Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgiliyle evde güzel bir gün geçirmek

dufrasne

Öne çıkan mesajlar

yemek yapmayı biliyorsan ilk önce güzel bir sofra yap illa full romantik olucak diye birşey yok eğlenceli bir sofra hazırla karnınızı bir güzel doyurun gözünüzde doysun tabi sonra tavla mavla iskambil tarzı oyunlar oynayın birer kahve için televizyonun karşısına geçin koltuğa yaslanın sonrada o anın keyfini çıkartın[signature][hline]We cast our lot together four still stand as one
Here we'll remain forever till our kingdoms one
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RayCharles, 04 Ekim 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
yanında kız varken bilardo oynanmıyo be, ayakta durmak bile eziyet oluyo bilmem anlatabildim mi

Vallahi sevgili patim sen anlatmissindir da ben gene de anlamadim vallahi neden ki ?[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam sevişememekten şikayetçi diil ki.. 10 aylık ilişkisi ve ilk defa yalnız evde kalmaları diilmiş. yani sevişmekten sıkılmışlar ne yapabileceklerini soruyorlar. bir renk katmak lazım tabi...

mutfak iyidir, yemek masası bulunmaz bir nimettir...

twister üstü de olabilir.[signature][hline]Can you put a price on PEACE?
For Those About to Rock... We salute you
Sosyal ağlarda paylaş

ROfl.. Tİtanik Devri bitti mi ? O ne Git lale al sevgiline o zaman. .COk sever AMa nerde Sİmdi ne olacak LİLYUM o da NEyse.. PAtlak Teker..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi su yemek işini birakin. Ulan HER yer bAtacak Kim TemİZleyecek sonra ? HA Cevap VERsene KİZ mi ? Yok BE.. NErdeee. ? ValLA Annem Bİle Temizlemez olE durumda Kalirsin Kendinle bas basa.. HAa o zaman neymiş.. YEmek Yenmeyecekmiş..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

camdan aşağa tükürün
ateşle oynayın
camdan sarkın
kapıyı kim o demeden açın...[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ehuehue apartmandaysanız bütün katların ziline basın sonra saklanın
Telefon No uydurup işletin
Paticike girip fake acc açın sağa sola küfredin[signature][hline][b]For every action,there's an equal and an opposite reaction..

[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fede, 03 Ekim 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
o senin omzuna yatsın bütün gün birbirinizin tenine dokunun sadece konuşmayın ama sadece dokunun

asfsadsadf Abi kusura bakma bu fantezi beni bitirdi=) Böyle nir şeyin sonucneye varır biliyonmu? nese...

En güzeli alcan 1-2 güzel flim çıtırını çerezini yicen kolanı iççcen çişinizi ypacaksınız sonrası (kişisel olarak) gereğini yaparım. sen istemiyorsan evine bırak tabi.[signature][hline] Steel Brightblade
Sosyal ağlarda paylaş

seviştiniz mi ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dufrasne, 03 Ekim 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
evet önerilerinizi bekliyorum , evde ne yapılır , nasıl eğlenilir hatun ki$iyle.. sevişin ahah falan demeyin de..

İftarı saatini beraber geçirin, mükemmel olur. Sevişmek yok ama.[signature][hline]Unutulduğun Zamanlarda, Arkana Dönüp Bir Bak, Bakalım Neler Göreceksin...?
Msn Spaces
Sosyal ağlarda paylaş

lavaboaç içebilirsiniz?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...