Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[PET INFO] - OLM the WISE

innkeeper

Öne çıkan mesajlar

evet tame ettiğim bu pet hakkında ki görüşlerimizi buraya yazalım.

(lütfen baska petler hakkında da buraya bilgi yazmayın, diger petleri tanıtmak isterseniz farklı bir konu baslıgı acmanızı tavsiye ederim. böylece gerektiginde arama yapıp aradıgımızda ayrı ayrı bulabilelim, başına [PET INFO] tagı koyarsanız daha şık olur)

benim yazmak istediğim: "oml the wise"
tame ettiğim yer, felwood.
tame ettiğim leveli hatırlamıyorum ama level 52 olması gerek sanırım. level 53 de olabilir.
yiyecek türü: meat

beyaz renkli bi baykuş. özelliklerini tam hatırlamıyorum oyuna girip bakıp yazacagım ama armor ve HP olarak cok saglam, üzerine great stamina / natural armor ögretilerinide eklediğinde 5k civarı bir armor ve 3.5k civarı hpsi oluyor. bu sayılar tank olabilmesi için yeterli sanırım. sunken templeda warrior yok idi grupta, tank olarak benim petimi kullandık ;)

tame etmek isteyenler içn, oml the wise "rare" beastlerden, felwoodda kuşçu ile winterspringe giden yol arasında bulabilirsiniz. yalnız tame edebilmek için öncelikle Cenarion Circle 'a savas ilan etmeniz gerekiyor. merak edileck bişi yok, direk savas ilan edin sonra tame edi , tame ettikten sonra yeniden savaş ilanını kaldırın, hiçbir şey kaybetmiyorsunuz.

kötü tarafı ise, dungeon / instancelerde istenmemesi. ekranda cok yer kaplıyor diye kızıyorlar :)

iyi tarafı screehing özelligini ögretebiliyorsunuz. bu özeillikle, etrafındaki yaratıklara debuff atıyor, -100 puan azalıyor etrafındaki yaratıkların attact powerlarını. bu aynı zamanda aggroyu tutmaktada yardımcı oluyor.

bundan önceki petim king bandladash idi, (Adını tam olark dogru yazamamış olabilirim;) ) onunla kıyasladıgımda bu daha yavas vuruyor (atdps: 2) ama daha guclu vuruyor, daha iyi tank daha cok hp, ve armor var. king bangladashi stableda bırakıp bununla solo ypıyorum, solo için çok daha iyi bence.

yalnız tek sıkıntı yemek konusunda :) eskiden kullandıgım kedi ne güzel balık falan yiyordu, canım sıkıldıgında balık tutuyordum zaten fishing skilinede kasıyorum, bir taşla iki kuş vurmuş oluyordum. baykuş ise sadece meat yiyor, meat icin para verip almam gerekiyor genelde, boşa para verdiğimden canımı sıkmıyor degil :)

en son olarakda tame ettiğinizde gelen abilityleri yazalım
claw rank 7
dive rank 3

PS: webde baktıgımda, tame edildiğinde screehing rank6 geliyor demiş ama benim petimde yok idi.

allakhzamda ilgili sayfa http://wow.allakhazam.com/db/mob.html?wmob=14343

ahanda resmi:

yalnız kendisi resimden cokdaha guzel :) böyle kızgın bi ifade ile bakınıyor etrafa.

[Bu mesaj innkeeper tarafından 05 Ekim 2005 07:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzelmiş gerçekten :)
Benimde petim king bangalesh hala(kendisine US serverlarından beri hayranımdır :=) )
Armor değerlerini tam bilemiyeceğim o levellerde ama, gerek pve de(tank) gerek pvp de seri atak tercih ediliyo. Ama tamda bişey söyleyemicem :P[signature][hline]Oyun : Vakit geçirmeye yarayan, belli kuralları olan eğlence.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesip lootu almak varken cıks cıks..
Yanliz gerçekden çok hoşmuş.
Winterspringdeki beyaz kaplani ve kutup ayisini da öneriyorlar.
/Eklenti:
ZG deki yarasa nefret ettim kendisinden serverki hunterlerin yarisi ondan almiş bide beastmaster geldimi allah ugraş dur.[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone http://wow.allakhazam.com/profile.html?404796
Antuan
Ashkar
Shadowthief

