Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgiliyle evde güzel bir gün geçirmek

dufrasne

Öne çıkan mesajlar

fede buraya msj atmasın zaten dimi sap o kız arkınla ii anlaşıyosan çok güzel bişey bence bu. yanında film izle canım ona bişey demiyom[signature][hline]Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm;
Ben senin için yaşamayı göze almışım.
-natalieye
Sosyal ağlarda paylaş

ya fil seyredilio muzik dinleniyo eger muzik keyfiniz aynıysa konser goruntuleri iyi oluyo , şahanın falan full serisi varsa komiklerinden seyrettirebilirsin

olmazsa birlikte yemek yapmaya calisin ama zor bisiler olsun ilk defa deneyin ve sonucu birlikte bekliyin.bi suru sey yapılır lan dusununce[signature][hline]I kill two dwarfs in the morning. I kill two dwarfs at night. I kill two dwarfs in the afternoon And 'den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war. I kill two dwarfs before I kill two dwarfs. And 'den I kill two more Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

ne sonucu abi tek hücreli okaryot bile kız arkada$ıyla evde yalnız sevi$ir yani.
yani onun dı$ında ne yapılır falan filan 10 aylık ili$kim zaten ilk kez evde yalnız kalma durumu yok , hep aynı $eylerden sıkıldık sadece deği$ik bir fikir çıkar belki bakarsın [signature][hline]under construction..

[Bu mesaj dufrasne tarafından 03 Ekim 2005 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

film izleyin kesin..sonrası için aklıma tek bişey gelio benim de pek yaratıcı değilimdir[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malruthion, 03 Ekim 2005 23:59 tarihinde demiş ki:
film izleyin kesin..sonrası için aklıma tek bişey gelio benim de pek yaratıcı değilimdir

lol :D herkesin görüşü ortak. Bence böyle de olur yani :D[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...