Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Messiah of Might & Magic

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

said:
morkin, 23 Ağustos 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
might and magic kaç olursa olsun, mutlaka yine bi yerden zuzaylılar, robotlar çıkar oyunun içine eder. neydi o lazer tabancaları falan, akıllara zarar. might and magic de tek sevdiğim olay sonraki versiyonlarında eklenen bi çeşit kağıt oyunuydu, toyunda tavernalarda falan oynanıyordu. kule yapmaya çalışılıyordu.eğlemceliydi.

Eheh hastasıyımdır o kagıt oyununun bazen oyunu bırakır saveden acıp paso kagıt oynardım umarım bundada olur bir yerlerde paso oynarım...[signature][hline]-Silvar- *Pure Mage*
-Yuotibol- *Pure Tamer*
-Silenka- *Pure Murderer*

...........Saf olan kıymetlidir.........
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım arcomage di o kagıt oyununun adı ...
bende oyle cok severdım kendılerını ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

1 agustos 2005 hüramiral ...
Aldığınız her Amerikan malı bir ıraklının ölümüne sebep olan mermi, bomba ve PKK lıya kalaşlikof olarak geri dönmektedir.AMERİKAN MALI KULLANMAYIN
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Saydığın oyunlardan Morrowind i bir kenara koyarsak diğerleri bence tam olarak rpg olamayan hack/slash tarzı oynlar daha fazla. Hepsini bitirdim bana zevk veren ve tekrar oynatan sadece morrowind dir. Bu ise rpg ağırlıklı olacağına inandığım bir oyun ki olmazsa 15 dk. lik oynama süresi var benim için.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...