Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultimada en nefret ettiğiniz sözler-ricalar

Moncain

Öne çıkan mesajlar

onların sonu yok. Pls yine iyi aslında. Para versene diye atlayanlar var direk. Neyse oside minoc bankta bir arkadaşımızın söylediklerine çok güldüm. Acaba bizlerden birimi

Bizimki: i go now
if i come we go
i not come you you wait
tamammı len?

diğer adam:wtf???......
Sosyal ağlarda paylaş

biyere gate açarmısınız...[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

-b@b valla speed yapmıyorum, istersen koşalım, bak görüyomusun??
-piliz 100 cipi (bu biraz aşmışı :) )

player 1- i go stable wait i come
player 2- ye i understand i wait, ulan adamla ne iyi anlaşıyorum
player 1- aaaa, türksün lan sen naber ehehe
player 2- bende nasıl bu kadar iyi anlaşıom diyodum :)
[bu benim abartım oldu ama iyi oldu :D ][hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

bendende eski günlerimden bişiy
-Bab d3 Kank bana 100 k sallasana sende çok para var (dragon mıragon hesbı magesin ya=
-de get!!!
-Hadi b3 kank uzme aganı
Kal Vas Flam
-OooOOOoOOOOoOo
[hline]
Bide:
-Can You Barrow Me Some Money?
-No
-Can You Give İt?
-NO
*Swordsman is attacking you*
-K Then
Corp Por
An Mani
An Mani
-OOooOOoOOOoOO
[hline]
Son:
Kal Vas Flam
-OoOOOoOO
-wardan çık
-adam toplayıp kesicem seni kaçma ha!!
-Eyvallah
(10 dakka sora)
-Adamlar Nerde
-Gelmediler Onun Yerine Eşyaları Ver Bırakalım Seni
-Hadi Ya
-EVET!!!
Kal Vas Flam
-OoOOOoooOOooooOOoOooOO
(gene 10 dakka sora)
-Adamlar Nerde?
-Ben Gelene Kadar Çıkmışlar
Kal Vas Flam
-OOoooOOOOOOOooOOOooOOooO
-Buda Benden Olsun Bari
[hline]Hayat Benle Sınırlıdır Ben İse Sınırsız....
Remreld Cabalist as follower of Belgarionn

[Bu mesaj Romario tarafından 17 June 2003 23:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-Pvp den yoksun, taktik geliştirmekten aciz kişileri kesersin speed ci olursun :yapma:, sonra 50 kişi gelirler ölmemek için kaçarsın eziq olursun :yapma:

-Uzun zaman ortalarda görülmezsin, skill vs. kasarsın, yada baymıştır bir süre ara verirsin, sen kasarken daha adı geçmeyen adamlar dayı kesilir sonra canın çeker girersin görürler seni edit olursun, :yapma:

-Kötü günüdesindir kimseye bulaşmak istemezsin inadına gelir seni bulurlar kalp kırarsın ardından küfürü basarlar :yapma:

-Kasarsın güzel bir char çıkartırsın zamanını almıştır hazırlamak, pvp pvm neyse işte tam dersin işte eseceğim, keseceğim, konacağım, sokacağım, can yakacağım, zırt severda bir değişiklik kastığın onca skill boşa gider sende hevesinle kursağında takılı kalırsın :yapma:

-Yıllarını verirsin kasarsın item para yaparsın hack yersin,

-Yine yıllarca kasarsın deli item yaparsın güzel yatırımların olur, zırt server free shard diye sözde insan olan yetkilileri ne senin nede senin gibi bir çok kişinin emeğine saygı gösterir ve tüm bunları bir komutla zırt sili veriri dünün item zengini bu gün en fakiri oluverir, (gözünüzü seviyim o gmlerde sizin için gece gündüz çalışıyo karşılığında ne alıyo falana girmeyelim, burada karşılıklı saygı söz konusu bana saygı göstermeyenin cehenneme kadar yolu var) harcadığın zamanına mı yanasın gidenlere mi yanasın, gidenlerden sonra yerine gelen yeniliklerle yapmaktan (oyun içinde zaten az olan bir iki şey dışında haz alınacak pek bişi kalmadı) haz aldığın şeylerinde artık düz duvar olduğunamı yanarsın :yapma:

Bunlar uzar gider. Snn. de başladım, nebula derken Quaxis, derken bir iki server daha, bağlantıma güvenemediğimden hiç Osi de başlamadım. Düşünüyorumda şimdi onca zaman onca emek sanırım oside bu berbat bağlantıma rağmen deli itemlarım deli dostlarım (sözüm meclisten dışarı), deli param vardı.

