Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

İNANDIM.
Kanlı bir gün olacağı başından belliydi. Çorak arazide ilerleyen düşmanlarımızın sayısını kalkan tozdan kestirebiliyorduk. Ama yoldaşlarıma güveniyordum. Özellikle Yrima'ya. Nasıl dolgun bir vücuttu o öyle.. Herneyse.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Çok uzun bir savaş olmuştu, ama düşmanlarımız karşımızda çil yavrusu gibi dağılmıştı. Azim, erdem, dostluk ve şehvetin savaşın kaderini değiştirmesine şahit olmuştuk.

Ve işte böylece 918 asker 27 cengaverin kudretine dayanamamıştı.

Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
bi de napicami anlamadim, oyuna giriyorum misyonsuz amacsiz bi adam olarak haritanin ortasinda oturuyorum.

genelde turkuazlarla feci bi şekilde düşman olup amaç olarak bütün şehir ve kalelerini ele geçirmeyi seçiyorum.
çok eğlenceli oluyo, şehirlerini ve king gravethin bulunduğu şehrin etrafındaki kaleleri fethedince herif seferlere başlıyo bütün lordlarını kıçına topplayıp.
sonra bakıyosun 80vs900 gibi bi rakam oluyo aynen.sonra uzaktan uzaktan lordları kendine çekiyosun ve 80vs200 yapa yapa deviriyosun hepsini.
ordularını toparlayamadan gidim nord huscarl falan topluyosun sarılardan sora GOGOGO sdfsd
çok eğlenceli lan
Sosyal ağlarda paylaş

işte o başlangıç kısmında ben bazen "ctrl+x" yaparak kaçıyorum mecburen serserilerden falan.
bu tuşlara basarak haritada tıkladığın yere ışınlanıyosun >.<
e tabi bu kombinasyonlardan yararlanmak için oyuna girerken enable cheats demen lazım.ordum 20 kişi falan olunca tabi böyle bişey yapmaya gerek kalmıyo genelde, kaçışıyolar sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca hile yapmadan da gidebilirsin diye düşünüyorum istediğin yere, ilk başta gelen at gayet hızlı ve o banditler de bi o kadar yavaş.zaten ilk başlarda atları falan da olmuyo onların.tabi kısa kısa tıklamalarla.
10 metre öteye tıklayıp izlicen yaklaşan var mı falan.benim kuzen nereye gitmesi gerekiyosa iice zoom out yapıyo tıklıyo gitçee yere, gidene kadar 30 kere de savaşıp level kasıyo.o da bi taktik tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...