Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy VII: Advent Children

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

ay ilahi kender yaa..hahahha animasyona koptum
linkler icin tesekkurler :D[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
It's whitely vanishing, the silhouette of that day.
Sosyal ağlarda paylaş

isteyene dvd versiyonunu verebilirim yanlız aviden kendim yaptım. ingilizce ve türkçe altyazısı var...[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
That's what it means to be strong...
Sosyal ağlarda paylaş

bende kener sayesinde izledim 2. bölümde azım açık kaldı aksiyon süperdi o_O oldum[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Villians, 19 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Yep muğlada da izleyebilirim ozaman.:D

İzlicen Zaten Yarın...[signature][hline]You can die anytime! It takes true courage to live!
---Kenshin Himura---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Villians, 18 Eylül 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
Bende izlemek isitiom:(

ben de ben de ühühühü.
buradan 22sinden sonra kıbrısa gidecek felan yoktur herhalde :(

kaliteli görüntü içeren bir torrent linki verin hemen indireyim yav. canım çekti. (bir anime bir animasyon var sanırım bahsi geçen)[signature][hline]Beş Hececiler
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben böyle actionm görmedim daha. harika yapmışlar. ama sanki konu toplanamamış. jenova'nın başı nedir? jenova kimdir? yağmur yağınca niye herkesin hastalığı geçer vs vs bi ton soru takıldı aklıma.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

:/ ff 7 yi oynamıştın herhalde vs vs. yağmur yağma olayı dünyadan gelen güç tekrar iyileştiriyor onları falan filan gibi bişi :P başta banada açık gledi konu sonradan hadi lannn o_O oldum bi anda[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe ben ff2 yi oynamıştım gba da :)
bayağı bişiler olmuştur tabi 2 ile 7 arasında[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

silent hill serisi gibi yani.
ben hep bağımlı zannederdim ff'yi.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 19 Eylül 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
silent hill serisi gibi yani.
ben hep bağımlı zannederdim ff'yi.

Silent Hill serisi birbirine bağlı.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

FF ler sılent hıll ıı degıl nasıl deyım alaksızlar bırbırıyle 3 cesıt oyun tıpı vardır

bır devam oyunları vardır 1-2-3-4-5 dıye gıderler hıkayeyı surudururler

bır dunya oyunları vardır konu aynı dunyada gecer ama karakteler fılan farklıdır yada zaman farkı vardır mısal forgotten realms oyunları dıablo warcraft fılan

bıde sayıları olmasına ragmen alakasız oyunlar vardırkı buna az rastlanır cunkı yapımcılar bısey tutunca aynen devam ederler degsıtırmezler
oysa FF de egctıgı dunyadan tutun oyun sıstemıne kadar sılkbaştan yer
FF serısındekı tek devam oyunu olan 10-2 de bıle savas sıstemı ve karakter sıstemının ılkıyle alakası yoktu kelalakaydı bı dunya ve karakterlerın bı kısmı aynı kalmıştı

olay şu FF ın asıl yapımcısı oyku manyagı bır adam ve hep epık oykuler anlatmasın ısevıyor ama kendını tek bır dunyayla sınrılandırmıyor bırsuru bırbırınden farklı dunya yaratıyor her oyun ıcın ve her bırı yepyenı oluyor 10 kusur FF olmasına ragmen bırının dıgerıyle alakası olmuyor

10. oyun adamın en son oyunuydu ve jubılesıydı bır nevı yogun ıstek uzerıne onay alınarak 10. oyunun ıkıncı bır bolumu yapıldı ve gercek FF bıttı

ama FF para yapan bır ısım ancak asıl yaratıcı kadar dunya yaratab ılıcek bu kadar guzel karakter yapıcak adam yok o yuzden square ne yaptı
elındekı malzemelere gerı dondu ve eskı dunyaları ve karakterlerı kurcalamaya basladı

FF 12 nın oncekı FF lerle gene alakası olmuycak ama FF tactıcs advance ın gectıgı dunyada gecıcek FF 11 onlıne oyun zaten

oyuncuların en sevdıgı ff7 ıle 8 dır daıma 8 de konu bıttı bı masal gıbıydı ama mutlu sonla bıtırdıler devamına gerek kamadı
ama ff7 nın sonu pek cok kısının kafasını akrıstırmsıtı sımdı onun 8ustune abandılar ve eklıyım bu eskı FF lere tek donus olmıycak
cecıl ı squall ı ve zıdane ı hatta tıdus u bıle yenıden gorebılırız[signature][hline]"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben bu filmi indirdim izledim de ama ff7 yi oynamadım. yahu biri olayların öncesini özetlese ne alıp veremediği var bu sırma saçlı sepirot ile kirpi saçlı cloud un.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fir3blad3, 17 Eylül 2005 19:43 tarihinde demiş ki:
Advent child dan bişey anlayabilmek için. Özellikle önemli olayların okunması gerekiyor. Last order'da önemli olaylarda anlatılanların ilk kısmı.bütün bunları okuyup/izledikten sonra advent child ı izlemek daha iyi. tabi ff VII 'yi oynadıysanız başka :D

Önemli olaylar[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..
Listem

[Bu mesaj fir3blad3 tarafından 19 Eylül 2005 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi sayfa geride kender'in verdiği çok güzel bir özet var.[spo1=cloud vs sephiroth]Kısaca cloud ve tifanın köyünü katlediyor.Sephiroth un kontrol ettiği clonu,aerisi(cloudun aşkı)öldürüyor.Bence sephiroth ''En değerli şeyini yok etme mutluluğunu bana verirmisin'' dediğinde .Cloudun düşünceler özetliyor gerçi:P[signature][hline]The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural[/spo]

[Bu mesaj Eamer tarafından 19 Eylül 2005 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende izleme şansına ulaştığım için çok mutluyum.
İlk filimden kat kat daha iyidi.Ve bağlamalarıda çok iyi yapmışlar. Geçmiş- gelecek..
Ve hareketli sahneler ilk favorim tifa olduğundan adamı benzetme sahensi süper di. Ve tabi Seph'in ortaya çıkışından sonraki sahneler...kesinllikle gözümüzü ayırmadan izlememiz gerekiyor. Ve tabi on "one winged" kısmını gördüğümde çok etkilendim
Cloud da aslında iyi bir karakter sadece bazı şeyleri yerine otturmaya çalşıyormuş gibi geldi.
Size nasıl geldi bilmem ben ona kızıl saçlı diyorum sürekli arkadaşına vurması ve hep komik durumlara düşümesi çok hoşuma gitti.
Ve birşey daha sonu nu güzel bağlamaları ve tüm karakterleri bir araya getirebilmeleri.Aha bu arada ben im aklım hala o ölen kızda cloud un ne yapmaya çalışıtığını anlıyamadım ama bağı aktarabilmişler.
Kısacı ben tekrardan izlerdim...[signature][hline][b][u][i]Dark Elf-As I Walk Through The Valley Of Death....
I Am Searching My Light....
In My Darkness....
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
reno dan bahsediosun sanırım hehe süper bi adam yaa

bu arada ff7 nin türkçesinde şöle bişi var
Shinranın bir dalı olan The Turks teşkilatı kuruldu. Bu teşkilat hiç kimsenin yapmayı istemediği adam kaçırma, suikast düzenleme gibi en zor görevleri yerine getirdi. Teşkilat Tseng tarafından yönetildi. 2. ve 3. komuta Reno ve Rudea aitti.
lol diorum
!!
[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)

[Bu mesaj cenx tarafından 28 Eylül 2005 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...