Demeyim item delisi falanmısın diye mal canın yongası diye boşuna sarf edilmemiş değilmi. Kim ne derse desin oyunun en güzel anları yeni bir +lı çıkartığınız an, bir hırsla yola çıkıp gm lediğiniz lockpick skilliniz için günlerde o dungeon senin bu benim gezip chest markladığıun ve gidip ilkkez o chesti açtığında içinden çıkan ne diye merak ettiğiniz vb. anlar değilmi. pvp mi yada pvm mi eskiden zevk aldığım şeylerdi ama saolsun tüm bu yakıştırmaları yapan asıl o ezikler asıl o klavye erkekleri sayesinde artık hiç haz almadığım konular.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asmodeus, 17 June 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
-Pvp den yoksun, taktik geliştirmekten aciz kişileri kesersin speed ci olursun :yapma:, sonra 50 kişi gelirler ölmemek için kaçarsın eziq olursun :yapma:

-Uzun zaman ortalarda görülmezsin, skill vs. kasarsın, yada baymıştır bir süre ara verirsin, sen kasarken daha adı geçmeyen adamlar dayı kesilir sonra canın çeker girersin görürler seni edit olursun, :yapma:

-Kötü günüdesindir kimseye bulaşmak istemezsin inadına gelir seni bulurlar kalp kırarsın ardından küfürü basarlar :yapma:

-Kasarsın güzel bir char çıkartırsın zamanını almıştır hazırlamak, pvp pvm neyse işte tam dersin işte eseceğim, keseceğim, konacağım, sokacağım, can yakacağım, zırt severda bir değişiklik kastığın onca skill boşa gider sende hevesinle kursağında takılı kalırsın :yapma:

-Yine yıllarca kasarsın deli item yaparsın güzel yatırımların olur, zırt server free shard diye sözde insan olan yetkilileri ne senin nede senin gibi bir çok kişinin emeğine saygı gösterir ve tüm bunları bir komutla zırt sili veriri dünün item zengini bu gün en fakiri oluverir, (gözünüzü seviyim o gmlerde sizin için gece gündüz çalışıyo karşılığında ne alıyo falana girmeyelim, burada karşılıklı saygı söz konusu bana saygı göstermeyenin cehenneme kadar yolu var) harcadığın zamanına mı yanasın gidenlere mi yanasın, gidenlerden sonra yerine gelen yeniliklerle yapmaktan (oyun içinde zaten az olan bir iki şey dışında haz alınacak pek bişi kalmadı) haz aldığın şeylerinde artık düz duvar olduğunamı yanarsın :yapma:

Bunlar uzar gider. Snn. de başladım, nebula derken Quaxis, derken bir iki server daha, bağlantıma güvenemediğimden hiç Osi de başlamadım. Düşünüyorumda şimdi onca zaman onca emek sanırım oside bu berbat bağlantıma rağmen deli itemlarım deli dostlarım (sözüm meclisten dışarı), deli param vardı.

Demeyim item delisi falanmısın diye mal canın yongası diye boşuna sarf edilmemiş değilmi. Kim ne derse desin oyunun en güzel anları yeni bir +lı çıkartığınız an, bir hırsla yola çıkıp gm lediğiniz lockpick skilliniz için günlerde o dungeon senin bu benim gezip chest markladığıun ve gidip ilkkez o chesti açtığında içinden çıkan ne diye merak ettiğiniz vb. anlar değilmi. pvp mi yada pvm mi eskiden zevk aldığım şeylerdi ama saolsun tüm bu yakıştırmaları yapan asıl o ezikler asıl o klavye erkekleri sayesinde artık hiç haz almadığım konular.

valla doğru söylüyosun yaa[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
--------------------------------
What I've felt what I've known
Never shined through in what I've shown
Never be never see
Won't see what might have been
What I've felt what I've known
Never shined through in what I've shown
Never free never me
So I dub thee unforgiven
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asmodeus, 17 June 2003 23:12 tarihinde demiş ki:

Bu saatten sonra ne desem boş yani adam herşeyi bi çırpıda çıkarmış işi bitirmiş. Ynalız bu arada adam fena dolmuş bilmem fark ettiniz mi? (Gerçi hangimiz dolmadık ki? )[hline]Rhoderndron Cüceleri Lideri ; Khanum !!!
Sosyal ağlarda paylaş

birini keserim 10 tane arkiyla gelir dönüp saçma sapan büyü atar kaçmaya dewam ederim sonra bi anda stealth olunca

-heheh ezik korktun dimi
ulan mallar 10 kişisiiniz 3 ünüz fs scroll taşisa kaçmam için bi neden zaten dier 7 de mal swordsman filan olsa

başka hatirladiklarim

ben:selam akabinde an ex por
mağdur durumdaki insan: sela...
gene mağdur: şerefsiz sen bittin küfr filan vs
türk evlatlari yediremiyo savaşta her şey yapilabilir illa slm sizle savaşçam demene gerek yok en kötü aninda yakalinca eziklik değil tamamen akil taktik işidir kehkeh
süper taktiktir amcam klavyeye yoğunlaşirken yakalanir heh

nbl da exp flood olduu zamanlar
bitane bucs basmiş aşmiş bi kişilik bulunur para lanir ayni anda arkla beraber yaklaşik 20-30 exp atilir bu arada ayni anda fs lerede basilir hehehe çok para harcadik ama o exp atmak için tuşa abanirkenki duygu hiç bişide yoktu ya ben bu kadar güldümü hatirlamiyom :D aklima geldi hala gülüom biras alakasiz oldu konuyla ama olsun o arada lortum pls lütfen diyen çok oluodu hehe pls lütfen nedir ya haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...