Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 2006 Beta Demo Cikti...

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

www.sigames.com sitesinden indirebilirsiniz, biraz yogun oldugu icin indirmeniz zaman alabilir. Indirmeden once oyunun beta oldugunu, DB lerin henuz bitmedigini ve buglarin oldugu (beta demo, adi ustunde :P) gerceklerini kabul ettikten sonra indirin bence maksimum keyif icin :P

Gelelim oyuna, Inanilmaz seyler yapmislar, oyuncularin boylarindan tutun, ek istatistiklere kadar hersey var, training degisti, oyunda artik oyuncularinizla konusabiliyorsunuz, onu oynatmadiginiz zaman dinlendirmek icin oynatmadiginizi bile soyuleyebiliyorsunuz (bazen) boylece yillarca aci cektigimiz 2 mac dinlendirirken oyuncu isyan etti sorunundanda kurtulmus oluyoruz.

Mac motorunu yine gelistirmisler, ek taktikler eklemisler (oyuncular arasi yer degisimi vs.). Betada o kadar uzun sure oynayamadigimiz icin goremiyoruz, ama kendi sozlesmenizi onceden klup baskani ile gorusup bastan alacaginiz sezonluk transfer butcesini ve maas butcesini belirleyebiliyorsunuz, kabul etmezsenizde baska takimlarla gorusmelere girebiliyorsunuz.

Adamlar fm 2005 in ustune bayagi bir calismislar, ve oyun mukemmel olmaya bir adim daha yaklasti kanimca, bir iki sene icinde yapacak yenilik kalmayinca ne olacak acaba :P

indirin hemen kacmasin bence ;)[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
çok güzel yenilikler var oyunda. ilk yarı bitiminde soyunma odasında takımı motive etmeniz için seçenekler var. maç bitiminde de sinirinizi veya mutluluğunuzu paylaşıyosunuz. sakatlanmalarda da hoş şeyler var mesela oyuncunuz grip olunca evine gönderiyosunuz böylece takıma bulaşmıyor ya da riski alıp daha çabuk zamanda iyileşmesini sağlıyosunuz. maça iğne ile çıkma bile var yahu. :) bi de maçlar daha heyecanlı ama gene aynı imkansız goller var. ayrıca chelsea 181M $ ile başlıyor. :P[signature][hline]enjoy the silence arkadaşım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 13 Eylül 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
said:
tunch, 13 Eylül 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
yeter artık oynamıyorum hangi takıma gitsem başarılı oluyorum baydı artık oyun :P

Patchleri cektikten sonra da hangi takima gitsen basarili oluyormuydun?
Cunku patchler oyunu bayagi zorlastirdi

fm2005 in ilk patchinden sonra bıraktım oynamayı mmorpg ler falan derken.2006 ile daha zorlaşıcaksa , uykusuz geceler geri dönüyor demektir.[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa'nın herseneki umudu ve herseneki hüsranı.
Konami bu defteri kapadı çoktan.
En iyi futbol oyunu Wining Eleven'dır.
Konami daha iyisin yapana kadar WE dan iyisi yok.
He bu Fifa nerde iş yapar diye sorucak olursanız ;
( gerçi oda artık geçti heryer PS cafeleri & WE turnuvaları oldu ) net cafe lerde belki oynanır.
1-2 hafta oynanıp bırakılıcak bir FIFA versionu daha geliyor.
Gerçi ben en son Fifayı Wining Eleven 3 den önce oynamıştım 7 sene önce ama yine denicek olanlar vardır tabi aramızda..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Yenilikler iyi güzel de, oyun motoru bi garip.

Newcastle'ı aldım düzgün taktik yaptım, evertonu dakka 60 olmuş 6-1 yeniyorum.

Hiçbi değişiklik yapmadım.

Ve son 30 dakikada 6 gol yiyerek sahadan 6-7 yenik ayrıldım.

SAÇMA[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...