[Bu mesaj Regalya tarafından 05 Ekim 2005 07:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında ben peti, fazla kullananlardan değilim bizim ıspanak var ayı :D ogrimmarda şu ana kadar bi tek bende gördüm. Benim için önemli olan bu, mesela bir ara Elite beasti tamelemiştim, herkezde vardı, Zgurubdaki örümcekleri tame eedecem artık güzel pet yerine kimsede olmayan pet arıyorum, bu baykuş gerçekten çok tatlı bir hayvan :D ama nebiliyim kuş böyle belli yükseklikte geziyor garip geliyor bana. Şu anki ayıdan memnunum 5.1k Armor 4.X k hp geliyo bi de buff çok güzel, AP 2 yanlız bu owl gibi.
Zaten o ZG daki yarasalar artık cılkı çıktı herkez ondan tame etmiş.
Keşke moltendeki köpeklerden tame edebilsek zuhahuahua.[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
= Gaiseric Orc Hunter = Guild Hajnal
For The Horde!

Sosyal ağlarda paylaş

BT gibi ZGdeki batlerde atak speed 1.0 ama ben kuş türlerinin ekranıkaplamasından dolayı kullanmayı sevmiyorum. Şu an için Humar the Pride lordumdan çok mumnunum. Bizim serverda yanılmıyorsam ilk tameleyen 3 kişiden biriyim ve gerek pvp gerek PvEde 2 targeta kadar gayet idare ediyor. Fakat şimdi bir domuzcuk tameledim. Rotting Agam'ar ve bunu tank pet olarak kullanıcam ama LvL kasması yoruyor.
Humardan memnunum yani BT nedense goruntu olarak hoşuma gitmiyor ve Humar PvPde gayet yeterli şu ana kadar. İleride Agam'ar lvl 60 olunca Humarı sadece resist verip PvP için kullanıcam Agam'ar'ı ise Ar Hp ve gerektiği yere gore resist donatıp tank yapıcam.
Domuzlarda claw olmadığı için daha çok bite ve growl kullanmak zorunda kalıyorlarmış ve bu ise ayılardan daha rahat agro tutabilmelerini sağlıyormuş.
Bütün domuz familyasını merak edenlere

[Bu mesaj Absolut tarafından 05 Ekim 2005 12:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 05 Ekim 2005 10:48 tarihinde demiş ki:
Bilinen en favori pet, yine bir Rare olan "Broken Tooth" adlı kedi. STV'de bulunuyor.

1.0 Attack hızı ile, gayet belimizi büküyor caster olarak :)

STV de olan King Bangalash bir zamanların dehşet peti, ama dediğin gibi modasi geçti artık en favori pet Broken Tooth Badlands te :D hatta badlands teki kazı alanının oralarda bulunuyor.[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
= Gaiseric Orc Hunter = Guild Hajnal
For The Horde!

Sosyal ağlarda paylaş

BTnin 3 spawn yeri var.
BT spawn yerleri
Ben tam loch modandan girişte uldamanı geçince olan yerde buldum haritaya göre. Ama en mantıklısı bu 3 noktayıda gören bir yere cıkıp eagle eye ile uzaktan kontrol etmek spawn olup olmadığını yoksa koşmak falan yoruyor. :)

[Bu mesaj Absolut tarafından 05 Ekim 2005 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

En iyisi sabaha karşı tamelemek ben öyle kapmıştım.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben broken tooth'u dün tame ledim... En doğu daki yerde buldum... Gezerken önüme çıktı... :P... Orada yardım için tamelediğim bir kurt vardı onu hemen abandon ettim ve bunu tameledim... Yalnız benim gibi 37 olur olmaz onu tame lemeye çalışanlar için bir öneri... Aranıza bir freezing trap koyun... Yoksa ard arda deli gibi vuruyor o attack speed ile ve işini çok zorlaşıyor...

Edit: Yalnız ben 52 olduuğmda kesin bunu da tamelerim ikinci pet olarak... Çok güzel bir pet miş...

[Bu mesaj kfg tarafından 05 Ekim 2005 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kastırabilirsin tabi, hatta sen onu level 55 yapana kadar deli gibi training point kazanırsın ve bayağı skill öğretirsin... Ben tame lemeye çalışırken o çevrede boş boş dolaşan bir kaç tane 60 level hunter gördüm :P...

[Bu mesaj kfg tarafından 05 Ekim 2005 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3 petim var

Biri Broken Tooth: PvP kedisi, ismi Hlep, shadow ve arcane resistance, Fire resistance yaptım.
Diğeri Frostsaber Stalker.İsmi MCat. Bu Molten Core ve türevi instancelar için. Fire resistance, Natural armor ve hp basılı.
Sonuncusu ise ayı,Ursius(lvl 56 elite) ismi Duha solo grind için. Greater Stamina ve Natural armor basılı.

Hepsi birbirinden güzel :)[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Excesse.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...