Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

Yeni Faction: Sarranids. Rahat durmadılar güzel resim çekemedim. Yeni atlar, silahlar, haritalar da var bir ara eklerim onları.

Bu arada The Battle for Calradia diye bir proje var. Özetle risk benzeri bir haritada tur bazlı olarak ekonomi, kaleler, ordular vs yönetilirken savaşlar oyun içi yapılacak. Musket Madness, Zombie gibi yeni modlar da çoktan ortaya çıktı. Asıl oyun tamamlanıp mod sistemi yayınlandığında görün cümbüşü.
Sosyal ağlarda paylaş

sponc said:

steam 5 dolara inmiş mount&blade güzel fiyat

Warband için lazım dimi ona göre kapıcam bende ( Sorun parası degil hll olsun adamlara her kurusuna değen bir oyun yaptılar , bizim biraderin kredi kartını bu ara cok kullandım diye böbürleniyor kartımı kullanma diye . çalınırmış kıymetli şifresi :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aslında onlar da baya güzel modlar. Pendor'daki quest line'larda çok keyifli olanlar da var ayrıca büyü müyü ve işte ırklar falan. Baya hoş. Şehirlerde gezerken özellikle orman elfi modundaki tiplerin şehri görsel şöeln olmuş. Ama işte mount&blade'in kendi olmuşluğunu hissettiremiyor o ayrı. Ha bi de orman savaşları inanılmaz keyifli onda. Dense forests olayı var, şahane bir olay. :)

edit: Düzeltiyorum bahsettiğim fantastik mod pendor değil "chronicles of Talera". Pendor'un içeriğini beğenmemiştim ama talera güzel mod oynayın efenim. Hatta canım çekti oynamayı planlıyorum birazdan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...