Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

bence nord huscarllar daha iyi o heriflerden.
o yanıma aldığım adamlara genelde engineer falan kasıyorum, yok wound treatmenttir bilmemnedir.
kale kuşatçaksam falan nord huscarl topluyorum sarı memleketten.meydan savaşlarında da khergit lancerlar üzüyo.
taktiğim budur benim sdfsd

ayrıca o bzim companian mıdır nedir o herifler aşırı salak oluyo, bi Rolf'u seviyorum aralarından.
öküzler 50 kişinin arasına atla öyle bi giriyo ki çıkmalarına hiç ihtimal kalmıyo.insan kenardan kenardan abanır sdf
Sosyal ağlarda paylaş

artık nerdeyse sadece nord huscarl alıyorum. yanına vaegir marx alıyorum.

ortalıkta savaşmanın hiçbir mantığı yok. öyle olunca rhodok xbowun anlamı kalmıyor, tek olayları çok dayanıklı olmalaır çünkü

sadece siege saldırı/defans yaptığımdan marksmenlerin rate of firesi düşmanı yavaşlatıyor. huscarllar ise übermen olduklarından 1 huscarl 3-4 tane düşman alıyor ölmeden.

hoş ülkemdeki bütün lordlar mal olduğundan 500 kişiyi 100 kişi yenmeme rağmen savaş kaybediyoruz durmadan. ben yeni adam yetiştirene kadar aynı ülke 500 kayıba rağmen 400 kişi daha çıkartıp biniyor tepeme. benim ülkem ise 200 kişi anca çıkarıyo. sinirim bozuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

savaş alanında bir köşeye gidilir. stand closer denir. knightlar gelir, görünmez duvara çarpıp ölürler :) o yüzden savaşabilirim heryerde.

ama kale içinde savaşmayı tercih ediyorum eet.

bi de 1200 kişilik orduyu 80 huscarl ile kale defansında yenmek charge emri vermekten daha eğlenceli :) battle advantage yüzünden bazen 10 huscarl filan çıkıyo ama ossun. bahtestur mudur nedir o ben (baştan aşşa en ii plate armor bi de tempered war sword) bi de huscarllar merdiven başında duruyoruz, yukarıdan aşaa doğru swing ederek gelenleri pıt pıt alıyoruz. zaten her vuruşta bir adam alıyorum nerdeyse. 8 power strike var boru diil.

edit: bitirmeden attım lul
Sosyal ağlarda paylaş

Ben takılıyorum sadece bu arada, yanlış anlaşılmaz umarım. İsteyen istediği gibi oynasın tabii ki, oyunun multiplayer'ı olmadığı sürece herkesin taktiği kendine, AI bir yere kadar yetebiliyor =P

Ben hiçbir getirisi olmasa da açık arazi savaşını seviyorum, Khergit Khanate'ten de sırf bu sebepten nefret ediyorum. Hani Rhodok Mızrakçıları bile atlılarla alt ediliyor da, o yüzlerce adamlık atlı okçu ordularını tek tek yakalayıp öldürmek ızdırap resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyleki
bi tane 100 kişilik ordudan 4 tane 50 kişilik orduda kaçıyor , ama biriyle savaştımı hepsi çullanıyor.. sende tabiki düşman için Dezavantajlı durumlarda ülkene yardım ediyosun hoop ilişkilerin düzeliyor (dezavantajlı durumdaykenyardım edince daha çok seviyorlar galiba ama o zaman da sen üzülüyorsun)

eğer karışmazsan
a:kapışma başlıyor
retreat oluyor, hop herkez kaçışıyor , gene yakalanıyor ,loop a
taki birinin ordu bitene kadar
Sosyal ağlarda paylaş

savaş manevraları, aslında komik gibi gözükse de düşman ordusu ayrı parçalardan oluşuyorsa savaşı senin avantajlı biçimde başlatabilmen kritik öneme sahip. öyle bir ayarlayacaksın ki tam adamlardan biri ayrıldığında sen üstüne yürüyeceksin filan. anlatması uzun biraz ince ayar işi hayli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...