabilir. yaninda cay ve hanimeller onerilir...
Sesi fazla acmamak suretiyle ispanyol tarzi muzikler genelde ritim ve kulaga hos gelmesi nedeniyle begenilir. Esliginde dans etmeye calisilabilir. Dans hakkinda yorumlar yaparak eglenilebilir. ( bildiginiz bir dans var ise onun tarzi muzik secilir partnere ogretmeye calisilir gayet eglenceli gecer.. ) / bu olay da favorimdir .. /

Ve daha bir cok sey yapilabilir. Ancak su an aklimda bunlar var...[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Riehn, 04 Ekim 2005 12:59 tarihinde demiş ki:

yanında kız varken bilardo oynanmıyo be, ayakta durmak bile eziyet oluyo bilmem anlatabildim mi[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Kaç gündür bu maçı bekliyorum. Tromso'yu sahadan sileceğiz
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 04 Ekim 2005 07:03 tarihinde demiş ki:
cidden sevgilim önünde sevişmeden saatlerce bakışıcam muabbet edicem? geçiniz efenim

aynı şey halılar içinde geçerli sanırım?[signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gellidus, 04 Ekim 2005 09:33 tarihinde demiş ki:
Kiz arkadasanizla her evde yanliz kaldiginizda sevisiyormusunuz?

ee supermissiniz seks manyagi patiler sizi?!!? :D:D

yok seks manyagı değil onlar sapuklar sapuk :D

Seks manyakları sizler sapuksunmusunuz? :P :D[signature][hline]Uyu, sevdiğim; sonsuza dek uyu
Gece ruhunu koruyacak
Karanlığı iyice kucakla
Uyu sevdiğim; sonsuza dek uyu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Riehn, 04 Ekim 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
soyle 6-8 kişi kadar olun tabu oynayin. :) / ben hastasiyim da o acidan.. Eglenceli oluyor be..
Evde sıkılırsınız buyuk ihtimal .. Cikin bilardo iyidir..
Bisiklet de surebilirsiniz. ( Tabi Turkiye yollari biraz elverissiz )
Yemek olayi disaridan sipariş edilmiş guzel et urunleri ve onceden ozel gunler için saklanilan gusel bir şarap yada şampanya ile halledilebilir. / evde yoksa restoranlar musaittir..
Evde otururken guncel konular secilip sorular yoneltilir. Konu donup dolasip zevkler,renkler,ve merak ettiklerimizle sonuclanir. Sonrasi malum...
Tavla oynanilabilir. yaninda cay ve hanimeller onerilir...
Sesi fazla acmamak suretiyle ispanyol tarzi muzikler genelde ritim ve kulaga hos gelmesi nedeniyle begenilir. Esliginde dans etmeye calisilabilir. Dans hakkinda yorumlar yaparak eglenilebilir. ( bildiginiz bir dans var ise onun tarzi muzik secilir partnere ogretmeye calisilir gayet eglenceli gecer.. ) / bu olay da favorimdir .. /

Ve daha bir cok sey yapilabilir. Ancak su an aklimda bunlar var...

maşallah daha ne dıycen ya tum olasılıklar sayılmış yanı tecrubelısın galıba cık cık cık[signature][hline]zorda kaldığım tum zamanlarda yalnızlığım sendınn!!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...